Wella, Koleston Perfect

Wella, Koleston Perfect

Koleston Perfect to wyjątkowe spektrum odcieni, gwarantujące trwałość koloru i połysk oraz niepowtarzalne efekty koloryzacji. Ponad 90 odcieni jest w stanie spełnić każde, nawet najbardziej wyjątkowe życzenie. Dzięki możliwości mieszania odcieni powstaje fascynujące, niemal nieskończone spektrum kolorów. W połączeniu z powszechnymi obecnie technikami zastosowania,
Gwarantuje długotrwały, niepowtarzalny efekt koloryzacji. Mikroskopijne cząsteczki farby w zetknięciu z włosem łączą się tworząc wyjątkowo trwałe barwniki, które nadają włosom niepowtarzalny świetlisty kolor. Na włos oddziałuje również substancja wzmacniająca połysk GDS, nadając mu perfekcyjny połysk i sprawiając, że włosy są po prostu piękne.

farby
Trwałość
długotrwałe
fluid / krem

Świetna farba, idealny kolor:)

Używam tej farby od kilku lat,m głównie z palety Pure Natural i nie ukrywam, że jest to mój hit. Przy zastosowaniu odpowiedniego utleniacza, kolor wychodzi taki, jak na obrazku:) 100% pokrycie siwych włosów, farba nie spływa. Po wypróbowaniu innych firm, zawsze wracam do Welli Koleston.

porządna farba, polecam

- 33/55 z vibrant reds wyszedł dokładnie tak, jak sugerowały oznaczenia: ciemny brąz mieniący się pod światłem na czerwono, bardzo ładny i efektowny :)
- z jednej tubki wychodzi 120ml farby = więcej, niż większość drogeryjnych
- gęsta, ale łatwa w rozprowadzaniu konsystencja
- neutralny zapach
- nie podrażnia
- na allegro można kupić razem z utleniaczem za ~30zł
- trwały

polecam :) to była moja pierwsza przygoda z profesjonalnymi farbami, ale moje odczucia są tak pozytywne, że na pewno nie ostatnia. kosztuje tyle samo, co najdroższe w drogeriach (l\\\'oreale, revlon, schwazkopf), ale jest o niebo lepsza

~~~~~~~~~~~~

dodam na koniec, że do recenzji farb do włosów (w szczególności tych negatywnych) należy podchodzić z pewnym przymrużeniem oka.... radykalne zmiany koloru, albo rozjaśnianie wymagają pewnej wiedzy na temat tego, jak działają farby i jak przeprowadzić zabieg, aby efekt był zadowalający. niektórzy nie mają o tym pojęcia i potem wylewają swoje żale, jaka to farba beznadziejna, a często wynika to z tego, że źle dobrali odcień, moc utleniacza, albo przy wyborze nie wzięli pod uwagę kondycji i stanu swoich włosów (rozjaśniane, albo po trwałej koloryzacji często reagują na farby inaczej, niż sugeruje producent)

Używam tego produktu od: niedawna

Brązy fatalne! Wychodzą prawie czarne - 6/71 z 5/71

Oceniam brązy
Wczoraj miałam nakładają tą farbę w salonie fryzjerskim: farba nr 5/71 (25 g) i 6/71 (35 g). Farba nakładana na kolor na poziomie 6 (jasny brąz).
Farba wyszła jak bardzo CIEMNY!! Podkreślałam że nie chcę za ciemnych włosów, chciałam tylko wyrównać obecny kolor. Niestety w efekcie wyszedł kolor prawie czarny, pod słońce widać że jest to ciemny brąz. Jestem załamana :/ Po pierwszym myciu w ogóle ani trochę się nie wypłukał ten paskudny kolor. Ponadto góra głowy chwyciła mi ciemniej niż dół :/ zdjęcia są robione pod światło, kiedy jest ciemniej są czarne! NIE POLECAM

Używam tego produktu od: Jeden raz
Ilość zużytych opakowań: pewnie z pół, nie wiem bo w salonie mi to mieszali

Casting Crème Gloss

żółtko

Swój kolor mam ciemny blond, farbuje włosy na poziom 10 i nigdy nie mam z tym większego problemu - farby dobrze chwytają bez efekty żółtka.

Niestety ta farba sobie nie poradziła. Stosowałam z wodą 6 % ( czyi tak jak zwykle). Włosy wyszły żółte, mocno się odcinały od pozostałych, mimo przeciągnięcia farby pod koniec farbowania na kilka minut.

PODSUMOWANIE: Nie polecam. Lepiej dają sobie farby drogeryjne. Przynajmniej jeśli chodzi o odcienie blond

jajeczny fiolecik

Witam,
używałam 12/96 z oxydantem 9%

Farba ta miała być moim wybawieniem, po przeczytanych dziesiątkach wątków pt. "jak uzyskać platynowe/białe włosy".

Moje włosy: rozjaśniane profesjonalnym rozjaśniaczem, jasne, ale niestety żółte. Farba miała wywabić żółć i nadać ładny platynowy/biały odcień. Skończyło się na tym, że najaśniejsze pasma na mojej głowie zamieniły się w fioletowe, a te które były żółte... pozostały nienaruszone. Na głowie mam jeszcze szary i srebrny, odrost który pokrywałam (poziom 7) zyskał różowy odblask.

W rezultacie skończyłam z gamą kolorów na głowie, a efekt wizualny jest nawet odrobinę ciemniejszy niż był wcześniej.

- nie zareagowała z żółtymi tonami
- jasne pasma zafarbowała na fioletowe
- niezwykła gama kolorów na mojej głowie
- jeśli ktoś patrzy na ulotki, to ta jest bardzo niejasna i chyba taka sama do każdego odcienia

+ przyjemna aplikacja, ale trzeba mieć pod ręką wszystko (miseczkę, szczoteczkę) i trzeba mieć trochę wprawy

Ja po prostu nie polecam, przynajmniej na tę chwilę.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie, bo mam włosy do ramion, ale bardzo gęste

kolor 7/07 i 7/0

tragedia! Kolory 7/07 i 7/0 wychodzą RUDE!!!

wczoraj zafarbowałam włsoy, oxy 6%- rudy przedziałek, nierówna, brudna, brązowo-ruda reszta.

Włosy przesuszone. Teraz przez tydzień będę zmywać to cholerstwo i idę za tydzień do fryzjera na zamaskowanie tego badziewia.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 1 razu

SUPER FARBA super kolory

Jestem oczarowana tą Farbką !!!
farbowalam kolestonem juz wczesniej i niebylo efektu lal az do dzis kiedy wstrzelilam sie w odpowiedni kolor

ciagle do niej wracalam z powodu trwalosci koloru, blysku po farbowaniu i miekkosci wlosow oraz tym ze zakupilam ogromny utleniacz i nie chcialam mieszac firm

wiec dzis pisze o kolorku 12/11 sliczny popielo bez/ blond zalezy od koloru wyjsciowego !!! i utleniacza
farbowalam na odrostach okolo 7 cm ciemnego blondu ( badz jasny braz, cos na pograniczu) i na blond tlenione spalone wczesniej klaki
trzymalam pol godziny z racji ze moeje wlosy sa zniszczone na maxa i oniemialam

kolor jest taki jak chcialam w koncu idealny
dalam utleniacz 9% bo nie chcialam bardzo jasnego blond
moje wlosy sa grube mocne i twarde i ciezko je farbowac, zazwyczaj wychodze po blondach jak wiewiura

balam sie tego wlasnie
a tu wyszedl piekny bez zimny szary bez zolci i bez pomaranczy, do tego dosc jasny bezowy blond o polysku z
glebokim szarym odcieniem
na wlosach rozjasnionych wyszly sliczne biale pasemka
wlosy sa mieciutkie, blyszczace o dziwo te spalone takze

z wczesniejszych moich eksperymentow wiem ze kolor utrzymuje sie nawet do 1 miesiaca gdzie zazwyczaj tracilam go doszczetnie po 2 tygodniach

bo popiele sa nietrwale :( wiem juz z wlasnego doswiadczenia ze sie zmywaja wszystkie, wiec ta farba i tak wytrzymuje dlugo ( podobnie u mnie sprawdzal sie kasting loreala takze dosc trwale)

farba niestety ma jeden minus gdyz bardzo smierdzi podczas kolorowania i oczy pieka!!!!

trudna dostepnosc to drugi maly minus gdzy mozna ja dostac na internecie

MA: bardzo ladna i duza paleta barw
ladne opakowanie z pawim piorkiem

od zawsze moje wlosy lubialy welle wczesniej safira ktora jest duza zadsza i szybciej nieco sie zmywa ( zwlaszcza szare blondy od ktorych jestem uzalezniona)

moja alergiczna skora dobrze na nia reaguje a bywalo roznie z innymi farbami i pozniej miesiacami leczylam skore glowy, co spowodowalo ze teraz wracam tylko do sprawdzonych firm i farb z ktorych jednak nie udaje mi sie zrezygnowac
nie chce wygladac jak mysza !

to jest farba dobrej jakosci
jest mocno chemiczna i trwala
ma piekne kolory
wlosy po niej nie sa tak zniszczone jak po innej

POLECAM

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 8 tubek

Zawiodłam się

Oceniam kolor 10.16.
Czytając świetne opinie o tej farbie nie mogłam się doczekać żeby ją wypróbować. Po poprzednich nieudanych próbach koloryzacji włosów w domu i traktowaniu ich rozjasniaczem ta farba miała byś moim zbawieniem .
Na całe szczęście nie zabrałam się za całe włosy od razu a tylko za jedno pasemko, ktore wyszło rude. Pomyslalam ze moze za krotko trzymalam.. pomalowalam drugie i niestety wyszło tak samo okropne. Niby profesionalna farba, a efekty jak po zwykłej drogeryjnej.
Chcę wypróbować jeszcze farbę alfaparf, a jeśli ta zrobi ze mnie rudą to będę musiała nadal katować włosy rozjaśniaczem ;/

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Moja farba.

Używam tej farby od wielu lat, zarówno na sobie, jak i na mamie. Zdecydowanie jest to moja farba nr 1, na zmianę z jej pół-permanentnym odpowiednikiem, Color Touch.

Przerobiłam mnóstwo odcieni czerwieni i rudości oraz kilku odcieni brązu, najczęściej z Welloxonem 6% 20VOL. Farba jest łagodna - tylko raz zrobiłam sobię nią krzywdę, tylko i wyłącznie przez własną głupotę, gdyż trzymałam ją na włosach zdecydowanie za długo.
Trzeba pamiętać, że od zalecanego czasu trzymania farby na włosach, trzeba odjąć czas, który poświęcamy na jej nałożenie! I ta zasada jest niezależna od rodzaju farby z jakiej korzystamy.

Dzięki tej farbie moje włosy bardzo często są komplementowane. Zdarzają mi się sytuacje, w tramwaju, w kawiarni, w sklepie, na uczelni, w których podchodzi do mnie nieznana mi kobieta z pytaniem cóż to farba :)

Włosy po jej użyciu mają piękny, głęboki odcień. I jak one byłszczą, niesamowicie!

Do Kolestonu, jego gamy odcieni, działania, przyzwyczaiłam się tak bardzo, że poza ekscentrycznymi tonerami od czasu do czasu, nie korzystam z żadnej innej farby.

Na Koleston trafiłam po dobrych doświadczeniach z Safirą, Welli. Jednak działania farby fryzjerskiej do tej drogeryjnej nawet nie ma sensu porównywać - niebo a ziemia.

Farbę zamawiam zawsze na allegro za 20-25zł. Litrowa tuba Welloxonu (aktywatora do farby), który starcza na ponad rok, to koszt około 30zł.

Ilość zużytych opakowań: ponad 20

proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.

rozczarowanie

Farbę kupiłam zachęcona przez Znajome z Wizażu. Niestety rozczarowałam się bardzo ale zacznę od początku.

PLUSY:
-konsystencja
-paleta kolorów

MINUSY:
- po farbowaniu włosy były matowe, szorstkie i końce wyraźnie przesuszone
-szczypała w skórę głowy
-kolor wyszedł jaśniejszy niż na próbniku (używałam 7/7)
-cena w sumie przystępna ale za mniejsze pieniądze mogę kupić farbę, która bardziej mi odpowiada

Ogólnie niemiło wspominam stosowanie tej farby. Więcej z pewnością jej nie kupię.

Używam tego produktu od: jedno farbowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Wielkie rozczarowanie

Nieustannie poszukuję idealnej farby do włosów. Kiedy przeczytałam opinie Kollestonu Perfect, miałam nadzieję,że może to będzie strzał w dziesiątkę, ale okazało się, że to ogromna pomyłka.
Już samo przygotowanie mieszaniki było denerwujące, bo okazała się bardzo gęsta, przez co nakładanie na włosy nie należało do najprzyjemniejszych. Jednak niezrażona tymi drobnymi mankamentami z wielką nadzieją czekałam na efekt . Wybrałam odcień 9.38, gdyż w marzyłam o blondzie w podobnym odcieniu.
Kiedy zmyłam farbę i wysuszyłam włosy, pozostało tylko wielkie rozczarowanie. Kolor był zbyt jasny, ponadto miał nieładny, jakby lekko żółtawy odcień, co do tej pory przy użyciu innych firm zdarzało się bardzo rzadko.
Na pewno już nigdy do tej farby nie wrócę. Półtorej gwiazdki dałam za kondycję włosów, które nie były zniszczone.

Używam tego produktu od: użyłam tylko raz
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie