Mustela , Bebe, Vitamin Barrier Cream (Krem witaminowo - ochronny do skóry pośladków)

Krem witaminowo-ochronny zabezpieczający przed powstawaniem odparzeń. Bez ograniczeń wiekowych.
Zastosowanie: dla noworodków, niemowląt i dzieci bez ograniczeń wiekowych.
Zapobiega i leczy drobne podrażnienia skóry okolicy pośladków. Emulsja wodno-tłuszczowa chroni skórę, nie blokując porów.
Skutecznie chroni skórę przed działaniem moczu i kału. Zapobiega otarciom pieluszkowym (10% tlenek cynku), rozwojowi bakterii (glikol kaprylowy). Pomaga szybko zlikwidować zaczerwienienia skóry i wspomaga regenerację naskórka (witamina B5 i F). Łagodzi podrażnienia i wygładza skórę (masło Shea z zachodnioafrykańskiego drzewa Butyrospermum parkii). Łatwy w użyciu i usuwaniu - nie plami- ma przyjemny zapach. Przebadany, aby zminimalizować prawdopodobieństwo reakcji alergicznych.

Bardzo dobry

Moje dziecko urodziło się latem a wiadomo wtedy jest duża możliwość wystąpienia podrażnień na delikatnej skórce maluszka. Kiedy tylko widziałam, że zaczynają się początki jakiegoś odparzenia, tzn. kiedy skóra była już zaczerwieniona od razu stosowałam ten krem. Nie używam go na co dzień, ponieważ położna pouczyła mnie żeby unikać kremów i maści z cynkiem do codziennej pielęgnacji i tak już mi zostało. W sytuacjach awaryjnych jednak jest niezastąpiony.
Jest to gęsty krem, który trzeba delikatnie wklepać w skórę, pozostawia białe ślady ale po jakimś czasie się wchłania. Bardzo przyjemnie delikatnie pachnie. Nie podrażnia, skutecznie radzi sobie z odparzeniami.

wart swojej ceny.

Kremu używam od pierwszego dnia życia synka przy każdej zmianie pieluszki. Mały ani razu nie miał odparzonej skóry. Nie wiem jak spisuje się na powstałe już ranki, ale świetnie im zapobiega.

Plusy:
- chroni skórę,
- przyjemnie, delikatnie pachnie;
- dość gęsta konsystencja

Minusy:
- trudno się wchłania, ale można wklepać w skórę i zostawić odrobinę kremu na skórze.

Używam tego produktu od: lipiec

Nieuniwersalne cudo

Okej, będę jedyną Wizażanką, która wystawi negatywną recenzję temu kosmetykowi, ale idzie już mi się przyzwyczaić - to, co działa na większość, mi nie służy. Podobnie było z wychwalanym pod niebiosa C(S)udo-kremem.

Kremu witaminowego Musteli używałam na pupę syna, antyodparzeniowo, oraz na swoją własną, antybakteryjnie. Od razu zaskoczyło zero komfortu stosowania : ten krem W OGÓLE SIĘ NIE WCHŁANIA, ciężko rozsmarowywuje, pozostawia białą, tłustą i brudzącą (!) powłokę.

Efekty :
U dziecka : Nie pomaga na odparzenia, nie łagodzi zaczerwień.
U dorosłego : nie pomaga na wypryski, nie likwiduje podrażnień !
Mój syn widać po mamusi odziedziczył obojętność na działanie tlenku cynku, który nam nie robi NIC.

Dodatkową sprawą jest kwestia zapachu. Nie wiem dlaczego, ale nie toleruję żadnego z produktów Musteli do pielęgnacji dzieci :( Ani żeli do kąpieli, ani kremów. Zawierają w soim składzie coś, co ewidentnie mnie uczula, odrzuca zapachem.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Najlepszy

Testowałysmy rozne masci i kremy i tylko ta dala rade uporać się z naprawde bardzo poważnymi odpażeniami. Jest wart swojej ceny. Dziala nawet ns pryszcze:p goi w jeden dzien !:) Naprawde polecam nawet na cieżkie przypadki pośladkowe

Rewelacja

Mam 15 miesiecznego synka i używamy tego kremu od pierwszego dnia zycia..... jest niezastapiony nawet przy wiekszych odparzeniach i otarciach bardzo wydajny pieknie ale delikatnie pachnie (zreszta ja wszystkie kosmetyki tej serii), działa cuda :)

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

The BEST

Mam magiczną dwójkę w domku. Przy pierwszym maluchu zmieniałam i "cudowałam" z tymi kremami i maściami, bo wszystko co było na rynku odbiegało od moich oczekiwań. To cudeńko naprawdę chroni pośladki maluszków. uniemożliwia przenikanie ( wiadomo czego) w skórę. Odnoszę wrażenie że wręcz odseparowuje wszelkie śmierdziuszki. Używam od pierwszych dni życia i nie zamierzam go zmieniać. Ładnie pachnie, świetnie się rozprowadza. Podkradamy go całą rodziną na inne skórne niespodzianki. BAAArDZOOO wydajny. Przystępna cena. Poręczna, praktyczna tubka. Zużyłam dwa opakowania w przeciągu całych trzech miesięcy.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

REWELACJA

Kupuję od momentu, kiedy poradził sobie z bardzo silnymi odparzeniami mojego półrocznego dziecka. Jest nieoceniony w sytuacjach kiedy skóra wygląda bardzo kiepsko i tylko maść na receptę może pomóc. Dzięki niemu skóra jest utzrymana w absolutnej czystości , chroni ją i leczy nawet powążniejsze odparzenia! Jestem z niego baaardzo zadowolona. Jetst też mega wydajny!Tubka 75 ml starcza na miesiąc stosowania. Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4-5

super

nasz faworyty- używamy przy każdej zmianie pieluszki, krem zaleczył wszystkie odparzenia jakie maluch zaliczył po pobycie w szpitalu i opieszałosc pielęgniarek, skora jest cudowana mięciutka, krem troszkę mało wydajny

bardzo dobry

Bardzo dobry krem do pupy. Używam go codziennie. Ładnie chroni pupę dziecka przed odparzeniem. Jest też bardzo wydajny i łatwy w aplikacji. Ma lekką konsystencję. Sudocrem to przy nim mało skuteczna maź. Czasami trochę wysusza, ale wtedy używam Alantan plus lub nivea s.o.s. i jest super :)

nigdy wiecej!

Naczytalam sie, ah, naczytalam peanow na temat tego kremu. Nawet sam pediatra zasugerowal, ze bedzie to dobry wybor. Tym wieksze okazalo sie moje rozczarowanie....

Ale od poczatku: pod koniec ciazy dostala malutka tubke jako probke. Mimo tej malutkosci wystarczyla na calkiem dlugo (wybaczcie, ale nie pamietam na ile). Nie zauwazylam tez zadnych niepokojacych zmian na skorze dzieciatka. Jak mala tubka sie skonczyla zakupilam duza, nawet bardzo duza tube, skoro z mala poszlo nam tak dobrze. I to byl blad!

Na skorze Zosi zaczely pojawiac sie czerwone punkciki, ktore w krotkim czasie zamienily sie w okropne plamy. Odparzenie bylo naprawde paskudne i utrzymywalo sie dosc dlugo, bo caly czas naiwnie wierzylam, ze Mustela da sobie z nim rade. Dodam, ze odstawilam chusteczki a pielucha zmianiana byla po kazdym siknieciu, nawet do 20 razy dziennie.
Wyleczylam je dopiero mascia z apteki (ktora, a propos, kosztowala polowe ceny Musteli).

Teraz uzywam masci Ziajki i jak dotad nie znalazlam nic lepszego, a zaplacilam za nia smieszne pieniadze.

Krem Musteli, zatem, nie dosc, ze nie uchronil pupy przed odparzeniami to zupelnie nie poradzil sobie z jej wyleczeniem. Za takie pieniadze na prawde mozna spodziewac sie czegos lepszego.

1,5 gwiazdki daje za sliczny zapach, dobra "smarownosc" i swietna wydajnosc.

cudo!!

Najlepszy krem na odparzenia jaki miałam .
Krem jest niesamowicie wydajny - jedna kropla wystarczy na posmarowanie całej pupy. Bardzo dobrze zabezpiecza przed odparzeniami.Super sie nim smaruje ( nie jest ani gesty ani taki "tępy" jak inne kremy z cynkiem). Łatwo się go zmywa chusteczkami i wodą. Używam pierwszej tubki od 3mc i zuzyłam dopiero około połowę przy smarowaniu przy każdej zmianie pieluszki . Córka ma 3 m-c i nigdy nie miała nawet minimalnego zaczerwienienia!
Polecam gorąco , choć cena troche wysoka to naprawde warto.

rewelacyjny

Stosujemy ten kremik odkąd dziewczyny wyszły do domu ze szpitala (czyli już ponad pół roku) i do tej pory nie zdarzyło się żadne podrażnienie ani odparzenie. Kremik wcale nie jest drogi. Trzeba tylko poszukać w aptekach internetowych. A na dodatek jest super wydajny. Jak dotychczas przy bliźniaczkach zużyłam prawie 3 duże tubki.

Ilość zużytych opakowań: 2,5