Maurer & Wirtz, s. Oliver Woman EDT (Classic)

Maurer & Wirtz, s. Oliver Woman EDT (Classic)

Zapach wykreowany w roku 2002. Nigdy dotychczas relaks i zabawa nie były tak ważnymi częściami stylu życia jak współcześnie. Ambicja i uparte dążenie do celu nie liczą się już tak bezgranicznie. Coraz ważniejsze stają się osobisty wizerunek, charyzma i smak życia. W tę nową filozofię wpisuje się para orientalnych zapachów s.Olivier Man i s.Olivier Woman.
Nuta głowy: bergamotka, limonka, czerwone jabłko.
Nuta serca: transparentne kwiaty, białe piżmo. Nuta bazowa: drzewo sandałowe.

Cena: 13,50EUR / 30 ml

Bardzo fajny

Bardzo lubie ten zapach. Jest delikaty, nie za słodki. apach delikatny, nienachalny. Długo się utzrymuje na skórze i ubraniach (oczywiście jak na swoją półkę cenową), flakonik bardzo ładny, posty.
Podoba mi się :)

lubię :)

Lubie bardzo słodkie zapachy,ale ten tez przypał mi do gustu . Zapach delikatny, nienachalny. Dosyć oryginalny.Nigdy nie spotkałam się z niczym podobnym do tego.Długo się utrzymuje.
Buteleczka w porządku-bez udziwnień

Używam tego produktu od: tydzień

Piękne

Dostałam je od chłopaka i się w tym nich zakochałam w są cudowne lekkie świeże, romantyczne, długo utrzymują się na skórze.

Jedne zastrzeżenie mam do opakowania jest takie zwykłe bez szału, ale perfumy ogólnie bomba

Mam 50 ml zakupione w Niemczech

Używam tego produktu od:miesiąca

TOP 10 męskich perfum

Świetny na lato

Zapach bardzo świeży i energetyzujący. Bardzo podobny do klasycznego Hugo Bossa. Moim zdaniem odpowiedni na ciepłe letnie dni. Flakonik ładny, bez żadnych wydziwiasów.

Zapach używałam kilka lat temu ale z przyjemnością zużyłam jeden flakonik chyba o pojemności 50ml.

Lepsza wersja hugo bossa

Piękny delikatny ale trwały zapach. Świeży i intrygujący. Hugo boss woman się przy nim kryje. Delikatna słodycz ale nie nachalna, bardzo praktycne opakowanie(można bez problemów nosić w każdej torebce bez obaw). Polecam

Używam tego produktu od:3 miesiące

idealny na lato

zapach ten jest świetny na ciepłe,letnie dni.Delikatny,świeży a zarazem bardzo orygnialny jak dla mnie zapach,nie podobny do żadnego innego.Co do trwałości zpachu to już nieco gorzej,ale i tak polecam:)

Używam tego produktu od:już zużyłam