Papaya&Mango, Szampon intensywnie nawilżający

Papaya&Mango, Szampon intensywnie nawilżający

Szampon intensywnie nawilżający, zawierający tropikalne ekstrakty z papai i mango, regeneruje oraz przywraca suchym i zniszczonym włosom gładkość i jedwabistość.

Cena: 21 zł / 400 ml

Swietny szampon!

Szampon kupilam w USA za $2.99.Cena rewelacyjna zwlaszcza,ze pojemnosc to 400 ml.Kosmetyki Freeman pamietalam z Polski,cenowo byly wowczas dla mnie niedostepne,ale w USA stoja sobie na najnizszych poleczkach,wiec najpierw postanowailam wyprobowac szampon.To byl strzal w 10!Szampom miesci sie w ladnej duzej tubo-butelce,stawiamy na korku dzieki czemu zuzyjemy do ostatniej kropelki.Kosmetyk ma forme gestego zelu,pachnie oblednie,jak stare wersje Herbal Esence,pieni sie bardzo dobrze,przy czym wystarczy naprawde odrobina.Wydajny.Myje bardzo dobrze,nie podraznia i zgadzam sie z poprzedniczka wloski az skrzypia pod naszymi palcami.Swietny szampon do codziennego uzytku.Daje mu 5 gwiazdek bo uwazam,ze za te cene jest to napewno KWC,ale nie zaplacilabym za niego w Polsce wiecej niz 10zl.

Używam tego produktu od: kilka late temu

Polubiliśmy się

Zdibyłam ten szampon przez wymianę, razem z odżywką z tej samej serii, i polubiłam już po 1 użyciu.
Po pierwsze: śliczny zapach, aż przyjemnie wmasowywać go we włosy.
Po drugie: mam wrażenie, że szampon dość dobrze oczyszcza włosy - mogłabym je określić hasłem ze starej reklamy płynu do naczyń: "Tak czyste, że aż skrzypi" ;)
Po trzecie: włosy są wyraźnie wygładzone i błyszczące, nie ma żadnych sterczących włosków po wyprostowaniu prostownicą.
W jego właściwości nawilżające raczej nie wierzę, ale efekt, jaki daje, w pełni mnie zadowala.
Nie dałam 5 gwiazdek, ponieważ mam podejrzenia, że nie sprawdziłby się u osób, które nie myją włosów każdego ranka - na drugi dzień chyba byłyby nieco obciążone.
Nie wiem, czy kupię go ponownie, ponieważ lubię testować nowe rzeczy i rzadko kupuję kolejne opakowanie, ale wiem, że w razie czego mogę na niego liczyć :)