The Color Workshop, Colour Sampler

The Color Workshop, Colour Sampler

Pojemność 24,7 g

Paletka promocyjna, zawierająca w kasetce z przezroczystego bezbarwnego plastiku: 9 cieni (razem 15,3 g), róż w kamieniu (5 g), półtransparentną nieperfumowaną szminkę (3,5 g), tusz do kresek w kamieniu (0,9 g) oraz mini - akcesoria: pędzelek do różu, do kresek i dwustronny piankowy aplikator do cieni.
Dostępna w trzech wariantach kolorystycznych:
- paletka w tonacji chłodnej zawiera cień biały, 2 odcienie szarości i po 3 fioleciki i 3 róże; do tego tusz w kolorze śliwki;
- paletka w tonacji "kolorów ziemi" zawiera zestaw cieni beżowych i brązowych, brązowy tusz i odpowiednio dopasowaną szminkę i róż - a właściwie puder brązujący;
- paletka w tonacji "safari" zawiera cienie w 2 kolorkach piaskowych, szarozłotym, miedzianym, dwóch odcieniach terracoty i trzech ciepłych zieleniach, do tego grafitowy tusz do kresek oraz szminkę i róż w delikatnych, ciepłych odcieniach różu.

4- lub 3+

zakupiłamskuszona recenzją:) gdy zobaczyłam w rossmanie zestaw 3 palet cieni + 2 róże i puder za 27,99 zdecydowalam się na kupno i :...
duzo kolorów za niewielkacenę
kolorki nie sa intensywne, trudno przesadziś, przerysować
dobrze się rozprowadzaja
sa względnie mattowe, półmatowe
jasne służą jako dobry rozswietlacz
puder i róże także raczej jako rozświetlacze

niestety kolor jakby się utlenia, czy zlewa z poweieka efekt jest bardzo delikatny
mam wrażenie ze po kilku godzinach znika....

aczkolwiek użytkoweanie jest bardzo prayjemne i daje mozliwośc róznorodnych wariantów :)

zabieram 1 gwiadke ze względu na słabą trwałośći widoczność niektórych kolorów

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

kolorowe odkrycie WszechCzasów

Jestem całkowicie zauroczona tymi paletkami :) Zacznę od minusów, żeby mieć to od razu za sobą:
kosmetyki tkwią w tandentnej plastikowej kasetce, akcesoria można od razu wyrzucić. Ale zawartość !! Zwłaszcza cienie - powaliła mnie na kolana. Dotychczas uważałam, że nie ma cieni, które przy mojej opadającej powiece będą wyglądać nadal świeżo chociażby po 4 godzinach, nie wspominając o całym dniu. A te cienie - REWELACJA ! - wytrzymują spokojnie przez 12 godzin (pod spód używam tylko bazy Lumene). Mają drobniutką mikronizację i nasycenie pigmentu od słabego do średniego, dzięki czemu są idealne do dziennego makijażu - oczko maluje się szybko, bez obawy przesadzenia z efektem (oczywiście, jeśli macie dobre pędzle ;-) ) .
Zestawienia kolorków w paletce są urocze i trafione, można wyczarować sobie różne warianty. Kolory na powiece wychodzą delikatne, a efekt jest bardzo naturalny, satynowy. Jasne odcienie są prawie matowe (na powiece widać jednak drobniusieńkie iskierki, dzięki czemu makijaż nie wygląda "tępo", a ciemniejsze - lekko perłowe).
Teraz o różach:
Mają niskie stężenie pigmentu, dzięki czemu właściciwie tylko róż z paletki w tonacji chłodnej wychodzi na twarzy jak róż, a pozostałe - bardziej jak puder (ten z paletki w "kolorach safari" ślicznie rozświetla i ożywia cerę, nadając jej świeży koloryt, a ten z paletki w kolorach ziemi lekko brązuje). Wszystkie róże, oprócz subtelnego rozświetlenia, lekko matują cerę.
Szmineczki, po których nie spodziewałam się wiele ze względu na taniutkie opakowanie są też zaskakująco ciekawe: półtransparentne, na ustach zachowują się jak szminki "trwałe" (tj. są dosyć suche i nie rozmazujące się), ale zarazem nie wysuszają ust. Dają efekt delikatnie perłowy, w jasnym odcieniu. Trzeba tylko uważać, żeby usta nie miały żadnych suchych skórek i uszkodzeń - bo te szmineczki natychmiast je podkreślą. Niby w składzie mają "parfum" ale moim zdaniem są bezzapachowe.
Tusz do kreseczek jest trwały, przyzwoitej jakości, zachwycił mnie kolorek z paletki w tonacji chłodnej - ma przepiękny, granatowo - śliwkowo - szary kolorek, z jakim się dotychczas nie spotkałam.
Żaden ze składników paletki mnie nie podrażnił (a noszę soczewki kontaktowe).
Podsumowując, te paletki to moje odkrycie lata 2006 i jak dotąd WszechCzasów - znam wiele produktów marek selektywnych, które powinny zapaść się pod ziemię ze wstydu w zestawieniu z tymi chińskimi wynalazkami. Cena jak sądzę dumpingowa - kupiłam je w Rossmanie za 9,99 w promocji, ale bez wahania zapłaciłabym 10 x więcej, bo są warte tego - mimo badziewnego opakowania i nic nie wartych akcesoriów - bo produkty oceniam na 4/5 (szminki), 5/5 (eyliner, róże) i 7/5 :D - cienie :)

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 3