Christian Dior, iOd, Mineral Aqua Gelee (demakijaż)

Christian Dior, iOd, Mineral Aqua Gelee (demakijaż)

Zgłaszająca osoba: Ela Anioł

Kupując ten produkt myślałam, że będę z niego bardziej zadowolona... Okropnie ściąga, strasznie wysusza. Muszę przyznać, że ten produkt mnie zawiódł, zawiodła marka DIOR. Proszę o kontakt czy komuś odpowiada ten żel, bo mojej koleżance także nie! Raczej nie polecam, ale może kogoś cera przyjmie te tortury!

Skład: aqua, cyclopentasiloxane, dipropylene glycol, maris aqua (sea water), sodium acrylates / c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, phenoxyethanol, parfum (fragrance), propylene glycol, methylparaben, tetrasodium edta, alcohol denat., ethylparaben, butyl paraben, propylparaben, isobutylparaben, undaria pinnatifida extract, psydium gujava leaf extract

Cena: 60 zł w sklepie wolnocłowym

Średni

Za te cene spodziewalam sie czegos lepszego - srednio radzi sobie z tuszem jakos no nie wiem nie jestm nim zachwycona . Mam bardzo delikatne oczy a tez zel bardzo mi je podraznia . Raczej nie polecam juz lepszy jest dufarowy plyz z Ziaji i kosztuje tylko 4 zl .

Używam tego produktu od: 2miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pol

Dobrze zmywa

To dosc dobry produkt. Dobrze zmywa, nawet makijaz oczu. Nie szczypie. Ma poreczna pompke wiec latwo sie go dozuje. Ale taka jakosc zmywania mozna miec za nizsza cene, wiec raczej go juz nie kupie.

taki sobie

Nie jest zły - dobrze oczyszcza buzię i usuwa nawet mocniejszy, tzn. tłustszy makijaż, ale jak dla mnie zbyt ciężko się spłukuje. :( Pozostawia na buzi dość gruby filmik, czego nie lubię, bo mam wrażenie, że wcale nie mam oczyszczonej skóry. :(
Poza tym trzy plusy - za poręczność (pompka), przyjemny zapach i wydajność.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

mile zaskoczenie

Lekka zelowa formula bardzo zaskoczyla mnie swoja skutecznoscia.Jako zwolenniczka oleistych form specyfikow do demakijazu - odwazylam sie wyprobowac to cudo. Blyskawicznie i bez problemow zmywa tusz (a uzywam duze ilosci), cienie i wszystko z buzi.Twarz jest czysciutka, nie tlusta i nie wysuszona.Wystarczy mala ilosc do zmycia makijazu wiec jest wydajnyOpakowanie znosne.W zasadzie nie ma mu co zarzucicZaplacilam za niego ok 90 zł. w sklepie u nas w kraju.