Fruitfree Hydrating Mask (Intensywnie nawilżająca maska)

Fruitfree Hydrating Mask (Intensywnie nawilżająca maska)

Intensywnie nawilżająca maska na bazie olejku kokosowego do pielęgnacji suchych, zniszczonych włosów. Odnawia uszkodzoną strukturę włosów nadając im blask.

Do spłukiwania.

super

Jako fryzjer polecam ta maske do wlosow suchych.

*kremowa konsystencja
*piekny kokosowy zapach
*wydajna
*warta swojej ceny
*polecam rowniez do wlosow farbowanych, raz w tyg. oraz w okresie wakacji gdy wlosy sa wysuszone sloncem, slona i chlorowana woda

Ilość zużytych opakowań: >10

cudo

wiekszosc opini jest srednia..a jak dla mnie cudoooo podkreslam uzywalam wiele masek a ta jako jedyna tak dobrze dziala nareszcie czuje ze wlosy sa miekknie i nawilzone sypkie i nie mam odstajacych kosmykow i co wazne nie sa obciazone ja nakladam ja na pol godz czepel i recznik bez tak owego uposazenia nie dzialala tak dobrze Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

fajna

maseczka jest całkiem przyzwoita. nawilża i bardzo mocno nabłyszcza. stosuję 2 razy w tyg. i nie obciąża mi włosów. zapach wspaniały, kokosowy. zaznaczam, że nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię często zmieniać kosmetyki do włosów, ale nie wykluczone, że jeszcze do niej wrócę. uważam jednak, że dziewczyny z naprawdę suchymi i zniszczonymi włosami mogą być nie zadowolone. maska nadaję się raczej do włosów lekko przesuszonych i matowych. zatem jeśli ktoś takie ma to warto spróbować.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego
edit.odejmuję gwiazdkę. w momencie, gdy silnie przesuszyły mi się końcówki, maska nie dała sobie rady z problemem.

dzienny smoky eyes

całkiem dobry

- Podoba mi się zapach, który utrzymuje się jeszcze kilka godzin po myciu włosów.
- Bardzo ładnie nabłyszcza włosy.
- Cena przystępna
- Wydajność ok

- Według mnie maska ma zbyt gęstą konsystencję, przez co nakładanie jest utrudnione i nie należy do przyjemności
- Nawilżenie włosów na przyzwoitym poziomie - jednak używałam lepszych masek nawilżających, a nie mam mocno przesuszonych włosów.

Z tego powodu nie kupię już tej maski, wolę zainwestować w maskę kerastase lub absolut repair loreala.

Używam tego produktu przez: 1 miesiąc

lubię

Maska, trzeba przyznać dość toporna do nakładania a jednak po spłukaniu włosy są miękkie, sypkie, ładnie się błyszczą. Nie nawilża może bardzo spektakularnie, ale z moimi matowymi i pozbawionymi blasku włosami zrobiła porządek. Ma super zapach, który niestety nie utzrymuje się zbyt długo. Nie wiem czy kupię ponownie bo chciałabym przetestować inne.

średnia

Miałam ją chyba z rok temu. Maska jest naprawdę średnia. Nawilża średnio, ładnie pachnie. Jednak moje włosy nie uległy takiemu nawilżeniu jakiemu powinny. Wykończyłam ją bez przekonania i nigdy więcej nie kupiłam.
Lepsza jest dove do włosów rozjaśnianych.

Ogólnie to nie polecam. Plusy to, że nie tłuściła włosów.

Używam tego produktu od: rok temu używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i żadnego więcej

GODNA POLECENIA

Maseczka ma bardzo gęstą i zwartą konsystencję przez co nakładanie jest troszkę utrudnione. Zapach, tak jak już to opisywały moje poprzedniczki, jest niesamowicie przyjemny, słodki, kokosowy. Utrzymuje się na włosach góra dwa dni (przynajmniej na moich) ale na pewno ani dnia dłużej. Jeżeli chodzi o właściwości tego specyfiku to to, co zauważyłam, to przede wszystkim mega, ale to mega połysk, który utrzymuje się na włosach kilka dni. Poza tym włosy dobrze się po niej układają, są przyjemne w dotyku, choć nie są jakoś super lejące. Zaskoczyła mnie ta maseczka tym, że nie obciąża włosów, co jest bardzo istotne w przypadku długich prostych włosów (!) Co do jej właściwości odżywczych, to daję 4. Nie zauważyłam jakichś fenomenalnych zmian, choć faktem jest, że włosy wyglądają naprawdę dużo zdrowiej po jej zastosowaniu niż bez. Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Kupiłam prawie 3 miesiące temu słoik 1000ml za 52zł :D I już się w sumie kończy :o

- wydajność - szok! 3 miesiące, myję włosy co 2 dni a moje włosy potrzebują większej ilości odżywki niż norma
- zapach - piękny, na dodatek nie zmywa się wcale i pozostaje na włosach po wysuszeniu
- efekt - miękkie, błyszczące włosy, naprawdę zdrowsze - po tych 3 miesiącach mogę to potwierdzić
- jeszcze jeden plus - bardzo ułatwia rozczesywanie włosów po myciu (niektóre odżywki sobie z tym nie radzą)

Jedynym mankamentem tak wielkiego opakowania jest to, że nie może stać cały czas na wannie jak inne kosmetyki bo po prostu się nie mieści :D ale przecież to nie wada ;)

Używam tego produktu od: 3mies
Ilość zużytych opakowań: 1000ml / 1 słoik

DObra! Polecam!

Maskę poleciła mi fryzjerka i kupiłam ją w gabinecie fryzjerskim. Oprócz doskonalego zapachu, na długo utrzymującego się na włosach , maska bardzo dobrze nawilżała moje włosy, jednocześnie nie obciążając ich, jak inne produkty do włosów przesuszonych i zniszczonych.

Używam tego produktu od: 2 mesiące

Lubię ją

Pierwsze co można o tej masce powiedzieć to zapach- przecudny, bardzo ładny zapach kokosa, który utrzymuje się długo po umyciu włosów.Maska ma dość zwartą konsystencję i to sprawia, że trudno jest ją rozprowadzić na moich włosach, ale jest dość wydajna. Jeśli chodzi o działanie to może nie jest KWC, ale nie jest najgorzej. Włoski są po niej przyjemnie nawilżone i miłe w dotyku i co jest dla mnie najważniejsze dobrze sie układają. Polecam...

raczej kiepsko

Kupiona w sklepie fryzjerskim. Kompletna pomyłka. Włosy wcale nie zdają się być lepiej odżywione. Jedynym plusem jest oszałamiający zapach kokosa. Jest na tyle dobry, że ze względu na ten zapach warto ją kupić do codziennej aromatyzacji włosów. Efektów odżywczych nie zauważyłem.

tylko poprawna

Na początku zaznaczę, że maska, którą zgłaszałam ma inne opakowanie niż na fotce powyżej, a mianowicie jest w pudełku typowym dla masek (nie w tubie).
Ale przejdźmy do meritum;)
Maska jak na produkt profesjonalny jest całkiem przeciętna i jakiś cudownych właściwosci raczej trudno się w niej doszukać, no może poza obłędnym zapachem kokosa, który utrzymuje się na włosach aż do następnego mycia:) Konsystencja jest bardzo zwarta, taka masełkowata dzięki czemu maseczka jest bardzo wydajna. Włosy są po niej gładkie, sypkie, lejące, ale prawda jest taka, że moje włosy są takie właśnie z natury więc to nie jej zasługa raczej. Ja nabyłam tę maskę w momencie, gdy moje włosy mniej więcej od połowy zaczęły się mocno przesuszać (mam włosy do pasa więc to raczej częste zjawisko przy tej długości włosów) i niestety, ale nie pomogła moim włosom na tyle bym była zadowolona. Lepiej spisała się zwykła, sklepowa maseczka Fructis "Odbudowa i blask".
Wróciłam do Artego, gdy już doprowadziłam włosy do porządku i przyznam, że teraz spisuje się bardzo dobrze, no ale na zdrowych włosach to żadna sztuka.
Ja już do niej nie wrócę. Polecam jednak wszystkim fankom zapachu kokosa, bo jest tak autentyczny i zarazem zupełnie nie jest męczący, że wręcz może być uzupełnieniem mgiełki zapachowej czy wody toaletowej:)

Używam tego produktu od:kiedy zgłosiłam produkt