Flash Bronzer, Light Self-Tanning Milk Quick Dry - Face and Body (Samoopalacz do twarzy i ciała)

Mleczko samoopalające do twarzy i ciała. Nadaje skórze piękny odcień opalenizny, dodatkowo nawilżając i pielęgnując skórę.

znam ciekawsze

Trochę mnie rozczarował, prawde mówiąc - znam lepsze, a tansze...
Dosc drogi, w miare wydajny. Konsystencja mleczka mi odpowiada, dobrze się rozprowadza. Zapach taki sobie, ale samoopalacz jest wyczuwalny delikatnie. Wchłanianie - wbrew nazwie - niezbyt szybkie, trzeba odczekac, bo sie klei. Nadaje w miare równy, ale bardzo delikatny kolorek. Owszem, złotawy, jak lubie, tylko uzyskanie czegos bardziej widocznego wymaga powtarzania zabiegu, co drastycznie zmniejsza wydajnosc. Lekko wysusza, dosc trwały.
Znacznie lepszy jest krem Lancastera czy mus Clarinsa oraz pianka Piz Bun. Pianka daje podobny kolor, szybciej schnie i jest tansza ;)

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zastanowie sie nad ponownym za

Udalo mi sie kupic te mleczko mniej niz za polowe ceny niestety efekty mnie rozczarowaly. Mleczko pozostawia smugi, schodzi nierowno i przesusza moja skore, wczesniej uzywalam bronzera w piance tej samej firmy i bylam zadowolona,w przypadku tego produktu nie napisze pochwal.

Używam tego produktu od:2 tygodni

dobry samoopalacz

Lubię. Może nie jest to mój samoopalaczowy KWC, ale mogę mu dać cztery gwiazdki. Doskonale się wchłania, ma przyjemny zapach, prawie nie czuć typowego smrodku dla autobronzerów. Szkoda, że nie jest od razu brązujący, ale i tak rozprowadza się na skórze bez smug i ładnie wyzłaca skórę. Opalenizna jest delikatna, równomierna, naturalna. Niestety niezbyt trwała, operację "opalani" trzeba powtarzać co drugi dzień.

Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Fantastyczny

Mój KWC!!!

Zdecydowanie najlepszy samoopalacz ze wszystkich jakich dotąd używałam.
Szybko się wchłania, nie robi smug, kolor wychodzi naprawdę naturalny, brązowy, a nie pomarańcza czy żółty. Schodzi niezauważalnie i co dla mnie ważne nawilża, a nie wysusza.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

naturalny kolor

Bardzo przyjemne mleczko. Delikatna, niezbyt gęsta konsystencja - łatwo się wsmarowuje, szybko wchłania, nie robi smug czy zacieków. Zapach delikatny, nienarzucający się. Nadaje naturalny, brązowy kolor - dla mojej bladej cery idealny - ani za ciemny, ani za jasny - o żadnej "marchewce" nie ma mowy. Nie wysusza za mocno jak na samoopalacz ale i tak po funduję skórze dodatkową porcję nawilżenia. Jednym słowem - porządny produkt.

bardzo dobry

Używałam wielu samoopalaczy z tzw "górnej półki", ale ten jest jak do tej pory najlepszy. Rzeczywiście kolor opalenizny jest brązowy:-))), chociaz mi sie w to nie chcialo wierzyc:-). Używam tylko do twarzy. Jestem bardzo zadowolona, mimo smrodku..ale nakladam go zawsze na noc wiec rano wstaję już "opalona".

Używam tego produktu od:niedawna

Uwielbiam...

Po prostu cudo. Nawet dla mało doświadczonych dziewczyn aplikacja nie powinna stanowić żadnego problemu - nie robią się żadne smugi, plamy ani zacieki.
Schnie błyskawicznie.
Troszkę pachnie samoopalaczem, ale tragedii nie ma.
Schodzi mi też równomiernie.
Skóra wygląda po nim ślicznie, nie ma efektu "strzaskania na heban" ani, co gorsza "marchewki". Uzyskuje się ładny złoto-brązowy odcień; w końcu nie wyglądam jak córka młynarza, a jednocześnie nikt nie poznał, że to samoopalacz.
Wart swojej ceny (która jest niestety, bardzo wysoka...)

Ilość zużytych opakowań 1

wart wypróbowania

Jeden z fajniejszych samoopalaczy jakie miałam. Rozrabiam go z nawilżającym balsamem do ciała, bo mam suchą skórę a nie chce uzyskać zbyt intensywnej opalenizny. Po jednokrotnej aplikacj skórę mam lekko brązową, efekt tzw muśnięcia słońcem i to mi bardzo odpowiada, bo nie lubię wyglądać jakbym smażyła się na słońcu, szczególne tym sztucznym z tubki :)
Jeszcze nie zdarzyła mi się wpadka ze smugami, więc wydaje mi się, że jest to typ samoopalacza raczej bezpiecznego nawet dla amatorek.
Nie ma intensywnego typowo samopalaczowego zapachu, po aplikacji śmiało wychodzę "do ludzi" i nie czuję dyskomfortu, że moje ciało wydziela nieprzyjemną chemiczną woń. No i najważniejsze - bardzo trwały, na mojej skórze wytrzymuje do 3-4 dni, a później walczę całym arsenałem peelingów by te resztki z ciała usunąć.
Jedyny minus - to to, że nie schodzi równomiernie, zresztą jak większość samoopalaczy i o ile bezpośrednio po aplikacji nie mam smug to po paru dniach się pojawają :(

Używam tego produktu od: pare tygodni

Jeden z lepszych samoopalaczy. Nadaje ładny brązowy kolorek. Polecam wszystkim. Jedna warstwa nadaje naturalny efekt, dzięki czemu można uniknąć zbyt mocnej opalenizny. Jedyny minus - wysoka cena. Jednak jest jej wart.
Używam tego produktu od: 1 miesiąca

porządny

Bardzo dobry samoopalacz, całkowicie bezpieczny w stosowaniu.

Plusy:
-nadaje bardzo ładny, naturalny odcień, oczywiście można go stopniować;
-bardzo szybko pojawia się "efekt" -już po godzinie odrobinę, a po 3 juz prawie całkowicie, można szybko się "opalić";
-bardzo ładnie, równomiernie schodzi, zero zacieków, plam, niemiłych niespodzianek;
-brak tego charakterystycznego zapachu dla samoopalaczy;
-szybko się wchłania, wręcz błyskawicznie;

Minusy:
-do twarzy moim zdaniem się nie nadaje, zapycha, ale to indywidualna sprawa;
-wydajność no i co za tym idzie - cena, niestety;
Edytuję:
Dopiero teraz zorientowałam się, ze w zgłoszeniu jest samoopalacz w mleczku, a ja używałam wersji w sprayu... Mam nadzieję, że nie wprowadziłam nikogo w błąd.

Dostałam go w prezencie, jest bardzo fajny i szkoda będzie się z nim żegnać, sama niestety nie kupięUżywam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Jeden z najlepszych

Kosmetyk daje jasny brazowiutki kolor, jezeli zbyt jasny wystarczy nalozyc druga warstwe i kolor sie poglebi. Co jest bardzo wazne, odcien nie jest zloty czy pomaranczowy, ale jasniutki brazowy. Jezeli nalozysz dwie warstwy to efekt jak po solarium. Dla mnie rewelacyjny gdyz jestem wielbicielka brazowych samoopalaczy. Nie wysuszyl mi skory, zapaszek oczywiscie jest (ale znacznie mniejszy niz w innych). Jeszcze nie spotkalam samoopalacza bez zapachu, w Lancome naprawde jest on znikomy. Uzywalam tylko do twarzy, gdyz jest dosyc drogi. Dzis ide kupic drugie opakowanie. Używam tego produktu od:3 miesiace

najwydajniejszy

Mleczko, ktorego uzywalam przed zakupem Clarinsa Eau Lactee. Samoopalacz nadaje intensywniejszy kolor niz porownywalny Eau Lactee, cudownie sie rozprowadza, nie pozostawia tlustej warstwy, delikatny, szybko wsiaka, ladny zapach. Niestety po kilku godzinach wyczuc mozna na skorze typowy samoopalaczowy smrodek. Smrodek jest na szczescie prawie niezauwazalny, ale jest! ( nie ma go w Eau Lactee )Ale jesli komus ten znikomy smrodek nie przeszkadza to goraco polecam, buzka wyglada jak po prawdziwym opalaniu! Bardzo wydajny, eleganckie i wygodne opakowanie

Używam tego produktu od:przez caly rok na twarz i dekolt
Ilość zużytych opakowań:1 i kiedys go znowu kupie