Spa relax, Krem energizujący do twarzy i ciała

Spa relax, Krem energizujący do twarzy i ciała

Idealny dla skóry zmęczonej krem energizujący do twarzy i ciała. Oryginalne połączenie efektywnych substancji aktywnych umożliwia wSPAniałą pielęgnację skóry:
- nawilżające algi hawajskie - niewyczerpane źródło energii i dotlenienia,
- odmładzające witaminy A + C – rozjaśniają przebarwienia, ujędrniają i wygładzają naskórek,
- ochronny olej awokado - poprawiając elastyczność i miękkość nadaje skórze niezapomniany wdzięk i ekspresję.

Doskonały krem

Firma Mincer to moje prawdziwe odkrycie, a ten krem jest mistrzowski :)
Używałam go codzienne do pielęgnacji skóry szyi. Tak to jest, że do twarzy mam mnóstwo kremów, a o szyi do tej pory nie myślałam. A ten właśnie krem jest do takiej pięlęgnacji idealny.
Nawilża doskonale, naprawdę na długo. Skóra jest nawodniona, pełna życia, elastyczna, promienna. :love:
Myślę, że ten krem ma też wiele innych zastosowań. Można go stosować na różne partie ciała, na których kondycji nam zależy.
Pięknie pachnie, bardzo przyjemne się go nakłada. Dla mnie wielką zaletą jest też dozownik. Pozwala higienicznie dozować produkt, a przy tym ma wygodniejsze opakowanie - słoiczek. Może opakowanie prezentuje się tandetnie, ale zawartość jak najbardziej godna uwagi.
Pojemność ogromna za śmieszne pieniądze. Za 6 złotych mamy 100 ml, czyli za 12 zł mamy pojemność balsamu. A ten produkt jest o niebo lepszy od stosowanych przeze mnie wielu balsamów (niejednokrotnie droższych od Mincera).
Na pewno wrócę do tego kremu, ale najpierw wypróbuję pozostałe kremy Spa Relax (a jest ich trochę :D) - kupiłam już Pobudzający z niebieską zakrętką.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Naprawde warto.

Po pierwsze: cena! 6zł za 100ml! cudowny zapach, dobre nawilżenie. Skóra jest miękka i miła w dotyku. Stosuję go takze na twarz. Nigdy bym nie uwierzyła ze mozna kupic naprawde dobry krem w takiej cenie! :D

Używam tego produktu od:1 msc

warto

Kremiki z tej seri są o pojemnosci 100ml za okolo 6 zł. nalepiej je nakladac na okreslone partie ciala- ja nakladam na pupe- :) bo skora robi sie bardzo przyjemna w dotyku- zapach kremu nie drazniacy:) wchlanialnosc szybka, glebokie nawilzenie, ogolnie fajny efekt. Podoba mi sie... w srodku opakowania znajduje sie dozownik ale niestety nie wygodny- musialam go usunac!!! i dlatego zabieram gwiazdke

Używam tego produktu od:kilka tyg

Dieta na AZS

ahh!

Pierwszy raz zobaczyłam ten krem u przyjeciółki. I gdyby nie to, pewnie do dziś nie wiedziałabym o jego istnieniu.
Miałam straszne problemy z jego kupnem - trafiłam na niego dopiero w bazarkowej drogerii (notabene takie są najlepsze ;) ).
Krem jest świetny i do wszystkiego - śmiało moję stosować go nawet na twarz ;) Ma bardzo fajne opakowanie, szczególnie jeśli chodzi o ten śmieszny dozownik :)
Krem nawilża skórę, odżywia. Jednocześnie jest lekki i nieziemsko pachnie - naprawdę można się poczuć jak w spa ! Jedyny minus to mała wydajność , jeśli stosujemy go na całe ciało - jednak za 6,60 można mu to wybaczyć :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1