Anticerne Perfecteur, Long- Wearing Moisturizing Concealer (Trwały korektor nawilżający) (korektor)

Zgłaszająca osoba: Ela Anioł

Trwały korektor nawilżający kamuflujący cienie pod oczami i wyrównujący koloryt powiek. Stworzony specjalnie dla delikatnej skóry wokół oczu. Ma lekką kremową konsystencję, wzbogaconą olejkami, czynnikiem nawilżającym i kojącym rumiankiem. Występuje w 4 odcieniach.

Cena: ok. 110zł / 15ml

dobry produkt

Produkt jest zamkniety w eleganckiej , praktycznej grantowej tubce (15 ml , cena ok. 105zł) zakończonej cieniutkim "dziubkiem" i ma konsystencję gęstego kremu, który jednak po zetknięciu ze skórą natychmiast "mięknie" i bardzo łatwo się go wklepuje. Aplikacja jest bardzo łatwa, wystarczy wycisnąć odrobinę produktu na zewnątrz tubki i dotykając aplikatorem skóry nanieść kropeczki dookoła oczu, następnie "wklepać". Pozostawia bardzo silny, "perłowy" blask, który cały dzień delikatnie przebija spod podkładu.

Efekt: rewelacyjne rozświetlenie okolicy oczu. Odmłodzenie i odświeżenie spojrzenia.

Polecam chociaż moim zdaniem ten korektor to raczej upiększacz niż koło ratunkowe. Tuszuje cienie poprzez rozświetlenie okolicy oczu tak że moim zdaniem sprawdzi się raczej na cerze wypoczętej , ewentualnie przy korekcji "umiarkowanych" cieni.

Bardzo trwały. Właściwie niezniszczalny. Nie spływa, nie migruje, nie roluje się. Jest na swoim miejscu i spełnia zadanie nawet po 12 h.
Super wydajny. Posiada specyficzny ale całkiem przyjemny trochę staroświecki , pudrowy zapach, któy utrzymuje się przez około godzinę po aplikacji.
Nie wysusza (mam bardzo suchą cerę) Jest komfortowy w noszeniu. Jest to produkt godny polecenia jeśli ktoś potrzebuje ładnego i trwałego rozświetlenia okolic oczu.

edit: zapomniałam dodać, że można oczywiście stosować go również na podkład, jeśli chcemy mocniejszego rozświetlenia okolic oka. Ładnie łączy się z podkładem i też długo się trzyma.

Ciężki i wysuszający

Kupiłam ten korektor kiedy któregoś razu nie było akurat w sklepie "Disappear" Estee Lauder, a ja na gwałt potrzebowałam domalować sobie na twarzy 10 godzin snu;). Pani sprzedawczyni mnie namówiła. I po raz ostatni. Byłam niezadowolona w zasadzie ze wszystkiego: kolor za jasny i zbyt różowy, łatwo było o efekt oczu pandy. Konsystencja za ciężka, rozprowadzał się dość topornie i zbierał w zmarszczkach, trzeba było bardzo starannie (czyt. powoli) aplikować, co rano w ogóle mi się nie uśmiechało. Poza tym okazało się, że wysuszał mi skórę wokół oczu!
Produktu jest 10ml a kosztuje więcej niż 15ml-owy "Disappear", to kolejny minus.
Nie wytrzymałam do końca tubki, w końcu go wyrzuciłam i z ulgą kupiłam swój ulubiony!:)

Lubię go

Używam go tylko pod oczy. Odjęłam jedną gwaizdkę za to, że zbiera się troszeczkę w zmarszczkach, a mam niewielkie, więc strach pomyśleć, jakby ten korektor się sprawdzał przy głębszych zmarszczkach. Ale reszta gwiazdek jest zasłużona: pięknie rozświetla spojrzenie(zanim go użyłam, nie wiedziałam tak naprawdę, co to znaczy "rozświetlnone spojrzenie", cudny efekt), oraz dobra wydajność. Wystarczy położyć bardzo bardzo malutko i jest już efekt. Także bardzo dobrze się rozprowadza....

wrastające włoski

wyjątkowy

Bardzo lubię ten korektor - znalazłam wreszcie odpowiedni (bardzo jasny - rose pale) odcień - zresztą wybór odcieni jest całkiem spory. Dość gęsty i kryjący, ale aksamitny w konsystencji i nie tworzący maski - bardzo przyjaźnie się łączy z moim podkładem:PCenię go za wydajność (używam opakowania średnio 6 miesięcy - a używam codziennie). Świetnie tuszuje cienie pod oczami i małe niedoskonałości cery.Polecam z czystym sumieniem. Jedynym mankamentem jest niezbyt poręczna tubka (gdy zużyję korektor w połowie, zaczyna się wylewać - nie "bardzo", ale jednak na tyle, aby użycie go wiązało się z niestandardowym ubrudzeniem rąk:P