Sarah Jessica Parker, Lovely EDP

Sarah Jessica Parker, Lovely EDP

Lovely sa sygnowane przez nowojorską ikone mody i gwiazdę serialu "Seks w wielkim mieście" - Sarah Jessicę Parker. Lovely roztacza delikatną woń bergamotki, drzewa różanego, lawendy, paczuli, orchidei i jabłkowego martini. Zapach jest delikatny, relaksujący, czysty ... Jest jak niekończące się marzenie. Został stworzony dla romantycznych, delikatnych kobiet, aby podkreślać ich subtelną zmysłowość.

Cena: ok. 140zł / 30ml; ok. 180zł / 50ml; ok. 240zł / 100ml

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Nowa miłość!!

Zapach poznałam przypadkiem w marcu br i baaardzo zapadł mi w "nosie"
Dostałam go teraz w prezencie na ur - zapach jest ultra kobiecy, subtelny, kwiatowy i długo utrzymuje się na skórze czy ubraniach :) "nie razi" otoczenia, idealna kompozycja na co dzień :))

Moja nowa miłość .... :) <3 Polecam serdecznie!

Elegancki i oszczędny

Bardzo trwały, zwłaszcza na ubraniach. Jednak po niedługim czasie zdecydowałam się go oddać, bo wydaje mi się za bardzo oficjalny. Zadedykowałabym go raczej starszym paniom lub na formalne okazje, na rozmowy kwalifikacyjne, spotkania biurowe, ale nie na co dzień. Jest elegancki, stonowany, przebija przez niego coś nietypowego, ale jest tego za mało, żebyśmy się polubili na dłużej. Z pewnością nie dla każdego, nie radziłabym ryzykować i np.kupić na prezent. Flakon dla mnie ciut za ciężki i pękaty.

Mój faworyt

Absolutnie bez wad. Moim zdaniem.
Zapach pięknie rozwija się na mojej skórze. Jest kobiecy, zmysłowy, taki ciepły a jednocześnie nie jest przytłaczający ani ciężki.
Warto dać mu szansę.
Niesamowicie długo zapach się utrzymuje. Nieraz miałam tak że używając go rano, pachniał leciutko również w nocy mimo wziętej kąpieli.
Perfum posiada piękne opakowanie i flakonik który idealnie pasuje do zapachu.

Całość stworzona ze smakiem, bez przesady i z klasą :3

Mexx Look up now

w ciemno - jasno

Zazwyczaj perfumy kupuję w ciemno. No prawie. A czynię tak ponieważ przed zakupem zaglądam na bloga, którego prowadzący idealnie opisuje zapachy i zazwyczaj to co jemu się podoba, podoba się i mnie. I tym razem również. Lovely okazały się naprawdę miłą niespodzianką. Dla mnie są i nieśmiałe, i eleganckie, i kobiece, i dziewczęce, i ciepłe, i świeże, ale w żadnym wypadku nie "takie sobie". Według mnie idealne do pracy, nie są nachalne , czy męczące. Czyste, kryształowe, bez żadnych zbędnych ozdobników, oczywiste, szczere. Mam podobnie jak napisała "Konfitura". Co do butelki, nie przyczepię się, bo w mojej dłoni leży idealnie, a wrażenia artystyczne opakowania zapachu nie sa dla mnie najważniejsze.

♥ Mój ulubiony zapach ♥

Zapach ♥ LOVELY ♥ sygnowany nazwiskiem odtwórczyni roli Carrie Bradshaw był dla mnie od dawna przedmiotem marzeń. W końcu postanowiłam kupić tę wodę perfumowaną :) Jestem nią oczarowana! Kwiatowo-drzewno-piżmowy zapach, który pięknie rozwija się na skórze, na moich ubraniach jest niezwykle trwały: popsikany nim szalik pachnie bardzo długo - cały tydzień! Chociaż moje preferencje zapachowe zawsze zmierzały w kierunku kwiatowych kompozycji, to ta mieszanka urzekła mnie swą głębią. Jest w niej coś, co bardzo kojarzy się z dzieciństwem: może były wówczas w moim otoczeniu osoby, które pachniały podobnymi 'perfumami'? Dla mnie to niezwykle wykwintny, luksusowy zapach stworzony na zimę! Uwielbiam go! To ostatnio mój "zapachowy' numer jeden! POLECAM!

Lovely:)

Gdy pierwszy raz poczułam na nadgarstku w drogerii stwierdziłam, że muszę go mieć. Zapach wyjątkowy, przyjemny, ale na pewno nie dla każdego. Buteleczka urocza :) Niestety na mnie nie jest zbyt trwały .

Miłość od pierwszego wejrzenia

Niesamowicie ciepły, otulający, dość mocny zapach, bardzo trwały, pachnie nim moje całe mieszkanie! Nie przypomina żadnego innego zapachu, który posiadam, jest unikatowy. Czuć wyraźnie paczulę, jabłko i piżmo. Dodatkowo buteleczka jest przeurocza :)

Używa produktu od: próbka

Zupełnie nie dla mnie.

Dla mnie to wierna kopia Narciso Rodriguez for Her i żałuję, że nie wiedziałam tego przed testem nadgarstkowym w drogerii na R. Narciso to był jedyny zapach, po którym miałam najzwyczajniej w świecie mdłości. Trauma dla mojego nosa. Teraz Lovely dołącza do tej samej listy, czyli "nie lubię" jako jego klon. Według mojego nosa jest to przykra, fizjologiczna woń, która wywraca mój żołądek do góry nogami. Czuję zwiędłe kwiatki, piżmo, paczulę i nie podoba mi się to, zaczyna mnie boleć głowa. Nie sprawdzam nawet trwałości, nie ma sensu

Takie sobie

Może te perfumy to nic szczególnego, jednak trwałość jest bardzo dobra, na skórze zapach jest wyczuwalny przez kilka godzin a na ubraniu aż do kolejnego prania. Sam zapach jest bardzo kobiecy, wcale mi nie przypomina świeżego prania a bardziej taką zmysłową elegancję, coś w kierunku serii TTA z Avon (swoją drogą Lovely bardzo mi przypomina Tomorrow i takie było moje pierwsze skojarzenie po pierwszym psiknięciu). Flakon mi się podoba taki prosty i zgrabny.
Nuta głowy bardzo mnie drażni, na szczęście po ok. 2 godzinach już wietrzeje i czuć nuty serca i bazy, które są mniej ostre, troche cieplejsze i przyjemniejsze.
Swoje 50 ml zakupiłam w Rossmanie po promocji za 90 zł dlatego jestem zadowolona, jednak wydaje mi się, że te perfumy nie są warte 200 zł. Nie kupię ich ponownie, gdyż te nieszczęsne nuty głowy koszmarnie mnie męczą i zupełnie mi się nie podobają, co jest uciążliwe na dłuższą metę.

Używa produktu od: próbka

cudowne, bardzo trwałe

Nuty zapachowe nie przemawiały do mnie. No i to piżmo..
Aż któregoś dnia, będąc w perfumerii, psiknęłam sobie na nadgarstek.
Flakonik wg mnie jest za duży, taka wielka, pękata butla.
I co czuję.. Czuję bardzo miły zapach krążący wokół mojego nosa. Mijają godziny, a zapach wciąż sprawia mi radość. Uśmiecham się. Jest cudownie..
Ktoś napisał, że szybko wietrzeje. Nic podobnego. Perfumy były wyczuwalne przez 12 godzin. I wciąż był to miły zapach.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona zapachem i trwałością.

Kupiłam w ciemno

Zakup w ciemno. Czasem tak mam, że coś zobaczę i chcę to mieć. I tu akurat nie trafiłam zbytnio. Woda toaletowa jest bardzo przeciętna. Dla mnie nic szczególnego. Zapach surowy, chłodny, bez wyrazu. Trochę kwiatowy. Jak na mój gust- dość banalny. Bardzo szybko wietrzeje. Cena wygórowana jak na jakość tych perfum. Wypsikać ją wypsikam, ale trochę to potrwa...a już mam ją ponad 2 miesiące. Ciekawe ile u mnie poleży :)

róża-paczula-mydło a może piżmo...

a to plasuje go wśród Narciso for her, Agent Provocator edp, Diane von Furstenberg, La Perla klasycznej, mniej Cabaret Cabocharda i Diva Ungaro... nawet nieco Mademoiselle Chanel czy Eaudemoiselle de Givenchy.

Prawda, że liczna rodzina się zebrała? W dodatku z ciekawszymi osobowościami...
A to znaczy, że zapach mało oryginalny, nieco oldscoolowy, szyprowy o delikatnej projekcji i średniej trwałości.

Owszem, elegancki, ale nostalgiczny, trochę za poważny na wakacyjne szaleństwa i t-shirtowy styl.

Kiedy Carrie popadała w zadumę, opuszczał ją Mrs. Big otaczała ją aura jaką tworzy Lovely wokół nosicielki...

Kiedyś mocno pragnęłam Narciso Rodrigeza for Her, ale po wielu testach dostrzegłam jego nudnawy, nieco upozowany charakter - niezupełnie dla mnie. Lovely od samego początku nie wzbudziło wielkich emocji ani pożądania, ot mogę się popsikać...

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: owszem - ma swoją flaszkę, ale ile zużyję?