Sarah Jessica Parker, Lovely EDP

Sarah Jessica Parker, Lovely EDP

Lovely sa sygnowane przez nowojorską ikone mody i gwiazdę serialu "Seks w wielkim mieście" - Sarah Jessicę Parker. Lovely roztacza delikatną woń bergamotki, drzewa różanego, lawendy, paczuli, orchidei i jabłkowego martini. Zapach jest delikatny, relaksujący, czysty ... Jest jak niekończące się marzenie. Został stworzony dla romantycznych, delikatnych kobiet, aby podkreślać ich subtelną zmysłowość.

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Stonowany

Na ten flakon natknęłam się w Rossmanie. Skuszona promocją pobiegłam do kasy. I powiem szczerze, nie żałuję zakupu. Przy pierwszym psiknięciu zapach jest mocny, kwiatowy, nawet za bardzo. Może być przytłaczający. Później jednak łagodnieje i otula nutami kwiatów.

Sympatyczny i elegancki

Pierwsze perfumy, które sobie sama kupiłam, a które nie pochodzą z gatunku tanich, młodzieżowych. Zachęciły mnie pozytywne opinie innych i skład, który zdawał się odpowiedni dla młodej kobiety. Nie zawiodłam się! Zapach jest przyjemny, świeży i słodki, tak jak sobie wymarzyłam. Długo się trzyma, zwłaszcza na ubraniach i nie nudzi mi się nawet po długim czasie używania, a w dodatku jest bardzo wydajny.

Elegancki kwieciuch

Dostałem zestaw na święta, przyznam, że bardzo elegancki zestaw - butelka, ruletka, lusterko i bankietowa torebka-nie wiem czy w Polsce są dostępne takie zestawy. Jedyny plus, znajomych za granicą.
Zapach jest kwiatowy, bardzo mocny i trwały. Jestem pod wrażeniem ich trwałości i otoczki jaką tworzą. Jest wydajny, i nie wymaga ciągłego psikniecie. Ciężko mi opisać poszczególne nuty. Kompozycja jest ciekawa i Interesujące... Z czasem zmienia się i zaskakuje swoimi nutami. Są typowe kobiece i eleganckie. Można je używać codziennie w każdej chwili i porze roku. Jeśli już osiadł na nas ten zapach, to na pewno nie zrobi nam krzywdy... Doda kobiecości i delikatności, trochę radości i przebojowosci. Nie wiem czy do końca pasuje mi Sarah z seksu do tego wszystkiego, ale przyznaję, że w reklamie wygląda obiecująco.
Uważam, że ten zapach jest baedzo udany i wart każdej złotówki. Jeśli ktoś lubi kwiaty tym bardziej musi zapoznać się z tym cudem. Cudem-bo według mnie jest to cudo. Najlepszym przykładem jestem ja-osoba, która kocha ciężkie, czarbo-xzerwone zapachy, która wiele lat kapala się w far away, kenzo eliksir, czy plastikowy Bond i lovepotion, kończąc na killer Queen. I ja-ja je używam cały czas, pachną nim moje ubrania, szale, nawet auto. O dziwo podoba się też otoczeniu.
Zastanawiam się tylko czy mogą się różnić zapachy - pod moim wpływem kupiła je sobie koleżanka wross - butelka różni się nakrętka (jej jest prosta-moja bardziej ozdobna i wypukla) i trochę zapachem... Jakby jej był bardziej ostry. Może to przyzwyczajenie... Albo wyczulony nos.
Podsumowując, stwierdzam, że są warte zakupy i miłości. Od mojej skromnej osoby dostaje mnóstwo sympatii i początki zauroczenia, co będzie dalej - nie wiem.

Nowa miłość!!

Zapach poznałam przypadkiem w marcu br i baaardzo zapadł mi w "nosie"
Dostałam go teraz w prezencie na ur - zapach jest ultra kobiecy, subtelny, kwiatowy i długo utrzymuje się na skórze czy ubraniach :) "nie razi" otoczenia, idealna kompozycja na co dzień :))

Moja nowa miłość .... :) <3 Polecam serdecznie!

Elegancki i oszczędny

Bardzo trwały, zwłaszcza na ubraniach. Jednak po niedługim czasie zdecydowałam się go oddać, bo wydaje mi się za bardzo oficjalny. Zadedykowałabym go raczej starszym paniom lub na formalne okazje, na rozmowy kwalifikacyjne, spotkania biurowe, ale nie na co dzień. Jest elegancki, stonowany, przebija przez niego coś nietypowego, ale jest tego za mało, żebyśmy się polubili na dłużej. Z pewnością nie dla każdego, nie radziłabym ryzykować i np.kupić na prezent. Flakon dla mnie ciut za ciężki i pękaty.

Mój faworyt

Absolutnie bez wad. Moim zdaniem.
Zapach pięknie rozwija się na mojej skórze. Jest kobiecy, zmysłowy, taki ciepły a jednocześnie nie jest przytłaczający ani ciężki.
Warto dać mu szansę.
Niesamowicie długo zapach się utrzymuje. Nieraz miałam tak że używając go rano, pachniał leciutko również w nocy mimo wziętej kąpieli.
Perfum posiada piękne opakowanie i flakonik który idealnie pasuje do zapachu.

Całość stworzona ze smakiem, bez przesady i z klasą :3

w ciemno - jasno

Zazwyczaj perfumy kupuję w ciemno. No prawie. A czynię tak ponieważ przed zakupem zaglądam na bloga, którego prowadzący idealnie opisuje zapachy i zazwyczaj to co jemu się podoba, podoba się i mnie. I tym razem również. Lovely okazały się naprawdę miłą niespodzianką. Dla mnie są i nieśmiałe, i eleganckie, i kobiece, i dziewczęce, i ciepłe, i świeże, ale w żadnym wypadku nie "takie sobie". Według mnie idealne do pracy, nie są nachalne , czy męczące. Czyste, kryształowe, bez żadnych zbędnych ozdobników, oczywiste, szczere. Mam podobnie jak napisała "Konfitura". Co do butelki, nie przyczepię się, bo w mojej dłoni leży idealnie, a wrażenia artystyczne opakowania zapachu nie sa dla mnie najważniejsze.

♥ Mój ulubiony zapach ♥

Zapach ♥ LOVELY ♥ sygnowany nazwiskiem odtwórczyni roli Carrie Bradshaw był dla mnie od dawna przedmiotem marzeń. W końcu postanowiłam kupić tę wodę perfumowaną :) Jestem nią oczarowana! Kwiatowo-drzewno-piżmowy zapach, który pięknie rozwija się na skórze, na moich ubraniach jest niezwykle trwały: popsikany nim szalik pachnie bardzo długo - cały tydzień! Chociaż moje preferencje zapachowe zawsze zmierzały w kierunku kwiatowych kompozycji, to ta mieszanka urzekła mnie swą głębią. Jest w niej coś, co bardzo kojarzy się z dzieciństwem: może były wówczas w moim otoczeniu osoby, które pachniały podobnymi 'perfumami'? Dla mnie to niezwykle wykwintny, luksusowy zapach stworzony na zimę! Uwielbiam go! To ostatnio mój "zapachowy' numer jeden! POLECAM!

Lovely:)

Gdy pierwszy raz poczułam na nadgarstku w drogerii stwierdziłam, że muszę go mieć. Zapach wyjątkowy, przyjemny, ale na pewno nie dla każdego. Buteleczka urocza :) Niestety na mnie nie jest zbyt trwały .

Miłość od pierwszego wejrzenia

Niesamowicie ciepły, otulający, dość mocny zapach, bardzo trwały, pachnie nim moje całe mieszkanie! Nie przypomina żadnego innego zapachu, który posiadam, jest unikatowy. Czuć wyraźnie paczulę, jabłko i piżmo. Dodatkowo buteleczka jest przeurocza :)

Używa produktu od: próbka

Zupełnie nie dla mnie.

Dla mnie to wierna kopia Narciso Rodriguez for Her i żałuję, że nie wiedziałam tego przed testem nadgarstkowym w drogerii na R. Narciso to był jedyny zapach, po którym miałam najzwyczajniej w świecie mdłości. Trauma dla mojego nosa. Teraz Lovely dołącza do tej samej listy, czyli "nie lubię" jako jego klon. Według mojego nosa jest to przykra, fizjologiczna woń, która wywraca mój żołądek do góry nogami. Czuję zwiędłe kwiatki, piżmo, paczulę i nie podoba mi się to, zaczyna mnie boleć głowa. Nie sprawdzam nawet trwałości, nie ma sensu

Takie sobie

Może te perfumy to nic szczególnego, jednak trwałość jest bardzo dobra, na skórze zapach jest wyczuwalny przez kilka godzin a na ubraniu aż do kolejnego prania. Sam zapach jest bardzo kobiecy, wcale mi nie przypomina świeżego prania a bardziej taką zmysłową elegancję, coś w kierunku serii TTA z Avon (swoją drogą Lovely bardzo mi przypomina Tomorrow i takie było moje pierwsze skojarzenie po pierwszym psiknięciu). Flakon mi się podoba taki prosty i zgrabny.
Nuta głowy bardzo mnie drażni, na szczęście po ok. 2 godzinach już wietrzeje i czuć nuty serca i bazy, które są mniej ostre, troche cieplejsze i przyjemniejsze.
Swoje 50 ml zakupiłam w Rossmanie po promocji za 90 zł dlatego jestem zadowolona, jednak wydaje mi się, że te perfumy nie są warte 200 zł. Nie kupię ich ponownie, gdyż te nieszczęsne nuty głowy koszmarnie mnie męczą i zupełnie mi się nie podobają, co jest uciążliwe na dłuższą metę.