Fleur de Douche (Myjka do kąpieli)

Fleur de Douche (Myjka do kąpieli)

Myjka do kąpieli wykonana z nylonowej siateczki, dostępna w kilku kolorach.

Wykonanie
sztuczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

przyjemna myjka

Myjkę otrzymałam w prezencie razem ze sporym zestawem kosmetyków marki Sephora.
Jest to bardzo przyjemna myjka, służy mi już długie miesiące, co jakiś czas piorę ją w pralce i nie traci kształtu ani właściwości, delikatne peelinguje skórę, wykonana z fajnego materiału.

Nie dla wszystkich.

Dla tych, którzy lubią myjki- idealna.
Dla tych, którzy nie znają- mogą polubić.
Dla tych, którzy nie lubią- zbędna.

Osobiście zaliczam się do grupy ostatniej. Myjkę dostałam w zestawie prezentowym od przyjaciółki.

Miałam już kilka przygód z myjkami i każda zakończyła się fiaskiem. Aczkolwiek przyznaję, że ta, jest najlepsza jakiej do tej pory używałam.

PLUSY:
+ szeroka gama kolorystyczna; żywe, intewnsywne barwy
+ kolor, który nie blaknie i nie wypłukuje się
+ myjka jest zbita i gęsta
+ trwała, sznureczek mocno trzyma siatkę, myjka się nie odkształca
+ wykonana z dość miękkiego materiału, przyjemnego dla skóry
+ spełnia swoją rolę
+ w przystępnej cenie
+ szybko wysycha
+ nie podrażnia skóry, nie drapie

MINUS
- jak dla mnie zbędny gadżet,wolę używać własnych rąk, ewentualnie gąbkę

Mój hit

Tania jak barszcz,dobrze myjąca,fajnie wykonana myjka. Miałam myjki wielu firm i każda po chwili nadawała się do kosza,a ta jest ze mną długo.Kolor od początku do końca taki sam,nie wypłowiała. Miałam już chyba wszystkie kolory.Moj hit

Remington

ok

Bardzo fajna myjka, żel na niej pięknie się pieni co w rezultacie daje dobrze umyte ciało. Jest dostępna w wielu kolorach. Bardzo dobra jakość, nie rwie się, ani nie traci koloru czy nie odbarwia. Przyjemna w używaniu.

Dobra jakość !

Mój zdecydowany faworyt w produktach tego typu, występuje w wielu kolorach i jest dobrze dostępna w perfumerii. Polecam każdemu, świetna jakość ! Bardzo dobrze myje i oczyszcza skórę !

Cieszy oko, ale...

Cieszy oko, ale niestety jest dla mnie niepraktyczna. Bardzo lubię używać gąbek do kąpieli i zdecydowanie bardziej sprawdzają się mnie zwykłe gąbki. Ta jest taka jakby sztuczna dla skóry. Na pewno do niej nigdy nie wrócę, ale jest przesłodka jeśli chodzi o wygląd.

trafiony prezent :)

Myjka nie jest to rzecz niezbędna w mojej łazience, przeważnie wybieram gąbki lub szczotki no ale dostałam ją w prezencie to grzech nie wypróbować :)

+ piękny kolor
+ bardzo poręczna
+ dobrze czyści, ale jest bardzo delikatna
+ żel lepiej się pieni
+ nie traci koloru
+ nie rwie się
+ można ją powiesić pod prysznicem :)

Dla tych, którzy lubią.

Nie przepadam za myjkami do ciała, ale, że jestem kąpielowym wariatem, o czym doskonale wiedzą moi najbliżsi, od czasu do czasu sprawiają mi kąpielowe prezenty, często zestawy z myjkami.

Cechy:
- masa kolorów do wyboru ( żółty, biały, niebieski, fioletowy, koralowy, czerwony, różowy, zielony, czarny)
- nie barwi, kolor się nie wypłukuje
- jest zbita i gęsta
- wytrzymała
- bardzo dobrze myje ciało
- sprawia, że żel mocno się pieni
- aktualnie koszt jej zakupu wynosi 9 zł

Jedna z lepszych myjek do ciała.

W porządku

Myślę, że jeśli ktoś lubi myjki, to powinien się zaopatrzyć właśnie w tę z Sephory. Ja po prostu wolę się myć bez użycia myjek, gąbek itp., bo uważam, że tak jest najhigieniczniej.

Ale jeśli już decydujemy się na myjkę, to ta z Sephory ma wszystko czego potrzeba, czyli pętelkę do zawieszenia, ładne kolory, jest bardzo przyjemna w dotyku, nie jest zbyt "sztuczna" i sztywna. Dobrze rozprowadza mydło czy żel, dość łatwo ją wypłukać i w miarę szybko wysycha. Nie nisczy się i gdyby nie względy higieny, to jednej można by pewnie używać i przez rok. Cena niewygórowana.

Plusy:
+przyjemna w dotyku, dosyć miękka
+pętelka do zawieszenia
+ładne kolory
+cena
+dość szybko wysycha
+wytrzymała

Minusy:
-brak

Uwielbiam!

Nieodłączny element mojej łazienki i mojego prysznica.
Uwielbiam te myjki, które świetnie rozprowadzają żel i spieniają produkt.
Do tego są bardzo ekonomiczne, bo wcale aż tak często nie trzeba ich wymieniać i mają zawieszkę, dlatego nie zalegają w brodziku jak klasyczne gąbki :)

Od dłuższego czasu używam tylko myjek do kąpieli, czytaj od kilku lat. Po myjkę z Sephory sięgnęłam z ciekawości. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę, jeśli mogę tak entuzjastycznie to określic. Od tamtego czasu upłynęło już kilka dobrych lat, a ja nie szukam zamiennika, tylko co jakiś czas kupuję kolejną. Dodam jeszcze, że myjki kupuję również dla mojego nastoletniego syna.

Bardzo dobra

Bardzo fajne, a przede wszystkim trwałe myjki do kąpieli. Prędzej wyrzucę z czystych zasad higieny niż zepsuję podczas używania.

Z takich podstawowych zasad można zauważyć, że gąbka jest zbita na tyle, że po kilku myciach ta "siateczka" nie rozpada się w rękach ani nie rozrywa. Również niezależnie od ilości myć ona zawsze ma identyczny kształt. Sznureczek do niej przymocowany nie odpada i jest idealny do przewieszenia przez rękę podczas mycia, by myjka nie wypadła z rąk oraz świetna do zawieszenia, by szybko wyschła. Mamy również do wyboru przepiękną i nasyconą gammę kolorystyczną - każdy znajdzie coś dla siebie i pod swój gust. To na tyle z samej budowy i kolorów, teraz co ona robi.

Świetnie pieni przeróżne żele. Owszem czasem przyprawiała mnie o pomyłki, bo ta myjka "wchłaniała" żel do środka i optycznie sprawiało, że było jego mało i nakładałam jeszcze więcej. Nic bardziej mylnego. Niezależnie czy żel dostał się do środka myjki czy nie - zawsze było idealnie dużo piany. Trzymając się tematu żelu - nie ma żadnego problemu, by ten żel wypłukać z tej myjki, a przy okazji sprawia to, że ten produkt jest bardzo higieniczny oraz mam pewność, że myjka jest czysta. Siateczka jest bardzo delikatna i nie robi żadnych szkód na skórze - po prostu masuje i nic więcej nie robi.

Jeśli chodzi o takie podstawowe rzeczy jak cena i dostępność to te myjki spotykam w Sephorze i cena jest przystępna na każdą kieszeń.

Uwielbiam myjki i nigdy nie wrócę do klasycznej gąbki. Jak najbardziej polecam.