Sephora, Fleur de Douche (Myjka do kąpieli)

Sephora, Fleur de Douche (Myjka do kąpieli)

Myjka do kąpieli wykonana z nylonowej siateczki, dostępna w kilku kolorach.

gąbki i myjki
Wykonanie
sztuczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Poprostu uwielbiam

Myjkę pierwszy raz dostałam od cuoci w prezencie .
Nigdy nie byłam przekonana do tego rodzaju produktów.
Zawsze wolałam zwykła gąbkę do mycia.
Jednak po przeczytaniu w gazecie już nie pamiętam jakiej o tym że gąbka to siedlisko bakteri i grzybów to od tamtej pory nie używałam już tego typu produktów do mycia.
Jednak gdy od cioci otrzymałam myjkę to się w niej poprostu zakochałam.
Jest lepsza niż gąbka.
Jest wykonana z siateczki .
Na siatecze znajduje się sznureczek za który możemy powiesić myjkę pod prysznicem na chaczyku.
Myjka dzięki temu że jest z siateczki jest łatwa w utrzymaniu czystości.
Po prysznicu dobrze ja spłukuje i zwisając obcieka następnie wycieram ją suchym papierowym ręcznikiem tak aby bakterie i grzyby nie miały pola do rozmnażania.
Na myjkę nakładam Żel pod prysznic i myje nią ciało.
Ciało przy tym jest delikatnie peelingowane .
Żel na myjce dobrze się pieni przy czym wystarczy odrobina aby umyć porządnie całe ciało.

Myjka do kąpieli

Myjka o łdnym kolorze,ale wygląd jaiby zwiniętej siatki plastikowej ,delikatna dobrze rozprowadza mydło pieni sie idealnie.Szybko sie rociąga,co jest na minus.Po kompieli szybko wysycha .

Bardzo fajna myjka...

Zakupiłam ją z zestawem innych kosmetyków w perfumerii Sephora.
Co wyróżnia ją od tańszych myjek, to jej miękkość i delikatność.
Ma ładny, intensywny różowy kolor i mimo dłuższego używanie jej kolor nie blaknie.
Posiada wygodny i miękki sznureczek.
Dobrze spienia kosmetyki myjące, nie odkształca się jak inne tańsze myjki. Bardzo szybko schnie, co wpływa korzystnie na jej higienę.
Przyjemnie masuje ciało, pobudzając w ten sposób krążenie.
Jej wytrzymałość jest dużo większa niż tańsze myjki które używałam wcześniej.
Na pewno zakupie ją ponownie.

• Design produktu: 4

Myjka jest super wydajna, Uwielbiam te myjko-gabki z Sephory. Jest śliczna, dość trwałą. W życiu nie wrócę do zwykłych gąbek i będę je nadal kupować. Mimo wszystko warto. Cała moja rodzinka używa tych myjek. Jest rewelacyjna.

Miecutka

Myjke dostałam w zestawie prezentowym, razem z żelem pod prysznic, żelem do mycia rąk i peelingiem.

Pierwsze co zauwazyłam - to ze jest mieciutka, nie drapie, nie podraznia. Co z drugiej storny moze denerwowac osoby, które lubia "porzadne scieranie" :D
Na pewno w porownaniudo zwyklej gabki jest duzo delikatniejsza.

PLUSY:
+materiał, super mieciutki
+trwałosć - nie rozpada sie tak szybko jak inne poodbne myjki któe zawsze gdzies mi sie tam rozkrecaly i rozpadały
+dobrze spienia kosmetyki
+dużo kolorów!:D
+poręczna, ma bardzo wygodna wielkosc

MINUSY:
-cena, troszke wysoka, ale biorac pod uwage jakos myjki to chyba da sie przezyc, zwlaszcza lapiac ja na promocji ;)

• Design produktu: 5

Ma miękki materiał i nie podrażnia skóry, w sam raz dla wrażliwców

Używałam wielu takich myjek i dopiero ta, jest taką, którą bym mogła polecać. Większość takich myjek ma materiał szorstki, nie do końca przyjemny dla mojej wrażliwej skóry. Ta gąbka, choć cena nie jest zbyt niska, to jednak jest całkiem fajna.
Wykonana jest z dosyć miękkiego materiału, nie uszkadza skóry oraz nie podrażnia.
Wielkość jest też w sam raz, mieści się w dłoni, nie jest ani za duża, ani za mała, i to usprawnia mycie ciała, jak taka myjka mieści się w dłoni.
Spienia żele, mydła, czy olejki bez problemów. I też bardzo łatwo jest ją wypłukać z pozostałości żeli, więc to duuuży plus. Szybko i sprawnie można się nią umyć, przy tych tradycyjnych gąbkach nieraz wypłukanie z produktu myjącego sprawia, że rzucam gąbki i myję się dłońmi, wtedy mniej zabawy.
Ma też sznureczek, więc można ją zawiesić na kabinie, wieszaczku. Szybko wysusza.

Na pewno ją kupię ponownie, i głównie dlatego, że nie podrażnia mojej skóry.

Dobra myjka

Ładna myjka w różnych kolorach jest ozdoba każdej łazienki. Jest wykonana z dość dobrego materiału, powoli się zużywa. Delikatna, nie drapie skóry.

Łatwo jest nią rozpienic kazdy żel czy mydło. Dobrze się nią myje. Odpowiedni rozmiar do trzymania w dloni. Posiada sznureczek do zawieszenia na prysznicu.
Cena trochę zbyt wysoka jak na tego typu produkt, działanie podobne do myjki za kilka złotych.

Mięciutka :)

Bardzo miła w dotyku, miękka. Dobrze rozpienia każdy żel. Nie drapie skóry. Dobrze się wypłukuje z powstałej piany. Urocze kolory. Cena trochę wysoka jak na myjkę. Wykonanie też dobre. Zużyła się mniej więcej po takim samym czasie jak inne tego typu myjki kupione za 3-4 zł.

Za tą cenę?

Myjkę wygrałam w jednym z rozdań i szczerze cieszę się, że sama nie wydałam na nią pieniędzy. Już wolę wydawać 3x w miesiacu po 2-3zl i zmieniac je co tydzien, niz wydac 10zl na dwa tygodnie i byc niezadowolona. W zaden sposob nie rozni sie od innych, tanszych myjek na rynku. Moze jest nieco delikatniejsza i ladniejsza wizualnie, ale... myjka to myjka.

• Design produktu: 5

Myjka naprawde fajna i delikatna da skóry. Nie drapie, nie podrażnia. Bardzo dobrze pienia sie na niej zele do kapieli, ale rownie latwo jest ją wyplukac. Idealnie nadaje sie pod prysznic. Do teho kolor rozowy jest naprawde pieny, a cena bardzo przysteona. Jakosciowo jest dobrze wykonana, nie rozwala sie za co duzy plus bo inne myjki czesto niszcza sie po kilku uzyciach.

• Design produktu: 4

Warto zakupić

Myjkę do kąpieli zakupiłam dla siebie i córeczki. Obie używamy jej już od pewnego czasu i jesteśmy bardzo zadowolone. Świetnie rozprowadza żele i inne środki czystości na skórze . Jest delikatna. Dobrze dopasowana do dłoni. Nie podrażnia skóry. Warta zakupu i w przystępnej cenie. Polecam

Ulubiona myjka

Uwielbiam testować nowe produkty, które mają oryginalny wygląd.

Kiedyś używałam zwykłej gąbki do mycia ale po pewnym czasie znudził mi się ten produkt więc sięgnęłam po myjkę z Sephory.

Od tej pory jesteśmy nierozłączne.

Kąpiel z tą myjka jest bardzo przyjemna. Dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia jej.
Dodatkowo można ją w łatwy sposób wyczyść.

Jestem bardzo zadowolona z używania i na pewno powrócę do niej ;)