Tonique Clarte (Tonik do cery normalnej i mieszanej)

Tonique Clarte (Tonik do cery normalnej i mieszanej)

Tonizuje skórę, pozostawia ją czystą,odświeżoną i rozświetloną. Zawiera kwasy owocowe, dzięki którym skóra pozostaje w dobrej kondycji i jest czysta.

Polecany do cery normalnej i mieszanej.

ŚWIETNY!

Tonik jest rewelacyjny!

PLUSY:

- bardzo dobrze oczyszcza, twarz jest jakby "zdezynfekowana",

- złuszcza i domyka pory, po dłuższym stosowaniu skóra jest po nim świetlista i dosyć rozjaśniona,

- radzi sobie z niedoskonałościami, gdy coś mi wyskoczy to traktuję to tym tonikiem i szybko schodzi,

- nie podrażnia,

- nie powoduje powstawania zaskórników.

MINUSY:

- lekko podsusza gdy używa się go często,

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Czasami...

Tonik jest baaardzo mocny-alkoholowy. Osoby z wrazliwa cera powinny omijac go z daleka. Dla mnie jest bardzo dobry,ale tez nie na codzien. Uzywam go na przemian z czyms lagodniejszym,zeby nie przesuszyc skory. Daje mile uczucie odswiezenia,rewelacyjnie doczyszcza twarz,dezynfekuje. Jednak nie jest to kosmetyk do uzytku codziennego-2-3 razy w tygodniu i efekty sa super:)

Używam tego produktu od:pol roku

POLECAM!!!

Tonik jest idealny dla cer mieszanych i tych z problematyczną strefą "T". Inne toniki różnych marek najczęściej wysuszały mi twarz. Po zastosowaniu skóra pozostawała ściągnięta i wymagała szybkiego nawilżenia. Tu jest inaczej! Tonik usuwa mi wszelkie zanieczyszczenia. Wprost czuję, że skóra po zastosowaniu toniku oddycha, ale nie pozostaje wysuszona. Jak dla mnie idealny. Mam ochotę kilka razy dziennie przecierać nim twarz, żeby się odświeżyć:)
To co obiecał producent sprawdza się.
Cena niestety powalająca. Jedyny plus ceny to wydajność.

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 buteleczki

Dieta na AZS

świetny !!!!!!!

Jest świetnym wyborem dla cer mieszanych, problematycznych które łatwo można przesuszyć. Tonik zostawia skórę nawilżoną, wyraźnie gładszą, czystą, bardziej promienną. Pory są mniej widoczne. Do tego ma super zapach :). Mimo że mam bardziej tłusta cerę niż mieszaną tonik spełnia się w 100%. POLECAM :)

Używam tego produktu od:3 tygodni

wygładza

Świetny tonik dla cer mieszanych, problemowych potrzebujących dobrego oczyszczenia, ale jednocześnie nawilżenia i ukojenia!
Zalety;
- miły , delikatny zapach
- solidne oczyszczenie
- ukojenie i brak podrażnień
- wygładzenie
- zmniejszenie rozszerzonych porów
- delikatne nawilżenie.

Używam tego produktu od: 2,5 m-ca

gladka skora!!!

Jak dla mnie bomba skora odswiezona,czysta, gladka. Nie pozostawia uczucia sciagnie cia skory. Stosuje go razem z kremem Zen Lancoma super duet:) Kupie go napewno nawet za 24 euro. Kupilam ten tonik za 12 euro :)

Używam tego produktu od:1 miesiaca

byłam zadowolona

Porządny i skuteczny tonik.
Dobrze sprawdził się przy mojej przetłuszczającej się cerze.
Uspokajał skórę, delikatnie zwężał pory, dobrze odświeżał.
Dość wydajny.
Nie powodował podrażnień.

Jedyny minus, to bardzo wysoka cena :(
I nie wiem czy kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

poprawny

Uzywam tego toniku razem z mleczkiem Galateis. Podoba mi sie jego zapach oraz to,ze nie sciaga i nie wysusza skory. Cena bardzo wysoka, co jest minusem tego toniku.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

****

Bardzo dobry tonik.
Uzywam go razem z Galateis Clarte.
Bardzo dobrze uzupelnia sie z ww. mleczkiem.
Swietnie oczyszcza skore, nie wysusza, nie pozostawia tak czestego dla tonikow dla mieszanej skory uczucia sciagniecia.
Duzy plus za bardzo przyjemny zapach.

Używam tego produktu od okolo trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

lubimy się :)

Bardzo dobry tonik, używam go po Galateis Clarte, ale po każdym innym mleczku też na pewno będzie super. Tonik ma świetny zapach i śliczny kolor przez co świetnie prezentuje sie w przezroczystej butelce na półce w mojej łazience :) Jednak nie z tego powodu go lubię, najważniejsze dla mnie jest to, że dobrze oczyszcza skórę, przy dłuższym stosowaniu delikatnie ją rozjaśnia, domyka trochę pory. Ogólnie pomaga utrzymać moją cerę w dobrym stanie :) Nie podrażnia skóry, czasem tylko lekko szczypie przy aplikacji, ale nie przeszkadza mi to, w końcu ten kosmetyk ma kwasy owocowe. Nie wysusza skóry, ale raczej też nie nawilża. Jednak nawilżanie zostawiam innym kosmetykom, a z tego toniku jestem bardzo zadowolona:) Sprobuję jeszcze dla porównania tonik Clinique,jak nie okaże się lepszy od Lancome, to na pewno kupię jeszcze nie raz Tonique Clarte:) Polecam wszystkim właścicielkom cer normalych, mieszanych i tłustych.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, duża butelka

Średniaczek...

Mam skórę mieszaną, i teoretycznie powinie być to tonik dla mnie- teoretycznie, bo praktycznie, to w strefie T "robi swoją robotę" nieźle, ale na policzkach- horror. Sucha skóra robi się po nim bardziej sucha (czyżby ten alkohol?), nieprzyjemna.Niezbyt wydajny. Cieszę się, że wypróbowałam wcześniej 2 próbki, na pewno się nie skuszę na pełnowymiarowe opakowanie.

Używam tego produktu od:krótko i nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań:2x 15 ml

dobry ale drogi

Tonik dostałam , jednak ze względu na cenę raczej bym go sama nie kupiła.
Jeśli chodzi o działanie i właściwości - bez zarzutu. Zawiera kwasy owocowe, czuć w nim alkohol , mimo to nie podrażnia. Ma dobry "poślizg", przyjemnie odświeża i wyczuwalnie oczyszcza skórę. Zmywa resztki mleczka i makijażu. Ładne opakowanie uprzyjemnia użytkowanie :) Jest wydajny - mi starczył na ok. 2 miesiące codziennego używania. I jedyny minus - cena. Bez problemu można znaleźć kilka razy tańszy odpowiednik.

Używam tego produktu od:ponad 2 miesięcy