Masque reconfort au miel [Honey Comfort Mask]

Masque reconfort au miel [Honey Comfort Mask]

Zgłaszająca osoba: neuilly./b>

Gęsta maseczka z wysokiej jakości miodem pochodzącym z Prowansji, gdzie pszczoły zbierają nektar z kwiatów lawendy gwarantuje natychmiastowy i długotrwały efekt łagodzący cerze wrażliwej. Widocznie nawilża, zmiękcza, wzmacnia i koi skłonną do podrażnień skórę twarzy.

Cudowny!

Używałam tej maseczki kilkakrotnie i za każdym razem było czuć efekty tego produktu.
Produkt jest łagodny, łatwo się nakłada & zmyka, nie lepi się, fantastycznie pachnie, a po zmyciu skóra jest cudownie miękka, gładka i promienna.
Produkt nie jest testowany na zwierzętach i ma dużą zawartość naturalnych składników.
Opakowanie jest ładne, zresztą tak jak wszystkie tej firmy.
Ubolewam tylko nad ceną ale wydaje mi się, że warto bo produkt jest w miarę wydajny, a maseczek nie używa się codziennie.
Polecam z całego serca.

Używam tego produktu od: z przerwami rok

****

Lubię tę maseczkę - nawilża z umiarem i przy okazji mocno pachnąc nie szczypie . Stosuję ją regularnie dwa razy w tygodniu na przemian z Masque Doux Aromatique Nuxe i jestem z niej zadowolona. Przyjemnie odświeża cerę podczas aplikacji , nieziemsko pachnie , lekko się rozprowadza . Wchłania się natychmiast - dlatego nakładam ją porządną , grubą warstwą , tak , żeby się cała nie wchłonęła ( z reguły nie oszczędzam masek - nakładam je porządną warstwą ) . Maseczka nie podrażnia , koi skórę ( po opalaniu również łagodzi ją ) , wygładza , nawilża w sam raz nie rozpulchniając skóry za bardzo. Nie zatyka porów , nie powoduje u mnie przypadkowych niespodzianek , a stosowana regularnie skutecznie zapobiega wysuszeniu mojej skóry . I radzi sobie z podrażnioną skórą - ostatnio po przygodzie z kremem Nuxe nakładałam tę maskę miodową na noc zamiast kremu . Buźka była nawilżona , miękka i zaczerwienienia , a właściwie "suchy placek" spod oka - gdzieś mi zniknął. Nie jest to produkt dla cery z dużymi problemami . Tak jak większość kosmetyków firmy L'occitane jest to linia raczej dobra dla w miarę bezproblemowej skóry. Żałuję , że do maski nie dołączono szpatułki , to raz . A dwa - platiskowe opakowanie nie okazało się zbyt trwałe . Kiedy dokręciłam zbyt mocno wieczko - po prostu opakowanie pękło :( .

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

tylko pachnie

Na szczęście dostałam ją wraz z ulatką L'Occitane, które nie wiedzieć czemu, uznaje mnie za stałą klientkę (skąd mają adres? Nic nie wypełniłam przy zakupach?!).
Gliceryna w skladzie wydawala się obiecująca dla przyszłego nawilzenia skóry mojej buzi a zapach po rozerwaniu opakowania był przepiękny a konsustencja kremowo-żelowa - wydawała się szczytem komfortu.
Nałożyłam, zanurzyłam się w kapieli, starłam i zmyłam po zalecanym przez producenta czasie i...
nic. Nie bylam lepiej nawilozna, nie czułam poprawy komfortu sciagniecia podsuszonej alkoholowym kremem z filtrem skory na policzkach, zadnej zmiany na lepsze - jakbym sie zupelnie niczym nie smarowala.
Jednym słowem e tam - jesli ktos ma ochote cieszyc sie zapachem, niech sobie lepiej kupi wode toaletową z tej linii a po kojaca maseczke zwroci sie do innej firmy.
Ja nie mam zamiaru kupic tego produktu :(

Używam tego produktu od: próbka, ktora wystarczyła na twarz i szyję
Ilość zużytych opakowań: kilka ml