Dercos, Szampon do włosów przetłuszczających się (stara wersja)

Dercos, Szampon do włosów przetłuszczających się (stara wersja)

Delikatny szampon do częstego użytku, regulujący poziom sebum w skórze głowy, przy regularnym stosowaniu (po ok. 3 tygodniach) poprawiający kondycję włosów, odżywiając je, nabłyszczając (robiąc obie rzeczy bez ich obciążania) i zmniejszając - na stałe - przetłuszczanie.

Wg panów producentów :-))

fatalny

Nie lubię Vichy. Poczynając od wszechobecnej w ich produktach, podrażniającej mnie wody termalnej z Vichy (taka Avene w ogóle mi nie szkodzi), przez wywindowane hen, wysoko ponad superprzeciętną jakość ceny, aż po godne Tesco czy Lidla składy - nie przekonują mnie ani trochę. Czysty marketing. Ich reklam spośród wszystkich dermokosmetyków jest najwięcej - jakoś muszą do siebie przekonać klientów, skoro nie jakością, skutecznością ani ceną.

Tego szamponu używałam, gdy (młodzieńcze) przetłuszczanie moich włosów było na górze sinusoidy.

Minusy:
- brak rozwiązania problemu przetłuszczających sie włosów
- pogłębienie problemu - kupiłam szampon, bo włosy robiły się nie do pokazania mniej więcej po południu, podczas używania Vichy były świeże jakieś 2-3 godziny i NAPRAWDĘ musiałam myć je dwa razy dziennie
- skład - srsly? :> apteka, woda termalna, równowaga skóry głowy i SLSy?
- cena - absolutnie niewspółmierna do składu i działania
- jako wisienka na torcie - opakowanie! *fanfary* wieczko stopniowo się luzowało, potem wisiało na jednym włosku, a pod koniec już szampon stał otwarty

Jedyny plus za brak podrażnień, za to pełna gwiazdka.

Używam tego produktu od: 2002
Ilość zużytych opakowań: dwa (wierzyłam, że w końcu zadziała)

Porażka!

Kupując ten szampon nie liczyłam, że w jakiś cudowny sposób moje włosy przestaną się przetłuszczać. Miałam nadzieję, że przedłuży ich świeżość choć o kilka godzin. Niestety zawiodłam się. Włosy już po umyciu sprawiają wrażenie tłustych! To jest chyba szampon przetłuszczający, a nie do włosów przetłuszczających się. Jednak zaparłam się i zużyłam opakowanie do końca, łudząc się, że po dłuższym stosowaniu pojawi się jakiś efekt. Opakowanie zużyte, efekt: tłuste włosy.
Ten szampon to chyba jakiś żart. Najgorszy jaki miałam. Nie tylko nie pomaga, ale wręcz szkodzi!
Zdecydowanie odradzam, dziewczyny nie wyrzucajcie pieniędzy w błoto!

Używam tego produktu od: używałam ok 3-4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno (o jedno za dużo!)

Nie wart zakupu

Kupiłam mając nadzieję, że ograniczy trochę przetłuszczanie włosów. Cudów się nie spodziewałam, ale liczyłam, że chociaż jeden dzień. Ten oto wynalazek za 45 złotych spowodował u mnie częstsze przetłuszczanie włosów. Teraz zamiast myć co 2 dni, myję codziennie.
Włosy po nim wyglądały na tłuste, ciężkie. Zaparłam się i używałam prawie do końca butelki, jednak nic to nie zmieniło. Najgorszy kosmetyk jaki miałam.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Tragedia

Ten szampon powinien się nazywać przetłuszczacz do włosów, albo jakoś tak.... Brrrr....Ja wielka fanka kosmetyków Vichy stanowczo odradzam ten preparat wspomagający przetłuszczanie się włosów. Zwykle moje włosy wytrzymują 24 godziny względnej puszystości, po tym czymś po 6 godzinach wyglądałam jak bym zapomniała umyć włosów z tydzień. Szkoda kasy...

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/3

Beznadziejny

Dla mnie porażka. Nie wart ani swojej ceny ani żadnej innej. Włosy przetłuszczały się tak jak wcześniej albo i bardziej. W dodatku wcale nie chciały się układać. Zmęczyłam pół opakowania, resztę oddałam sąsiadce i też mi odniosła :-)twierdząc że dostała po nim łupieżu. Beznadziejny.

Ilość zużytych opakowań: niecałe

Niezły...

Zakupiłam ten szampon, gdyż czasem stosuję produkty marki Vichy i zawsze jestem zadowolona z ich działania; mam tez problem z nadmiernie przetłuszczającymi się włosami i byłam ciekawa czy ten szampon jakoś poradzi sobie z tym problemem. Jestem zaskoczona Waszymi raczej negatywnymi recenzjami dotyczącymi szamponu Vichy. Na moje włoski zadziałał pozytywnie. Rzeczywiście słabo się pieni - co jest jedynym minusem, ale poza tym nie mam mu nic do zarzucenia: włosy po umyciu i wysuszeniu są miękkie, fajnie się układają i rzeczywiście jakby mniej się przetłuszczają. Wydaje mi się nawet, że szampon podkreślił mój kolor włosów, odcień jest bardziej wyrazisty i taki ciepły (mam blond włosy). Myślę, że warto spróbować!

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: zaczełam pierwsze

Nie dla mnie

Stosowałam go, bo wygrałam ten szampon.
U mnie nie sprawdzał się, bo za bardzo przesuszał mi skórę głowy. Moja skóra głowy jest normalna, więc może dlatego był dla mnie nieodpowiedni.
Może dla posiadaczek tłustej głowy będzie odpowiedni?

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno opakowanie, które wygrałam

Beznadziejny

Nabylam go w promocji: 200ml+ buteleczka 100ml za 36zl. Kupujac ten szampon wcale nie liczylam na to, ze wlosy nagle jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki przestana sie przetluszczac, ale mialam nadzieje, ze regularne stosowanie go przez ponad miesiac przynajmniej zmniejszy przetluszczanie. Niestety nie. ten szapon z moimi wlosami nie zrobil doslownie nic. Nie poprawil ich kondycji ani troche. Nadal musialam myc je codziennie, a do tego pojawil sie lupiez. Nigdy wiecej szmponu z vichy.

Używam tego produktu od: miesiac

ttrrraaagggeeddiiiaaa

Ten szampon jest tragiczny....kupiłam go bo myślałam,że jak z Vichy to bedzie dobry ....a tu: konsystencja wogóle nie nadająca sie na szampon do włosów, bez zapachowy....zero dobrych skutków....Nie polecam!!!

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:troche i nigdy więcej

do przetłuszczających ??

1* za to, że za cenę 35 zł spodziewałam się czegoś bardziej skutecznego! Mino regularnego stosowania szamponu i tak musiałam myć włosy codziennie ! Do tego jest mało wydajny.

Do dziewczyn , które zastanawiają się na zakupem: najpierw kupcie sobie szampon z Joanny Rzepa za 5zł i odżywkę za 3 zł. Efekty niestety lepsze niż po Vichy :(

Używam tego produktu od:miesiąca

bez rewelacji ale...

miałam wielkie nadzieje gdy kupowalam ten szampon, ale po jego uzyciu po raz kolejny okazalo sie ze cudów nie ma...
generalnie jednak wcale nie jest jakis tragiczny, stan moich wlosow zdecydowanie sie nie pogorszyl, czulam ze sa dokladnie umyte i nie obciazone. konsystencja i zapach nie przeszkadzaja mi w niczym,fajnie ze jest przezroczysty, znaczy to ze nie ma w sobie czegos za duzo, a wiec nie podrazni.
niestety urzywajac go wlosy i tak musialam myc co drugi dzien JAK WCZESNIEJ.
mysle jednak ze do niego wroce bo wystarczyl mi na dlugo i pozatym chociaz nie jestem fanka VICHY seria DERCOS bardzo mi pasuje.Używam tego produktu od: 2 MIESIECY

wielkie nic

Za taką cenę najzwyklejszy szampon, obietnice producenta nijak mają się do rzeczywistości. Szampon poprostu myje włosy i na tym się kończy jego działanie. Wogóle nie ogranicza przetłuszczania się włosów a na dodatek strasznie je plącze i nie sposób ich rozczesać. Na plus mogę dodać że jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań 1