A L`Huile d`Olive, Boue Exfoliante Visage [Face Scrub Mud]

A L`Huile d`Olive, Boue Exfoliante Visage [Face Scrub Mud]

Wystarczy parę minut by przywrócić skórze blask i zdrowy wygląd. Maseczka oczyszcza cerę dzięki sproszkowanym pestkom z oliwek, koi, zmiękcza i intensywnie nawilża skórę. Pozostawia ją oczyszczoną, promienną. Nadaje się do najbardziej wrażliwej skóry.

za słaby

Zużyłam jedno małe opakowanie i muszę przyznać, że kosmetyk jest bardzo wydajny. Ma postać zielonkawej masy (błotka) i równie nieciekawy zapach. Jednak nie jest to najważniejsza rzecz.
Moim zdaniem on niewiele robił na mojej twarzy - odczuwałam jedynie lekkie odświeżenie, a nie gruntowne porządki na skórze. Ze względu na swój skład kosmetyk nie zawiera wyczuwalych granulek peelingujących, on sam ma taką szorstką konsystencję. I to niestety nie za bardzo się sprawdziło na mojej skórze. Zużyłam, nie zaszkodziło mi, ale powrotu nie będzie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Bardzo dobra scrubo-maseczka

Świetny scrub - a także maska. Działa błyskawicznie - najpierw wykonuję delikatny masaż twarzy - który złuszcza, potem zostawiam jeszcze kilka minut, żeby zastygło na buzi. Rezultat: wypoczęta, wygładzona skóra o ujednoliconym kolorycie. Naprawdę warto spróbować - działa szybko i skutecznie i na pewno nie podrażni nawet wrażliwej skóry. Jest dostępny też w mniejszych opakowaniach, więc na początek można sobie spróbować kosmetyku niewielkim kosztem.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 małe

Oj, taaak:)

Kiedy przechodziłam koło firmowego sklepu LOccitane, kusiło mnie strasznie, żeby tam wejść. Odstraszała mnie jedynie cena produktów tej marki. Jednak w czasie wyprzedaży zdecydowałam się kupić mały słoiczek tego scrubu, prawie ośmiokrotnie tańszy od pełnowymiarowej wersji. Kupiłam, użyłam, zakochałam się i...zaraz kupiłam dużą wersję:)
Scrub jest świetny- piękne opakowanie, piękny zapach i super działanie! Jest bardzo delikatny dla skóry, ale skutecznie ją oczyszcza, lekko złuszcza, pozostawia gładką, rozświetloną i nawilżoną. no i czystą. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Minus jedna gwiazdka za cenę,no i jest średnio wydajny.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno malutkie z promocji:)