Lancome, Color Fever Lipstick [Lasting Radiance Sensual Lipcolour]

Lancome, Color Fever Lipstick [Lasting Radiance Sensual Lipcolour]

Pojemność 3,99 g

Pomadka o zdecydowanym, intensywnym kolorze i blasku. Nawilżenie i komfort noszenia przez wiele godzin. 17 odcieni i aż 4 olśniewające efekty makijażu: kremowy, satynowy, połyskujący i metaliczny.

Cudna

Uwielbiam tą pomadkę, jestem zachwycona. Dla mnie jest idealna. Kolor piękny, intensywny, wyrazisty. Szminka długo utrzymuje się na ustach. Ładnie, równo się nakłada. Przemiły zapach. Moich ust nie wysusza, co prawda nie używam jej codziennie.
Cena faktcznie wysoka, choć ten egzemplarz dostałam w prezencie, to jednak zastanawiam się nad zakupem kolejnej.

Najlepsza na świecie

Najlepsza pomadka na świecie
Plusy:
-Piekne kolory
- trwała nie zmazuje sie nie rozciera mozna pic i dalej jest na ustach
- nawet gdy sie lekko zetrze to i tak kolor zostaje moze nie jest tylko tak wyrazisty
ładnie pachnie
- piękne opakowanie
-wydajna
Minusy widze tylko dwa :P
- niestety cena :D nie na kazda kieszen
- dostępnosc

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Gdyby tak nie wysuszała, to oceniłabym na więcej...

W ciągu ostatnich kilku lat kupiłam kilka szminek z tej serii, głównie z powodu kolorów, które, muszę przyznać, są bardzo trafione. Niestety, nie polubiłam tej szminki, i kolejne lądują głównie u mojej Mamy lub kuzynek...
Aktualnie mam kolory 118 (czerwona) i 141 (brązowa), ale miałam jeszcze kilka innych.
Niestety, szminki z tej serii bardzo wysuszają moje usta, co zdarza sie BARDZO rzadko ze szminkami moich innych ulubionych marek. Nawet Chanel Rouge Allure, mimo iż jest bardziej long-lasting, nie wysusza tak bardzo.
Zalety:
- bardzo duża paleta kolorów, łatwo wybrać kolor dla siebie
- ładne i wytrzymałe opakowanie, nigdy mi sie popękało ani nic podobnego
- wytrzymuje dość długo, nie można się przyczepić
- przyjemna konsystencja
Wady:
- wysusza usta (za to cała gwiazdka w dół)
- niektóre kolory mają bardzo dużo brokatowych drobinek, które schodzą nierównomiernie i rozchodzą sie po twarzy (za to pół gwiazdki w dół)

Używam tego produktu od: 1-2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka niecałych

Dieta na AZS

Lubie, ale nie kocham. :)

Mój zwiazek ;) z Color Fever mozna okreslic tak- przyjazn, ale nie milosc.

Oceniam odcien Red En Vogue.

+ Piekne opakowanie, przykulo moja uwage.

+ Cudna, intensywna czerwien. Mozna powiedziec- sex appeal w tubce.

+ Niezla trwalosc- 3 godziny wytrzyma, nie migruje

- Srednio wydajna

- Moze wysuszac wargi- moje wysuszyla na wiór, wiec rzadko uzywam

- nierównomiernie schodzi.

Mimo, ze ma kilka minusów, napewno kupie ponownie- kolor jest przesliczny. Jest tez tansza od mojej ukochanej Rouge G, ale tez ma wiecej wad.
Jednak kupie ponownie, dla tego koloru jestem w stanie poswiecic suchosc warg.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Wersja Shine z drobinkami wysusza!

Oceniam kolor 300 Pink Drip z serii Fever Shine róż z domieszką połyskujących drobinek. Niestety kosmetyk ten nie spełnił moich oczekiwań. Efekt po nałożeniu zbyt bazarowy i tandetny zupełnie jakbym używała podróbki z chińskiego stoiska. Szminka bardzo wysusza usta, to jest takie dziwne uczucie jakby te drobinki "drapały" drażniły poza tym migrują wszędzie. Efekt ściągnięcia i pieczenia jest nie do opisania i w moim odczuciu dyskwalifikuje tą szminkę w dalszym stosowaniu.Zero pielęgnacji, zero efektu. Wyrzucić szkoda a używać za cholerę nie sposób!! Daję gwiazdkę za ładne i solidne opakowanie. Reszta do kosza!

Idealny kolor!

Kolor 334 jest cudowny -jeżeli nałożę cienką warstwę wygląda delikatnie i naturalnie. Po nałożeniu większej ilości kosmetyku jest bardzo intensywny!
Szminka nie rozmazuje się, łatwo się nakłada.

Plusy:
-śliczny kolor
-wydajność
-trwałość
-ładne opakowanie

Minusy:
-nieco zbyt wysoka cena

Używam tego produktu od: około półtora roku.

Idealna na zimę

Pięknie pachnie i pięknie wygląda. Eleganckie opakowanie cieszy oko. Sam sztyft ma kremową konsystencję. Daje efekt satynowy. Delikatnie nawilża usta. Utrzymuje się ok. 2-3 godzin. Nie wchodzi w załamania, nie podkreśla suchych skórek. Równomiernie schodzi z ust (nawet przy posiłkach). Pozostawia delikatną poświatę koloru.

Mam kolor 308, bardzo naturalny, zgaszony róż.

Używam tego produktu od: jesieni 2011
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nie warto

Naprawdę nie warto kupować, no chyba że ja miałam takiego pecha. Kolor pomarańczowy z drobinkami, ale nie pamietam numeru ani jak się nazywał. Używałam go bowiem z pełnym samozaparciem przez półtora miesiąca. A potem sie poddałam i wydałam w świat. Nie mam nerwów do pomadki, która jest wszędzie tylko nie tam gdzie powinna (jak wspomniała poprzednia recenzentka).

Opakowanie pomadki jest przesliczne (przyznaje bez bicia - ono mnie skusiło), pieknie wykonane, aż się chce malowac usta!
Co z tego - po pół godzinie z pomadki na ustach nie ma prawie nic, za to na całej twarzy ma sie drobinki brokatu. Istna wiejska dyskoteka w remizie (nie urażając nikogo). Nie po to się kupuje pomadk za taką kase, żeby po godzinie w pracy wszyscy się pytali jaką imprezę w nocy zaliczałam!

Z tego tez powodu pomadka ode mnie dostaje półtorej gwiazdki - za opakowanie i kolory (bardzo, ale to bardzo kuszące).

Jeśli chodzi o tego typu szminki to moim faworytem pozostaje Rouge Coco Shine (jednak mimo wszystko trwalsza na moich ustach i nie rozlewająca się wszędzie).

Używam tego produktu od: wakacje 2011

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Piękny kolor, ... szkoda, że wszędzie tylko nie na ustach.

Nie, nie, nie.
To nie tak miało być!

Soho red.
Mmmmmmm.
Ta czerwień.

Prowokująca.
Przecudowna.
Seksowna.

Opakowanie tak lśniące, że mogłoby służyć za lusterko.

Kremowa,
łatwo się nakłada.

I tyle.

Po chwili kolor na ustach blaknie,
a szminka rozlewa się.

Trwałość zerowa.

Gorsza niż szminki za 5 złotych.

Można przedłużyć efekt używając LipCote,
ale wtedy się roluje.

Nie wysusza ust, ale co z tego,
oczekiwałam więcej od Lancome.

Dlatego polecam jako ładne akcesorium,
ale zdecydowanie odradzam jako szminkę,
a przecież to miało być zastosowanie tego produktu...

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1, no i to będzie ostatnie.

Świetna

Szminka jakby transparentna w nakładaniu. Jest delikatna. Mocniejszy kolor uzyskamy malując kilkakrotną warstwą.
Mam odcień 302. Świetnie nadaje sie na dzienny makijaż. Nie skluszcza się. Choć przy przesuszonych ustach lubi zwałkować się lekko .

Ilość zużytych opakowań: 2 szminki

Świetna!

Używam odcień Rose Defile. Brudny zgaszony róż. Bardzo naturalny odcień. Super szminka. Usta są po niej gładziutkie, Nie pachnie i nie smakuje, a to dla plus :o) nie lubię czuć szminki na ustach.
Jest bardzo wydajna, producent nie oferuje w tej szmince formuły long last, jednak w miarę długo się utrzymuje na ustach

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:1,5

+/-

Oceniam kolor 306 Rose Defile

Ta pomadka kusiła mnie od roku. W końcu przełamałam się i ją kupiłam. Jestem niestety zawiedziona, bo taki róż jednak nie pasuje do mnie, ciemnej brunetki o jasnej karnacji (bardziej widzę ją dla blondynek). Jednak jes bardzo ładny i moje niedopasowanie koloru nie ma wpływu na tą recenzję

Jeśli chodzi o samą pomadkę, to bardzo dobrze nawilża, utrzymuje się średnio długo. Co ważne do podkreślenia, w perfumerii wyglądała na ustach o wiele lepiej niż w świetle dziennym - kiedy teraz się nią pomaluje to przez jakiś czas daje efekt trochę perłowej szminki (dla mnie to negatyw), dopiero po jakimś czasie nadaje ustom odcień jasnego różu z lekkimi drobinkami i zaczyna wyglądać ładnie.

wielki plus za efekt nawilżenia
Używam tego produktu od: 2 mies