Givenchy, Blue Label Pour Homme

Givenchy, Blue Label Pour Homme

Kompozycja ma świeży, drzewny zapach. Krzepki koktajl otwierają aromaty grejpfruta i
bergamotki, środek stanowią ostre męskie przyprawy, do których należy pieprz i kardamon. Całość uzupełniają słodkie akordy drzewnych nut zapachowych.
Nuta głowy: bergamotka, hedione, grejpfruit, mandarynka.
Nuta serca: kwiat Davana, pieprz, kardamon.
Nuta podstawowa: drzewo cedrowe, wetiwer, kadzidło.

Charakterny ogórek

Zzasadniczo, pomysł jest prosty i dość oklepany, że tak powiem.

Cytrusowy , cierpki wstęp, przechodzi w pieprzny środek, a następnie w drzewną, doprawioną kadzidłem i ISO E Super bazę.

Trwałość jest bez zarzutu, 8-10 h.

Jest to bardzo niedoceniany produkt od Givenchy, a jednocześnie dobra alternatywa dla oklepanych świeżaków na lato. Jednakże na mojej skórze jest za bardzo liniowy, liczyłem na bardziej wyeksponowane kadzidło, a nie czuję go wcale. Ponadto faza cytrusowa trwa na mnie za długo i zwyczajnie mnie nuży.

Używam tego produktu od: Nie używam.
Ilość zużytych opakowań: Niezliczone testy globalne.

100% mężczyzny w mężczynie :)

Syntetyczna bryza morska czy oceaniczna zamknieta w szklanym falkonie .
Zapach cudowny i bardzo męski . Bardziej sportowy niz elegancki ale mozna i do garnituru.
Swieży ale z charakterkiem. Jedno co mnie tutaj drazni to flakon , fakt niebieski korek mówi wiele o tym czego mozna sie spdziewac, jakiego typu to zapach , jednak przygladajac sie z bliska korek jest dość kiepski zeby nie powiedziec badziewny . No ale nie odejme za to gwiazdki a powinnam ;) W końcu liczy sie całokształt . Cena wysoka ale warto dla osób które preferuja radosne , świeze , energetyzujace zapachy . W jakims sensie ten zapach pobudza do zycia i wprawia mnie w dobry nastrój (choc oczywiście nie ja sie nim skrapiam hihi ) . Kojarzy mi sie z zadbanym męzczyną , nie tylko dobrze ubranym , higienicznym ale i wysportowanym.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: 6 x 50ml

Ogórek w ziołach

Nie ma zachwytu, nie ma tragedii. Przyjemny świeżaczek ogórkowo ozonowy, który pasuje na niezobowiązujące okazje. Będzie sprzymierzeńcem w biurze, na spotkaniach biznesowych, na których można będzie go wyczuć, ale nie na tyle, żeby poświęcić mu trochę więcej uwagi niż standardowe - używa świeżych perfum. Gdyby twórca perfum pokusił się o większą ilość pieprzu i mniej cytrusów zapach ten byłby przyjemnie powietrzno-świeży. Można także było pójść w stronę mniejszej ilości ozonu a jeszcze większej cytrusów i ostrości - zapach z przeciętnego zyskałby miano interesującego- a tak tylko przyzwoity. I pospolity. Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań:

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

cytryna z pieprzem.

Bez rewelacji. Zapaszek dość intensywny, ale średnio u niego z trwałoscią. Czuje w nim same cytrusy doprawione pieprzem, kiepsko kiepsko. Jedyne co sie moze podobac to opakowanie chociaz jest dosyć sporych rozmiarów, co moze byc mało wygodne. Jesli ktoś lubi zapachy cytrusowe to ten byłby dla nich odpowiednim zakupem, ja osobiście nie polecam...

Używam tego produktu od:test
Ilość zużytych opakowań:test

zapach mężczyzny

Poznałam mojego męża kiedy używał właśnie Blue Label, jest to zapach-kompromis pomiędzy jego konserwatywnym podejściem do pachnideł i moim rozszalałym nosem pragnącym wszystkiego, co bardzo oryginalne.
Givenchy dało radę połączyć nasze gusta, Blue Label to zapach świeżo-drzewny z lekko słodkimi akcentami, przez które przedzierają się nuty pieprzne i przyprawowe, dla mnie jest to kwintesencja męskości, szczególnie ładnie zapach zachowuje się, kiedy mąż użyje go po goleniu, psikając na skórę nawilżoną wcześniej balsamem Nivei.

Używam tego produktu od: mąż używa od ok 5 lat
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 2

Bardzo ładny

Pachniał bardzo ładnie na mojej skórze ale po jakichś 2 godzinach. Na początku był jak dla mnie zbyt morski/cytrusowy. Ale później pachniał delikatniutko i bardzo ładnie. Bardzo dobry na letnią porę. Lepszy od oryginału pour homme. Trwałość bardzo dobra.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:tester

supertrwały

piekny zapach, poczatkowo swiezy, ale wyrazny.
niezwykle trwaly - moj chlopiec pachnial nim do poznych godzin wieczornych.
moim zdaniem dobry na kazda okazje i pore roku.

Używam tego produktu od: lutego
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (50ml)

najlepszy dla mojego faceta:)

Kazdy facet powienien tak pachniec!

MEGA PLUSY za:
+wydajnosc, starcza na bardzo, bardzo dlugo,wystarczy ze facet wejdzie 2 razy w chmurke i pachnie cudnie caly dzien:)
+trwalosc, zapach jest supertrwaly,utrzymuje sie od kilku do kilkunastu godzin,rewelacjiaa.nigdy nie mam go dosc
jedyny minus:
-to a cena, ale naprawde warto

Używam tego produktu od:nie ja o uzywam;)

Piekny.....

Kupilam go bratu w zeslym roku na gwiazdke.Zapach oczarowal mnie blyskawicznie juz od pierwszego testu na papierze w perumerii.Bradzo ladna kompozycja,jakby nowe spojrzenie na swieze meskie zapachy.Charakterystyczna won,ktora podoba sie wielu kobietom,w tym mnie i mojej mamie.Nie wiem czy dziewczynie brata tez sie podoba-bo jej nie ma narazie!!!Ale mam nadzieje,ze tak!
Butelka bardzo praktyczna-uwazam,ze meskie wonie powinny posiadac wylacznie flakony beznakretkowe,bo mezczyzni to starszni lenie.

Używam tego produktu od:brat ma od roku 50 ml

Rewelka ;-)

Nie wiem czy ja powinienem się tutaj wypowiadać, ale ten zapach według mnie jest rewelacyjny, jednym słowem podoba mi się ;) Ale czekam na wypowiedzi Pań... no i Panów również :)

Pozdrawiam,

Używam tego produktu od:x