Głęboki Brąz, Krem bez spłukiwania

Głęboki Brąz, Krem bez spłukiwania

Produkty Sunsilk Głęboki Brąz przeznaczone są do wszystkich odcieni brązowych włosów - naturalnych i farbowanych.
Wzmacniają włosy i ich odcień dzięki naturalnemu wyciągowi z kasztanowca. Podkreślają także kolor i wydobywają wszystkie odcienie brązów, nadając jednocześnie włosom piękny połysk. Pachną karmelem wzbogaconym nutami imbiru, cynamonu i goździków.
W nucie głównej znajdziemy cytrynę i pomarańczę.
Krem bez spłukiwania Sunsilk Głęboki Brąz - podkreśla brązowe refleksy. Krem nadaje brązowym włosom intensywny blask i podkreśla różnorodne odcienie brązów. Ułatwia rozczesywanie, a także odświeża kolor włosów i sprawia, że stają sie one jedwabiście gładkie. Zapewnia również dodatkową pielęgnację, odżywienie włosów, oraz zapobiega łamliwości.
Można stosować go na włosy mokre lub suche, zawsze wtedy, gdy chcemy podkreślić ich kolor.

Naprawdę nie warto

Kupiłam wieki temu i nie mogę (nie chcę) go zużyć. Jedynym plusem tego kremu jest niebiański zapach (w składzie zauważyłam kiwi, ale dla mnie to bardziej orzechy, sama nie wiem). Czy nadaje kolorowi jakiś połysk? Nie bardzo, a jeśli nawet, to i tak obciąża włosy.

Używam tego produktu od: 2 lat...?
Ilość zużytych opakowań: 1/3

a co on robi?

Kupiłam ten krem w rossmanie. Była "cena na do widzenia", czyli niecałe 3zł. Dobrze że tylko tyle kosztował bo teraz bym bardzo załowała że go kupiłam a tak, te 3zł mogę przeżyć.
Co ten krem robi z włosami? Przetłuszcza i nic więcej. W dodatku dostałam po nim łupieżu mimo że użyłm go może ze 2 razy.

Bardzo chętnie mogę go oddać.

Nie polecam

Używam tego produktu od
Ilość zużytych opakowań: z pierwszego dwie porcje, więcej nie użyję

okropny

jak wszystkie kosmetyki Sunsilka- okropny i tyle ;P

wlosy ( nawet po wysuszeniu ) palą sie pod prostownica, nie da sie z nimi nic zrobic .. ogolnie prawie zadnych efektow.. noo moze troche podkresla te brąz efekty, ale to nic do jego wad =p

aa i przetluszcza oczywiscie ;]

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:troche z pierwszego

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

nie!

hmmm... a doo czego to służy, bo chyba nie wiem? ;)
pogłębia brązowy kolor włosów? phiiiiiiii tylko je zlepia. są cięzke, okalpnięte mimo że mam gęste włosy
szkoda mi zmarnowanych pieniędzy

Używam tego produktu od:--
Ilość zużytych opakowań: 1 użycie i do kosza

do niczego

Nie wiem jaki jest wogóle cel zastosowania tego kosmetyku, nałozony na mokre wlosy sprawia ze dluzej schna, na suche, kleją się, wyglądają jak tłuste i są niemiłe w dotyku. Kosmetyk nie podkresla w zaden sposób brązowego koloru włosów :/ Używałam równoczesnie szamponu i odzywki z tej serii i byłam z nich zadowolona, dawały ładny połysk i spełaniały swoje zadanie pielęgnacyjne ;) dlatego tez nabylam jeszcze ten krem ale poza zapachem nie ma w nim nic dobrego a sam zapach to za mało zeby kupic to "cudo"

Używam tego produktu od:?

***

Moje poprzedniczki stwierdzily ze nie dziala... a ja mam inne zdanie. Po uzyciu tego kremu pozbyłam się rudego odcienia! Nie liczyłam na jakies ogromne efekty, dlatego wg mnie ten preparat spelnil swoje zadanie. Oprocz tego:

+/- zapach - przyjemny, ale po dlugotrwalym stosowaniu moze draznic
+ cena
+ wydajnosc

- trzeba uwazac, bo mozna obciążyc wlosy

Używam tego produktu od: pol roku

sama nie wiem

Takie 2 na 3 gwiazdki. Krem mial ozywiac kolor - absolutnie nie zauwazylam zadnego efektu - Nic a nic. Jako odzywka tez nie bardzo - fakt nie szkodzi ale tez nie pomaga. W sumie sie zastanawiam jaki jest wiec cel - zapach ladny ale zbyt intensywny i raczej zimowy a nie letni. Moze meczyc.

Nalozony na wilgotne wlosy dwukrotnie przedluza ich schniecie (ja nie katuje wlosow suszara), na suche? funduje efekt tlustych wlosow (straki przeokropne). Nie wiem na czym mial polegac ten efekt wydobywania brazu...wiadomo ze jak mokre to ciemniejsze... moze wiec utluszczone to tez ciemne.

ah. Po nalozeniu kremu konieczne mycie glowki codziennie.

fakt ulatwia rozczesywanie.
pic na wode mozna sobie podarowac.

Używam tego produktu od: 2 tyg

Bez efektu

Efektu jakiegokolwiek brązu oczywiście nie widać. Odżywka to też nie jest. Przy wysuszonych włosach może się przydać jako "ujarzmienie" postrzępionych końcówek, bo ma kremową konsystencję - ale przecież do tego są inne, zdecydowanie bardziej właściwe preparaty. Jedyny plus za zapach - intensywny i trwały, co dla innych również może być minusem, ale mnie akurat zapach przypadł do gustu. Niestety nijak ma się on do jakości kosmetyku.

Używam tego produktu od:kliku miesięcy

Nie warto

Zużyłam jedno opakowanie, które wystarczyło mi na jakieś 4 miesiące,a więc jest to kosmetyk wydajny.

Niestety nie zauważyłam absolutnie żadnego podkreślenia koloru włosów. Producent zapewnia, że włosy zyskają głeboki kolor co uważam za totalne oszustwo.

Ponadto zero pielęgnacji, wprawdzie nie zaszkodził włosom (dlatego zużyłam opakowanie do końca), ale też w niczym im nie pomógł.Więc po co komu ?? Ostrzegam przed nakładaniem go na suche włosy ! Grozi to powstaniem na głowie posklejanych strąków. Jeśli już to tylko na wilgotne włosy.

Daję dwie gwiazdki za wydajność i śliczny zapach.

Podsumowując - jako że jestem brunetką(nigdy nie farbowałam włosów) więc przetestowałam wszystkie dostępne na rynku linie do włosów ciemnych i zapewniam, że żadne nie podkreślają koloru włosów, czy te drogie czy tanie. Jest to sztucznie wymyślony podział i swoisty chwyt marketingowy. Lepiej zainwestować w dobrej jakości preparaty pielęgnacyjne, które zapewnią włosom zdrowy, piekny wygląd. Wtedy każda czupryna, niezależnie od koloru będzie ślicznie wyglądać.

Używam tego produktu od:skończyłam opakowanie 2 miesiące temu