Avon, Arabian Glow, Shimmering Sands Lipstick SPF 15 (Szminka Lśniące piaski)

Avon, Arabian Glow, Shimmering Sands Lipstick SPF 15 (Szminka Lśniące piaski)

Pojemność 3,6 g

Szminka jest podwójnego koloru (brąz i beż) i lekko połyskuje w słońcu. Daje przyjemny efekt na ustach - czyniąc je delikatnie brązowymi i błyszczącymi. Pomadka jest bardzo lekka. Idealna na lato :)

Cena: 24,90 zł / 3,6 g

właściwie błyszczyk

Mam wersję z bardziej kontrastowymi kolorami.
+ lekka konsystencja
- nie daje żadnego koloru (a mam blade usta i bladą karnację)

Tak więc powiedzmy że używam ją tylko dla tego filtra który niby ma - jako błyszczyk w letnie dni kiedy mocno podkreślam oczy a usta powinny pozostać saute.
Raczej nie kupiłabym ponownie bo na rynku mamy dziesiątki balsamów do ust z filtrem p.słonecznym więc po co kupować szminkę która okazuje się być czymś innym.

a ja się zawiodłam

Kupiłam odcien tropical glow w nadziei iż uzyskam efekt jak modelka w katalogu-transparentny zimny zgaszony róż z drobinkami. Niestety kolor okazał się być rudy jak cegła a warstwa rozświetlająca zakrywała całkowicie sztyft z kolorem. Dlatego musiałam uciąc górę nożykiem żeby nie malować ust na biało. Kolor okazał się być pomarańczowy na ustach z bardzo dużą ilością miki. Za dużo wg mnie tej bazy rozświetlającej.
Czytając poniższe recenzje odnosze wrażenie że trafiłam na pechową sztukę.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:połowa

goraco polecam

kupilam bo chcialam taka wlasnie szminke i ze wszystkiego jestem zadowolona. dobrze nawilza, ma ladny delikatny odcien [shimmering sand],

opakowanie rowniez jest ladne. mozna stosowac jako balsam nawilzajacy.

Używam tego produktu od:tygodnia

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

naturalny kolor

Oceniam odcień tropical glow.
Szminka daje bardzo naturalny efekt, a takiego oczekiwałam. Delikatnie rozświetla (ma maleńkie drobinki, których nie czuć na ustach), nawilża i zmiękkcza usta. Z powodzeniem można ją stosować zamiast pomadki ochronnej, ale raczej żeby zapobiec spierzchniętym wargom, niż je doprowadzić do ładu. Zapach i smak - owocowy, słodkawy, przyjemny. Co do trwałości - przeciętna, trzyma się ok. 2 godzin maksymalnie, chyba że jemy/pijemy, to wtedy krócej.
Dla mnie największy plusem jest to, że nawilża i ma naturalny odcień. Polecam raczej młodym osobom, z wyraźnie zarysowanym konturem ust. Nie wiem, czy kupię ponownie - jeśli będę potrzebować, to tak, na razie eksperymantuję z innymi mazidłami do ust:)

Używam tego produktu od: sporadycznie, od stycznia 2007
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1.

Ekstra

Mam jasniejsza wersje. Kupilam po przeczytaniu recenzji i nie zaluje :) Zadko uzywam szminek, bo lubie naturalny efekt, a malo ktora z testowanych przeze mnie taki daje. Z ta jest inaczej. Na ustach wyglada swietnie, lekko blyszczy, ma oryginalny kolor (ciezko go okreslic, jakby jasny braz wymieszany z rozem i bezem). Ladnie slodko pachnie, mozna ja nakladac z zamknietymi oczami. Nie wysusza ust, nie lepi sie. Fajna szminka codzienna.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

delikatny złocisty efekt

Bardzo fajna szminka! Daje na ustach ładny delikatny nabłyszczający złotawy odcień. Ma fajną konsystencję i przyjemny zapach. Jej trwałość nie powala, ale mi akurat to nie przeszkadza. Usta po jej użyciu są bardziej ponętne, błyszczące i wygładzone. Warto spróbować!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

moja perełka:*

super szminka...miałam odcien ciemniejszy...na ustacj daje efekt slicznego blyszczyka z trwałośćią dobrej jakosci szminki..super super super...dla kogos kto potrzebuje subtelnego i sexownego efektu-JAK NAJBARDZIEJ :*tylko starsznie szybko sie konczy...moja po codziennym uzywaniu(wpardzie non stop) zuzyla sie juz po 3tyg...

Używam tego produktu od:3miesiecy

***

Hmmmmm....nie jest zła przyjemna na ustach tylko krótko się utrzymuje....ma całkiem przyjemny zapach ale tak pozatym to bez rewelacji..no ale ogólnie jest ok

Używam tego produktu od:miesiąca

Mój absolutny KWC!

Jak się tylko znów pojawi w katalogu, to kupię od razu parę sztuk! Nie kryje mocno, ale właśnie to w niej lubię. Moje usta niespecjalnie lubią pomadki tak, że podeszłam do niej z "pewną, taką nieśmiałością", a tu wielkie zaskoczenie!
Dla mnie ta szmineczka ma same plusy:
- cudnie się błyszczy i mieni
- ma bardzo przyjemny zapach, taki lekko owocowy
- nie klei się
- nie zbiera się w kącikach ust
- otula usta przejrzystym kolorkiem, wygląda bardzo naturalnie.
Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktparę miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1, ale będzie więcej

super!

Miłośniczki mocno kryjących szminek będą zawiedzione - ta szminka nie kryje, jest transparentna. Ja ją za to właśnie lubię. Poza tym ma efektowne, eleganckie opakowanie i nie wysusza ust. Bardzo ładnie, owocowo pachnie. Mam odcień Shimmering Sand.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

EDYCJA 1.09.2006: Z przykrością zabieram jedną gwiazdkę, ponieważ szminka po kilku tygodeniach używania zaczęła się jakby roztapiać i rozmazywać w opakowaniu (wygląda jak topiąca się czekolada...) Nie wiem dlaczego, nie trzymałam jej w warunkach ekstremalnych i było to już po wszystkich upałach. W każdym razie komfort stosowania spadł praktycznie do zera...

Takiej szminki szukałam :D

W końcu sie skusiłam na ta szminke. Mam kolor Shimmering Sand. Jest jasno bezowa, nabłyszcza i nawilża usta. Daje transparentny efekt (nie kryje mocno) :jupi: który uwielbiam. Eleganckie opakowanie, ładny zapach umilają uzywanie. Duzym plusem jest brak brokatu - ma malutkie drobinki które odbijają światło

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

hmmm....

Spodziewałam sie lepszego efektu na ustach... Tzn spodziewałam sie bardziej widocznego koloru takiego beżowego przechodzącego w brąz... A tu szok... pomadka jest transparentna i nabłyszczająca, ma maleńskie drobinki. Jest przede wszystkim za jasna... Nawilża usta tak całkiem dobrze :) ma prześliczne opakowanie i cudownie prezentuje sie wizualnie... Nie odpowiada mi jej zapach i smak... fuj takie to sztuczne... Nie odpowiada mi również połysk... tzn spodziewałam sie czegoś zupełnie innego po tej pomadce...

Używam tego produktu od: tygodnia