Gucci, Envy Me 2

Gucci, Envy Me 2

Nowa, limitowana edycja zapachu Envy, wydana na sezon letni 2006. Zapach jest seksowny, uwodzicielski, któremu trudno sie oprzeć. Świeża kompozycja została wzbogacona zielonymi nutami olejku pomarańczy i liści magnolii. Cudowny letni aromat dla miejskich uwodzicielek.

Nuta głowy: pomarańcza. liście fiołka i magnolia
Nuta serca: róża, heliotrop
Nuta podstawowa: wanilia, paczula i drzewo sandałowe

nie zbyt

Wersja zielona-podstawowa bardzo mi sie spodobała, tak ta rozczarowala. Nie wyczuwam w tej kompozycji pomaranczy, ktora uwielbiam tylko duzo magnoli i rozy(nie lubie). Czasami tez odnosze wrazenie, jakby do mojego noska dolatywala przyjemna wanilia.
Całosc jest mocno kwiatowa i wiosenna z odrobina słodyczy. Powinien mi sie podobac, jednak to nie to i nie czuje sie w nim dobrze. Trwałosc ok. Buteleczka całkiem ładna

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

W kręgu magnolii

Klasyfikuję grupę perfum z wyrazistą magnolią w składzie, np. letnia wersja Rosamor, cz też Sander Style lub Envy Me 2. Letnie, lekkie a wszystkie mimo oczywistych różnic odbieram w bardzo podobny sposób. Dzięki temu Envy me 2 stały się ciekawym przerywnikiem na letnie dni. Trwałośc przeciętna.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:odlewki

Nie warto

Na poczatku kwiatki ladne, cieple i aksamitne - i juz myslalam, ze ze wszystkich odmian Envy ta najbardziej przypadnie mi do gustu, kiedy na czolo wysunal sie... SYROP.
Syrop zalal kwiatki niczym lawa, kwiatkow niemal juz w Envy Me 2 nie czulam (poczulam za to lupiacy, odsyropowy bol glowy ;-))) ).
I tak trwal ten syrop (przez ktory ledwo przebiljaly kwiatki) i trwal, az do srednio ciekawej koncowki, gdzie syrop dal troche oddechu kwiatkom (i mojej glowie), ale i tak nie bylo warto.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: probka

Ładny, ale nietrwały

Fajny zapach, przypomina mi... Amor Amor (pomarańcza + wanilia). Przynajmniej teraz - z letnich testów pamiętam go jako konwaliową bombę. Byłoby fajnie - gdyby był trwalszy. Po czterech godzinach już raczej go sobie wyobrażam niż naprawdę czuję...
Buteleczka fajna (jakoś różowa podoba mi się o wiele, wiele mniej).

Używam tego produktu od:-

piękny zapach.

wspaniały zapach: kobiecy, delikatny uwodzicielski.
cudowna buteleczka.

ale OGROMNY minus za trwałość: czuć je bardzo krótko niestety, a mi się nie chce nosic ich w torebce zeby co godzine się psikać :(

szkoda, bo są cudwone

Ilość zużytych opakowań: 1/6 buteleczki

zielona herbata

Kolejne z serii "takie-ło". Ja czułam tylko zieloną herbatę, która po prostu musi być w składzie, nawet jakby delikatny ziołowy napar, posłodzony i coś pudrowego. Szybko zeszły. Na pewno nie są tak naiwne jak wersja różowa, ale też jakieś takie wyssane z duszy. Pozostawiły mnie niewzruszoną.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań:

Jakis taki banalny

Testowalam te perfumy ze 2-3 razy i za kazdym razem nie potrafilam o nich powiedziec nic konkretnego, nic pozytywnego. Daruje sobie wiec kolejne podejscia, chyba, ze bede bardzo zdesperowana;) Zapach jest bardzo slaby, ledwo wyczuwalny, kwiatowo-owocowy. Nie ma w nim slodyczy, raczej cos pudrowego. Wlasciwie nie moge nic wiecej o nich napisac, radze samemu powachac, jesli ktos lubi doszukiwac sie glebi w zapachach, ktore jej nie maja;) Flakon wygodny, ale wole ten rozowy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:testy

nie taki znowu byle jaki

Na poczatku rzeczywiscie wydalo mi sie, ze to nic specjalnego: taki jakis szary, niby ladny, ale ani nie slodki ani nie swiezy ani w ogole zaden. Ale z czasem zaczal sie rozwijac na skorze i wyszly swieze, choc nadal dyskretne nutki, takie jakies iskrzace. Nie potrafie opisywac zapachow profesjonalnie: nie rozpoznaje wiekszosci nut zapachowych. Dlatego podaje tylko wrazenia.
Moim zdaniem rowniez, podobnie jak poprzedniczek, jest to zapach typowo miejski (a, przepraszam bardzo, jest jakis typowo wiejski??), rzeczywicie pasujacy do letnich lnianych sukienek, bardzo ladny i spokojny, na pewno nikomu z otoczenia nie zrobi krzywdy i nikogo nie rozboli glowa. Mnie sie osobiscie bardzo podoba.

Używam tego produktu od: probki
Ilość zużytych opakowań:

nic specjalnego

Do tego zapachu gucci charakteryzowały zapachy oryginalne i zaskakujące nawet jeżeli były klasyczne to miały w sobie to coś.
Patrz Envy czy Rush.
A ten zapach pojawił się cichutko i chyba równie cichutko zniknie z perfumerii. Nie ma w sobie nic co by mogło zaintrygować nie jest ani słodki jak Envy me ani nie jest jego przeciwieństwem.
Dla mnie po prostu bezpłciowy, na samotne wieczory w towarzystwie babskiego filmu na dvd - tak o, żeby tylko czymś pachnieć.Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań: tylko próbeczki

cudowny, cudowny.....

Urzekł mnie od pierwszego psiknięcia, nie dawał mi spokoju..... i od tygodnia stałam się w końcu jego posiadaczką. Cudowny śwież zapach z nutką elegancji, ma w sobie coś urzekającego

Używam tego produktu od:1 tyg

zielony

poprostu zielony :) lepszego podsumowania nie mogłam znaleśc to pasuje idealnie
dla mnie zapach jest zielony, przypomina mi zarówno kwiaty, łąkę, lekki, świeży, nienachalny, nie zauroczył mnie aż tak bardzo aby sprawic sobie flakon, i na próbce się skończy, Zapach mimo wszystko przyjemny, wiosenny, letni, na ciepłe dni i wieczory, jednak ja jestem fanką mocniejszy kompozycji, kadzidlanych, korzennych, słodkich i ciepłych
mysle że spodoba się zwolenniczkom lekkich, niezobowiązujących świeżych zapachów, ładny ale niestety nie mój.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbka

nie jest zły...

ale i bez rewelacji.
Zapach letni, lekki, świeży. Zgadzam sie z poprzedniczką - wyraźnie czuję zieloną herbatę ;) Stonowany, mało nachalny...ale i mało wyrazisty. Nie zachwycił mnie na tyle, bym wyszła poza testy...

Używam tego produktu od:kilka razy