Natural Oil, Pielęgnujący olejek pod prysznic

Natural Oil, Pielęgnujący olejek pod prysznic

Rozkoszuj się niezwykłą pielęgnacją i doskonałym nawilżeniem skóry. Poczuj jak aksamitna formuła olejku otula Cię kremową pianą, pozostawiając przyjemne uczucie gładkiej i miękkiej skóry przez cały dzień, a delikatny zapach rozpieszcza Twoje zmysły.

Poczuj się jak nowo narodzona.
- zawiera 55% naturalnych olejków pielęgnujących
- odpowiedni dla skóry suchej
- pH przyjazne dla skóry
- produkt przebadany dermatologicznie

nawilżające
zapachowa
w butelce
50 - 100ml, 100 – 250ml

Bardzo dobry:-)

Bardzo dobry kosmetyk do oczyszczania skóry który nie tylko myje ale też pielęgnuje ciało. Olejek jest wydajny, bardzo miło pachnie i co ważne pielęgnuje skórę.Skóra po wyjściu spod prysznica jest delikatna, gładka, pachnąca, nawilżona i odprężona.

ma swój tańszy odpowiednik

Na początku myślałam, że będzie to coś w stylu żelu pod prysznic, Ale gdy roztarłam go na ręce (pod prysznicem) zrobił się taki biały (tzn.: się pienił). Zapach był PIĘKNY! I co najważniejsze, nie wysuszył mi skóry nóg (a mam tam skłonność do przesuszeń). Byłam pod wielkim wrażeniem, ale jest jedno, co go dyskwalifikuje, a dokładnie... CENA! Jest mega drogi i mało wydajny. Ale ma swój tańszy zamiennik... olejek z Isany.
ZALETY:
-ładnie pachnie
-fajnie myje
-nie wysusza
-nie uczula
WADY:
-DROGI
-mało wydajny

olejek

Olejek ma bardzo fajny zapach, łatwo się rozprowadza. Pozostawia natłuszczoną skórę po kąpieli i nie ma potrzeby używania balsamu. Nie zauważyłam żeby zostawiał ślady na ubraniach. Cena olejku jest dość wysoka, dlatego mam mieszane odczucia co do tego produktu

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Ulubiony olejek do mycia

Ten olejek jest moim ulubionym głównie przez zapach i konsystencję. Niestety jest drogi i mało wydajny. Lubię go kupować od czasu do czasu, głównie na wakacje :)

jedwabista gładkość

Przyjemny produkt który umożliwia oszczędzenie czasu. Bowiem poprzez użycie go do mycia, skóra po kontakcie z nim (myciu) nie wymaga już dodatkoweego natłuszczenia...także zyskujemy dodatkowe nanosekundy:)) Co dla każdej pracującej kobiety jest istotne.Nie tłuści ubrań.

Dobry, ale drogi

Kosmetyk używałam kilka lat temu i wspominam go bardzo dobrze. Kupiłam go pomyłkowo, ponieważ skończył mi się żel do kąpieli i myślałam, że to też żel, tyle że z olejkiem. Nie przeszkadzało mi to, iż jest to olejek. Myłam się nim tak jak płynem do kąpieli. Dobrze nawilżał i nie musiałam używać balsamu.

Świetne nawilżenie

Jako, że mam bardzo sucha skórę, olejki stanowią podstawę mojej pielęgnacji. Olejek pod prysznic Natural Oil jest bardzo skuteczny. Świetnie nawilża, lekko natłuszcza i pozostawia skórę miękką. Zapach bardzo delikatny, jak dla mnie za bardzo. Niedrogi!

uwielbiam go

Jak dla mnie olejek pachnie bardzo ładnie. Nawilża skórę a prysznic z jego udziałem jest przyjemnością. Dobrze się pieni i jest bardzo wydajny, ja używam myjki i wystarczy naprawdę niewielka ilość aby umyć całe ciało. Opakowanie wygodne. Przy bardzo suchej skórze nie zastąpi uzywania balsamu ale nie wysuszy przynajmniej skóry podczas mycia.

Przyjemny na zimę

Co do zasady nie lubię olejków do kąpieli i w sumie nie pamiętam dlaczego go kupiłam- pewnie jakaś promocja. Pomimo tego, że to olejek to nie jest jakiś szczególnie ciężki. Łatwo się rozprowadza, łatwo zmywa. Dość ciężki zapach jak na kosmetyk nivea. Na lato chyba za ciężki. Wolę lżejsze, odświeżające kosmetyki- ten taki nie jest.

Dobrze nawilża

Jestem fanką olejków pod prysznic,
bardzo fajny zapach, przypomina oliwkę dla dzieci,
słabo się pieni i ciężko rozprowadza jak większość tego typu kosmetyków,
u mnie spełnił swoje zadanie, bardzo dobrze nawilżał skórę przez długi czas,
nie pozostawia tłustego filmu
trochę drogi

to nie to

Hmm... produkt na pewno inny niż wszystkie do kąpieli do których przywykłam- jest olejkiem w dotyku jak i konsystencji ale w kontakcie z wodą mętnieje i się pieni. Zostawia bardzo przyjemną nawilżoną skórę dobrze myje. Jednak nie daje odczucia takiego dogłębnego odświeżenia. Coś w rodzaju jak używa się kremowego żelu pod prysznic.
Nie wiem z kąd komentarze że pięknie pachnie? bo ten produkt właściwie nie specjalnie pachnie, jak już miałabym mu nadać jakiś zapach bym powiedziała- oleisty- nie jakiś słodki kwiecisty świeży,... po prostu ja czuje olej i tyle.
wydajnośc kiepska bo mając formę olejku może się wylewać a cena stosunkowo wysoka.
Głównym jego zadaniem i plusem jest obiecane nawilżenie- nie trzeba stosować balsamów, skóra jest fajnie naiwlżona.

przyjemny

Olejek bardzo fajny. Ma piękny zapach, fajnie się go używa, szczególnie gdy mam mało czasu na zabiegi kosmetyczne. Nawet gdy nie użyję po nim balsamu to skóra jest miękka i nieco nawilżona.
Nie jest zbyt wydajny w stosunku do ceny więc kupuję sporadycznie.