Nivea, Natural Oil, Pielęgnujący olejek pod prysznic

Nivea, Natural Oil, Pielęgnujący olejek pod prysznic

Rozkoszuj się niezwykłą pielęgnacją i doskonałym nawilżeniem skóry. Poczuj jak aksamitna formuła olejku otula Cię kremową pianą, pozostawiając przyjemne uczucie gładkiej i miękkiej skóry przez cały dzień, a delikatny zapach rozpieszcza Twoje zmysły.

Poczuj się jak nowo narodzona.
- zawiera 55% naturalnych olejków pielęgnujących
- odpowiedni dla skóry suchej
- pH przyjazne dla skóry
- produkt przebadany dermatologicznie

nawilżające
zapachowa
w butelce
50 - 100ml, 100 – 250ml

olejki

Ten produkt różni się od innych żeli Nivea, producent obiecuje nawilżenie skóry, dzięki zawartym w kosmetyku olejku. Nie powiedziałabym, że nawilża skórę ciała, ale na pewno nie wysusza, a to już coś.

-gęsty
-bardzo ładny, trwały zapach
-wydajny
-duża pojemność
-dobra cena
-dobrze się pieni
-zostawia uczucie świeżej i oczyszczonej skóry

Olejek bardzo przypadł mi do gustu, piękny zapach, przyjemna kąpiel, konsystencja dokładnie taka jak oczekiwałam, do tego piękne opakowanie. Taki prysznic to czysty relaks.

Przyjemny

Ogólnie lubię olejki pod prysznic. Tu też się nie zawiodłam. Przyjemny zapach i tworzy przyjemną kremową pianę. Nie wysusza i nie podrażnia. Opakowanie też żuca się w oczy na półce sklepowej.

depilacja rąk

No fajny, fajny:)

Należę raczej do miłośniczek nut zapachowych tej marki, dlatego nabyłam ten olejek.

Absolutnie się nie zawiodłam, ma same zalety. Pięknie pachnie, po rozsmarowaniu na skórze tworzy się delikatna emulsja którą możemy masować całe ciało i jest to baaardzo przyjemne i relaksujące. Cudownie nawilża, zazwyczaj po takiej kąpieli nie używam już balsamu do ciała. Nie podrażnia, nie zapycha skóry, doskonale oczyszcza. Ma przyjemne opakowanie i dobra cenę. Skład może nie powala na kolana, ale jeśli ten olejek nie robi mi nic złego to będę go stosować nadal.

Dobry wybór.

Olejek ma ładny i delikatny zapach. Pieni się dobrze, oraz pielęgnuje skórę, zostawiając ją nawilżoną i gładką. Zarówno nawilżenie jak i zapach jest odczuwalne przez cały dzień.

Milusi

Lubię olejki od Nivea. Mają bardzo dobrą konsystencję, dobrze się pienią i świetnie pachną. Lubię czuć je na skórze. Dobrze myją :)
Polecam polować na promocje, bo są dość drogie.

PS różowa wersja też jest mega :)

Bardzo dobry:-)

Bardzo dobry kosmetyk do oczyszczania skóry który nie tylko myje ale też pielęgnuje ciało. Olejek jest wydajny, bardzo miło pachnie i co ważne pielęgnuje skórę.Skóra po wyjściu spod prysznica jest delikatna, gładka, pachnąca, nawilżona i odprężona.

ma swój tańszy odpowiednik

Na początku myślałam, że będzie to coś w stylu żelu pod prysznic, Ale gdy roztarłam go na ręce (pod prysznicem) zrobił się taki biały (tzn.: się pienił). Zapach był PIĘKNY! I co najważniejsze, nie wysuszył mi skóry nóg (a mam tam skłonność do przesuszeń). Byłam pod wielkim wrażeniem, ale jest jedno, co go dyskwalifikuje, a dokładnie... CENA! Jest mega drogi i mało wydajny. Ale ma swój tańszy zamiennik... olejek z Isany.
ZALETY:
-ładnie pachnie
-fajnie myje
-nie wysusza
-nie uczula
WADY:
-DROGI
-mało wydajny

olejek

Olejek ma bardzo fajny zapach, łatwo się rozprowadza. Pozostawia natłuszczoną skórę po kąpieli i nie ma potrzeby używania balsamu. Nie zauważyłam żeby zostawiał ślady na ubraniach. Cena olejku jest dość wysoka, dlatego mam mieszane odczucia co do tego produktu

Ulubiony olejek do mycia

Ten olejek jest moim ulubionym głównie przez zapach i konsystencję. Niestety jest drogi i mało wydajny. Lubię go kupować od czasu do czasu, głównie na wakacje :)

jedwabista gładkość

Przyjemny produkt który umożliwia oszczędzenie czasu. Bowiem poprzez użycie go do mycia, skóra po kontakcie z nim (myciu) nie wymaga już dodatkoweego natłuszczenia...także zyskujemy dodatkowe nanosekundy:)) Co dla każdej pracującej kobiety jest istotne.Nie tłuści ubrań.

Dobry, ale drogi

Kosmetyk używałam kilka lat temu i wspominam go bardzo dobrze. Kupiłam go pomyłkowo, ponieważ skończył mi się żel do kąpieli i myślałam, że to też żel, tyle że z olejkiem. Nie przeszkadzało mi to, iż jest to olejek. Myłam się nim tak jak płynem do kąpieli. Dobrze nawilżał i nie musiałam używać balsamu.