Optimals, Balance Day Gel SPF8 (żel matujący na dzień)

Optimals, Balance Day Gel SPF8 (żel matujący na dzień)

Matuje miejsca przetłuszczające się, głęboko nawilża miejsca podatne na wysuszenie, dzięki czemu skóra mieszana/tłusta odzyskuje równowagę i świeży, promienny wygląd. Pory skórne są zwężone, a koloryt cery - wyrównany.

ideał dla skóry mieszanej

Mój ulubiony krem, idealnie nawilża i matuje.
Zawsze miałam problemy z moją mieszaną cerą - gdy kupiłam krem do cery tłustej to na policzkach złuszczała mi się skóra, te do cery suchej czy mieszanej nie działały zupełnie na przetłuszczającą się strefę T.
Tutaj balans jest idealny - skóra nawilżona tam gdzie trzeba, żadnych problemów ze złuszczaniem, zero błyszczenia.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

produkt dla cierpliwych

Ten krem/żel postanowiłam wypróbować jak każda kobieta z problemem cery mieszanej zwłaszcza trudnej do pielęgnacji w porze letniej.
Ten kremik spełnia swoje zadanie czyli matuje na wiele godzin miejsca tłuste a nawilża suche ale jest potrzebna do tego doza kobiecej cierpliwości bo jak doskonale wie każda kobieta śledząca porady kosmetyczne kremy mają to do siebie że ich skuteczności nie oceniamy po kilku aplikacjach ale po ZUŻYTYM OPAKOWANIU! dopiero po trzech miesiącach stosowania(kremy z Ori na tyle właśnie starczają a jak ktoś ma krócej to zwyczajnie za dużo aplikuje) skóra przyswaja składniki aktywne i zaczyna z nimi współpracować.
Osobiście dopóki tego nie wiedziałam chciałam wyrzucać świetne kremy do kosza po tygodniu a teraz każdemu nawet początkowo nie specjalnie zachęcającemu kosmetykowi pielęgnacyjnemu daję swoją szanse i oceniam po wykorzystaniu opakowania.
Ten produkt naprawdę warto przetestować a najlepsze efekty uzyskuje się stosując z tonikiem z tej serii i kremem nocnym.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: jedenaście

Rewelacja

Mój ulubiony krem. Rzeczywiście nawilża, ale przy tym matowi. Mogę po nim wyjść na ulicę bez jakichkolwiek podkładów i pudrów, wyglądam dobrze przez kilka godzin. Poza tym poprawił stan mojej skóry, jest ona teraz mniej sucha. Zapach fantastyczny. Mam też tonik z tej serii, mleczko do demakijażu niestety już mi się skończyło, a wszystkie fantastycznie pachniały, tak świeżo, no i spełniały swoją funkcję.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: cztery

Świąteczny makijaż

jak najbardziej:)

Moja cera bardzo lubi kaprysić, bywa cała tłusta, bywa też mieszana. Krem ma lekką konsystencję musu, bardzo przyjemnie się go nakłada. Szybko się wchłania, nie roluje, zapobiega niespodziankom w postaci wyprysków. Ma bardzo przyjemny, świeży zapach. Polecam:)

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Raczej nie.

Plusy:
+ dobrze nawilża,
+ dobrze matuje,

Minusy:
- okropnie się roluje,
- słabo zwęża pory.

Nie ponowię zakupu tego kremu ze względu na to iż straszliwie się roluje i zupełnie nie nadaje się pod makijaż.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu

nie polecam

mam cerę suchą na policzkach z tendencją do świecenia w strefie T, natomiast po użyciu tego żelu cała twarz strasznie mi się świeciła!!! a przecież miał matować!!!
za tą cenę można mieć lepszy krem matujący

gwiazdka za to że dobrze nawilżył suche partie skóry

ogólnie nie polecam

beznadziejny.

Zdecydowanie kosztuje dużo, a działa mało.
Miałam wrażenie, że moja skóra świeci się po nim jeszcze bardziej niż przed jego stosowaniem.
Nie działa tak, jak obiecuje producent.
Mimo tego, że jestem konsultantką- nie polecam.

Kiepski

Nie polecam !
+ jedyna zaletą jest ładny zapach
- ale nie matuje
- po jego nalozeniu mialam wrazenie, ze skora swieci sie jeszcze bardziej
- kosztował zbyt dużo jak na takie opłakane efekty !
Mam skóre skłonna do świecenia i szybko się przetłuszczająca, żel mial mi pomóc a tylko sie na nim zawiodłam :(

Używam tego produktu od: już skończyłam naszczęscie jego używanie

bardzo dobry!

w moim przypadku sprawdza się z opisem w 100% matuje miejsca tłuste i natłuszcza te suche więc moja mieszana cera nareszcie staje na nogi.

nic nie mam do jego zapachu - owszem nie jest najpiękniejszy, ale jak dla mnie OK.

czuję, że moja cera przy nim naprawdę robi postępy (czego nie mogę powiedzieć o tym żelu na noc)

jest wydajny. polecam kupować na promocji w katalogu, gdyż regularna cena jest trochę wygórowana jak na ten żel.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Całkiem niezły ;)

mam cerę mieszaną i sporo pryszczy na niej (niestety). Mało który krem na dzień mi odpowiada. Muszę przyznać, że z tego jestem zadowolona. Nie podrażnia mi skory, ma przyjemną, lekką konsystencje.. Generalnie czuje się po jego nałożeniu dobrze.

Postanowiłam walczyć z moimi pryszczami i na pytanie dermatolożki jakiego kremu używam, nie odradzała mi go, więc pewnie nie jest najgorszy. (tzn też nie polecała, ale pozwoliła mi go skończyć, skoro nie dawno kupiłam. zapewne jak go skończę poleci mi coś konkretniejszego.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

nie

Ten krem jest dla mnie kompletnie nietrafiony. Pierwszą rzeczą drażniącą mnie w nim był jego zapach-okropny, chemiczny, niemiły. Konsystencja całkiem ok chociaż patrząc na ten krem odnosiłam nieodparte wrażenie jakby był czymś "zabielony"-talkiem czy innym proszkiem ale to taka subiektywna uwaga :) Wchłania się nawet szybko, trochę matuje ale bez rewelacji. Natomiast kompletnie nie nadaje się pod makijaż-każdy podkład jaki miałam w domu w połączeniu z tym kremem wałkował się niemiłosiernie (takiego przypadku dawno nie miałam), całą twarz w "wiórkach"...raz czekałąm nawet 40 min (!) ale także tak długi czas nie zapobiegł wałkowaniu....Został mi puder :) Wymęczyłam ten krem do końca, czy zostawił moją skórę ładniejszą-raczej nie, utrzymał ją w normie. Przyjemność ze stosowania żadna. Cena wysoka jak na taki kosmetyk, w tej cenie jest sporo lepszych i tańszych produktów. Plus za opakowanie.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

taki sobie

Jako że działanie tego kremu na moją skórę jest podobne do działania kremu na noc z tej serii, to i recenzja będzie podobna.

Mam cerę mieszaną, która w strefie T ma bardzo rozszerzone pory i świeci się, a na policzkach jest normalna.
Pierwsza uwaga: tak naprawdę to jest lekki krem. I to nie wyróżniający się niczym specjalnym.

Nie zauważyłam, żeby się mój nos mniej świecił...

Nie zauważyłam zmniejszenia się porów.

Po jego aplikacji w pierwszych kilku sekundach czuję na twarzy pieczenie. Może w mniejszym zakresie niż w przypadku kremu na noc, ale jednak...

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1, ale ponieważ nie chcę wyglądać jak rosyjska matrioszka, nie zaryzykuję dalszego