Visions, Soul Mates Eye Shadow (Podwójne cienie do powiek)

Visions, Soul Mates Eye Shadow (Podwójne cienie do powiek)

Intensywne, lśniące kolory sprawią, że oczy nabiorą nieziemskiego blasku. Sześć zestawów kolorystycznych.

ciekawe kolory

Miałam wersję brązowo-różową i byłam z nich strasznie zadowolona, aż mi się skończyły. Kupiłam na promocji, więc mi się bardzo opłacało. Później dokupiłam wersję biało-turkusową, ale nie zauważyłam, że biały cień zawiera drobinki brokatu, co mi już nie podchodzi.
Mam problem z opadającymi powiekami, poza tym cienie zbierają się w załamaniach. Dlatego nie mogę obiektywnie stwierdzić wytrzymałości cieni. Jak dla mnie pigmentacja dobra.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

okropny

cienie są straszne! odradzam stratę pieniędzy na nie. kolory sa niewidoczne, słabo się mienią a niby mają takie świecące drobinki ale one szybko opadają, wogóle się nie trzymają na powiece. kupiłam je w promocji i na szczęście tylko jedno opakowanie. miałam kolor Cinderella&Prince tyle że wg katolagu miałbyć ten prience brązowy a jak cień do ręki dostałam to się okazał jakiś bakłażam, taki fioletowawo różowy jak sie nim pomaluje powiekę to oko wygląda jakby było zaczerwienione. Strasznie rozbieżne te kolory z tymco w katalogu. prawdopodobnie wyrzucę je do śmieci bo nie lubię się nimi malować. już nie raz zawiodłam sie na cieniach z oroflame czy avon, to nie dla mnie

Używam tego produktu od: 1 roku

kicha

zdecydowanie NIE. żałuję, że aż 3 paletki kupiłam. przede wszystkim zero koloru!!! po nałożeniu są blade, ledwo widoczne. poza tym się osypują. szkoda kasy.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: trzy

wrastające włoski

Fatalne.

Minusy:
- bardzo trudno się je nakłada,
- bardzo nie trwałe,
- osypują się.

Nie zauważyłam żadnych plusów. Lepiej omijać je szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu

Beznadziejne

Te cienie są magiczne. Niezależnie od tego, ile nakładam, moje powieki nie zabarwiają się na żaden kolor. Za to o połowę droższe od poczwórnej paletki Essence na ten przykład. Dziękuję.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

do kitu...

Zdecydowanie NIE polecam...

Nie sugerujcie się zdjęciami.. taki efekt jest możliwy tylko dzięki obróbce graficznej! W przypadku fioletowo- zielonego. ten fioletowy jeszcze jako tako widać, natomiast zielonego w ogóle!! Nawen nakładając cień zwilżonym aplikatowem!

Pieniądze wyrzucone w błoto.. :(Używam tego produktu od: próbowałam użyć kilkukrotnie...
Ilość zużytych opakowań: sporo pierwszego... momo to bez efektu :(

jak dla mnie super

Ja mam Bonnie & Clyde i jestem z nich bardzo zadowolona :)
Świetnie rozświetlają oko (zwłaszcza ten niebieski)
Do delikatnego makijażu wspaniałe.

Przyznam trochę małe... ale jakościowo dobre :)

Tragedia

Te cienie są beznadziejne. Nie utrzymują się na powiece, kolory są bardzo blade i słabo napigmentowane. Ciężko się je nakłada na powiekę. Chyba najgorsze cienie jakie kiedykolwiek miałam. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

Dla mnie-okropne.

Cienie te dostałam jako mały upominek od znajomej. I całe szczęście , bo sama bym bardzo żałowała tego zakupu! Nawet za te pieniądze! Było to dawno , ale do dziś pamiętam jakie były koszmarne. Próbowałam je nakładać chyba na wszystkie możliwe sposoby i...nic! Strasznie słabo napigmentowane , bardzo szybko schodzące z powiek , drażniące je i...barwiące! Bo co ciekawe , strasznie trudno było nimi uzyskać jakikolwiek kolor na powiekach , ale za to przy zmywaniu zostawiały plamy. I to mimo nałożonych wcześniej baz itp.
Powiem szczerze , że jeszcze nigdy nie byłam tak niezadowolna z jakiegokolwiek kosmetyku...Nie polecam.

Używam tego produktu od:"używałam" jakieś dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań:nawet nie jedno

koszmar z Homer & Marge

mam odcień Homer & Marge, turkus i biały z brokatem
myślałam, że nie podpasują mi tylko kolorystycznie, ale bardziej zawiodłam sie na ich jakości

turkus - w opakowaniu ma połysk a`la rybia łuska, na powiece jest matowy, mało napigmentowany, wychodzi blado, trzeba go dużo nałożyć żeby mieć intensywny kolor. Cień twardy, ciężko sie go nakłada, tym bardziej że musimy go dużo nawalić, jakieć 3-4 warstwy
po około 2-3 godzinach prawie cały jest w załamaniu powieki

biały - myślałam że będzie to biały cień z brokatem, a jest to przezroczysty cień duzymi kawałkami brokatu
białego w ogóle nie widać - jakbym przyprószyła powiekę talkiem,
brokat jest intensywny, ale nie chce za nic nakładać sie równomiernie - nie ląduje na powiece tylko sam przesuwa się w kąciki oczu i okolice brwi już po paru minutach!
cień kruszy sie okropnie, obsypuje całą twarz i nie się go usunąć pędzlem czy gabeczką - tylko sie rozciera
nawet jak nie dotykam twarzy zaraz mam brokat na czole, nosie, brodzie, policzkach a nawet w brwiach, nosie i ustach!
do tego trudno go zmyć, zuzywa sie kilka wacików a i tak konieczne jest umycie twarzy, miąłam kilka cieni brokatowych, ale żadne nie były takie trudne do usunięcia
na koniec chyba wystarczy że mimo kilkunastu prób nie wyszłam z tymi cieniami z domu - skończyło sie na testach i zmywaniuUżywam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1 na kilkanaście uzyć (są niewydajne)

jako tako..

Mam dwa opakowania.
1. szaro- biały
2. brokatowo- niebieski
Powiem tak, że cienie po dłuższym czasie tworzą fałdki, więc nie nadają się na makijaż mający przetrwać cały dzień/noc.
Odcień brokatowo- niebieski ma to do siebie, że brokat bardzo się osypuje na twarzy, więc cała buźka się świeci.

Nie dla mnie...

Wybrałam zestaw kolorystyczny Bonnie & Clyde (jasny niebieski/jasny fiolet). Cienie są niezwykle słabo napigmentowane, jednakże o aksamitnej i delikatnie pudrowej konsystencji. Niezależnie od techniki nakładania, nałożone na całą powiekę wyglądają na wyblakłe. Pod względem trwałości również nie zachwycają. Szkoda, że tylko w opakowaniu prezentują się uroczo.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1: Bonnie & Clyde