Clarins, Lait Jambes Loudres [Energizing Emulsion for Tired Legs] (Emulsja energetyzująca dla zmęczonych nóg)

Działa odprężająco i przynosi ulgę zmęczonym nogom, zapewnia uczucie chłodu, poczucie lekkości nóg i doskonałe samopoczucie. Pozostawia skórę miękką i sprężystą, pozwala zachować naturalną równowagę nawilżenia.
Stosowanie: Wmasuj w skórę nóg od stóp do połowy ud, aż do całkowitego wchłonięcia. Możesz stosować w dowolnym momencie dnia.

Niezbędnik!

Odkąd mam pracę stojącą doceniłam produkty dla zmęczonych nóg. Jako fanka kosmetyków Clarins sięgnęłam po tą emulsję. Po paru godzinach stania i chłodnym prysznicu ten balsam to zbawienie!

Pachnie bardzo przyjemnie - miętowo; dodatkowo oczarował mnie ten kolor! Konsystencja emulsji dobrze się rozprowadza - nie jest za rzadki. Co do działania - przyjemnie chłodzi i to przez dłużą chwile, akurat żeby przynieść pożądaną ulgę. Dodatkowo delikatnie nawilża skórę nóg i nie podrażnia ich nawet po goleniu!
Jest także bardzo wydajny, gdyż niewielka jego ilość nałożona na np. łydki spełnia swoje zadanie :).

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

wspaniały

Naprawdę daje ulgę zmęczonym nogom nawet po 9 godzinnym staniu, ma relaksujący ziołowy zapach (pochodzący od naturalnych składników), lekko chłodzi. Byłby idealny gdyby nie cena 36 euro za jedynie 125ml! Dlatego czasami przerzucam się na żel Polleny aromy do zmęczonych nóg - dobry i dużo tańszy.

Używam tego produktu od: używałam latem
Ilość zużytych opakowań:1 pełne i kilka próbek

bardzo dobry

Nie korzystam ze specyfiow do nog gdyz nie mam i nie mialam problemow z obolalymi nogami az do momentu kiedy nie zaszlam w ciazy i zaczelo sie - opuchniete i obolale staly sie moje nozki;( Wiec kupilam pierwszy lepszy balsam i okazalo sie ze jak dla mnie naprawde ukoil moje nogi, dawal poczucie ulgi, chlodu i bol znikal;)
Ladnie sie rozprowadzal , przyjemny mial zapach i calkiem wydajny.
Daje mu 4 gwaizdki gdyz nie moge okreslic go jako KWC poniewaz nie stosuje tego typu kosemtykow i nie mam porownania z innymi.

Używam tego produktu od:1