Citrobiotic, Antyrodnikowa maseczka aktywnie nawilżająca

Citrobiotic, Antyrodnikowa maseczka aktywnie nawilżająca

Zgłaszająca osoba: odagnieszka

Beztłuszczowa maseczka żelowa z naturalnym ekstraktem z pestek i białej skórki grejpfruta, alg zielonych, witaminą E i kwasem hialuronowym. Znakomicie poprawiająca kondycję każdego typu skóry. Zapewnia długotrwałe nawilżenie, wygładzenie, koi i łagodzi. Nie wymaga zmywania.

Skład: Aqua, witch hazel distillate, glycerin, codium algae extract, isopropyl myristate, propylene glycol, grapefruit extract, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, grapefruit seed extract (citrus grandis), panthenol, hydroxyethylcellulose, carbomer, triethanolamine.

Cena: ok. 18 zł / 50 ml

uczuliła

Użyłam raz. Po nałożeniu skóra zaczęła strasznie piec, wiec natychmiast zmyłam, ale i tak nie pomogło - wkrótce miałam czerwone i zapuchnięte powieki (mimo omijania okolic oczu). Z pewnością nie dla uczuleniowców.

przyjemna

Lekki, biały żel, na twarzy niewidoczna. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Ślicznie, cytrusowo, wręcz aromaterapeutycznie pachnie. Nawilża i tyle, żadnego rozjaśnienia ani innych cudów nie zauważyłam. Stosuję ją, gdy moja buzia chce po prostu pić, no i dla przyjemności, ze względu na zapach. Pomysł na opakowanie dobry, gorzej z wykonaniem, trudno ją wybrać z opakowania, trzeba odpowiednio je nachylać, inaczej całe będzie upaprane, chyba lepiej już na samym początku wyjąć nakładkę dozującą. Dobrze, że to słoiczek, można wszystko wybrać do końca. Opoakowanie ładne, ale trochę tandetne, lepiej, gdyby był szklany i z niepozłacaną zakrętką, bo złotko złazi i nie wygląda to ładnie. Mało wydajna.

Mój komentarz

O ile się nie mylę kupiłam ten kosmetyk za około 15 zł w aptece.Wygląda bardzo orginalnie, jest wygodny w dozowaniu i rzeczywiście ne widać, kiedy się kończy. Niedrogi. Jego wada-gigant - piecze moją skórę. Wydaje mi się, że ma kwasy owocowe w składzie i to dlatego. Nie wchłania się szybko (nieważne, chodzę w maseczce spać), jest przyjazna dla męskiego środowiska, bo to żel ;) A efekty - no w porządku. Tylko te efekty uboczne - pieczenie, poczucie obciążenia skóry i brzydki zapach powodują, że między nami chyba sie skończy na jednorazowym spotkaniu. Źle wpływa na moja psychikę, mam wrażenie, jakbym się leczyła.

Manicure - pastelowe paski

lekka, nawilzajaca

Bardzo dobrze nawilza, ma lekka zelowa konsystencje, odswieza, rozjasnia, "daje skorze pic". Pudeleczko (50 ml) ma dozownik, dzieki czemu nie trzeba nabierac jej palcem, ale za to nie widac, kiedy sie konczy - pudeleczko mogloby byc przezroczyste! Polecam cala serie.