Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Cena już od 2,34 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

Napisanych recenzji: 28

Milosc absolutna

Prysznic z tym mydelkiem to jedna z najwiekszych przyjemnosci codziennego dnia. Czasami dla odmiany uzywam zeli, ale zawsze wracam do kostki Dove.

+ zapach, zapach, i jeszcze raz zapach <3 dla mnie tak pachnie czystosc :D
+ delikatna, kremowa piana
+ skora nie jest napieta i szorstka jak po prawie kazdym mydle
+ zapach utrzymuje sie na skorze
+ latwo dostepne

- drozsze niz przecietne mydlo, ale tez o niebo lepsze wiec mozna wybaczyc
- malo wydajne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227463].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 44

KOCHAM ponad życie

Klasyczny zapach mydełka sprawia że nawet najszybszy prysznic staje się rytuałem spa .
zużywam je namiętnie , nie zliczę już ilości zużytych kosteczek.
teraz w ciąży jest to jedyne mydełko które mnie nie uczula , fantastycznie domywa .
Serdecznie polecam każdej i każdemu ;-) tym bardziej że dostaniemy je nawet w biedronce :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221083].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Super!

Bardzo dobre mydło. Świetnie nawilża skórę, zostawiając ją bardzo delikatną. Używam go na co dzień już od dawna. Oczywiście świetnie czyści i nie podrażnia skóry. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219901].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Napisanych recenzji: 2

najlepszy produkt do mycia

Posiadam mydelko dave , plusy swietnie nawilza , skora po nim nie jest sciagnieta fajna delikatna :) niepotrzebnie zmienilam na bambino ktore wysusza :/ jutro odrazu lece po kostke dave :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218358].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 115

KLASYK

Najlepsze mydło w kostce jakiego używałam. Zapach typowy dla kosmetyków Dove, bardzo kremowe, nawilżające i świetnie myjące. Mydło jest wydajne, świetnie zmiękcza naskórek, więc czasami lubię wrzucić końcówkę do kąpieli stóp. Cena koło 2-3zł, więc trochę sporo, ale można sobie na nie pozwolić. POLECAM.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206928].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 91

Napisanych recenzji: 551

bardzo lubię

Uwielbiam kostki Dove.
Od jakiegoś już czasu przerzuciłam się na kąpiele z kostkami. Bardzo często testuję nowości, ale kostki Dove stale mam w zapasach.
Uwielbiam je za:
-niewysuszanie skóry
-cudowną kremowa piankę
-śliczne zapachy
-przystępną cenę
-bardzo dobrą dostępność

Co prawda nie są zbyt wydajne, ale nie jest to jakiś wielki wydatek.
Do wersji klasycznej wracam bardzo często. Zawsze, kiedy nie wiem na jaki zapach się zdecydować wybieram ten. Jest "lekki", otulający, odprężający. Przez jakiś czas zostaje na ciele. Uwielbiam je, po prostu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184263].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 235

Świetny nie tylko do mycia, ale jako zapach do szafy ;)

To mydło to dla mnie klasyk. Właściwie jedyne, które od czasu do czasu używam do rąk. Uwielbiam za zapach który zostaje na dłoniach. Wprost nie mogę się powstrzymać, żeby wtedy ciągle wąchać ręce.
Ale...ja tych kostek używam zawsze jako odświeżacze do szaf. Układam je w pudłach albo między sweterkami/bluzkami. Nie ma nic wspanialszego, jak siedzieć w pracy i czuć na sobie ten delikatny zapach. Nie ma lepszego odświeżacza.!
A najlepsze jest to, ze mimo długo utrzymującego się zapachu ta kostka jeszcze nikogo w mojej rodzinie nie uczuliła.
Po prostu super!!
Kupuję często w dyskontach, bo cena wtedy jest naprawdę przystępna a ja nie zauważyłam, żeby jakością odbiegało od sklepowych produktów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1154656].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 42

Odkrycie!

Zawsze musze miec to mydlo w łazience, odkryłam je dzieki zachwytom na wizazu , podchodziłam do nich dość sceptycznie ale nie załuje!! Jest moim hitem <3

Używam do mycia ciała , buzi , rąk , na zmiane z wersją waniliową :)

+piękny zapach, bardzo relaksujący, mi sie kojarzy z czystościa
+ zapach zostaje na skórze przez długi czas
+ świetnie zmywa makijaz
+ nie podrażnia , nie wysusza , nie powoduje żadnej alergii
+ nadaje sie do porannego mycia buzi :)
+ przy regularnym stosowaniu widze poprawe w wyglądzie cery , zaskórników jest mniej , wypryski są uspokojone , buzia jest nawilżona i dogłębnie oczyszczona :)
+ tanie , kupuje w czteropaku za 10 zł ( jak jest promocja - 8 zł )
+ nie zostawia osadu
+ dostępność
+ wydajne

Minusów nie ma!! Polecam z całego serca :)

Bardzo serdecznie polecam , prysznic przy użyciu kostki jest przyjemnością . Skóra nie jest ściagnięta , nie mam juz problemów z wysuszeniem... Ponadto nie musze już używać balsamow, mleczek do ciała...

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: trzy kostki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1101486].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 686

Napisanych recenzji: 1535

Szału nie ma...

Nie wiem dlaczego mnie ta kostka nie zachwyca tak jak wszystkich w moim otoczeniu. Po prostu niczego specjalnego w niej nie widzę, ot trochę lepsze mydło. Moja skóra jest po niej wysuszona i to wyraźnie, a nie zdarza mi się to po żadnym żelu pod prysznic, tylko po mydłach...
Pachnie bardzo ładnie, sam moment mycia jest przyjemny, ładnie się pieni, ma ładną konsystencję, nie taką zbitą jak większość mydeł, tylko właśnie kremową, dobrze sunie po ciele.
Produkt przyzwoity, ale na pewno nie doskonały.

Minusy:
-drogie,
-wysusza.

Plusy:
-przyjemna konsystencja,
-wydajne,
-przyjemnie się nim myje,
-dobrze się pieni,
-ładny kształt kostki,
-łatwo dostępne.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044711].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 15

Moje ulubione mydło!

Używam do mycia ciała i twarzy i jestem jego ogromną fanką. Zresztą moi domownicy również są nim zachwyceni.

Zalety:
+ nie ściąga skóry (jak 99% mydeł w kostce);
+ oczyszcza i jest super delikatne;
+ pięknie pachnie;
+ ma kremową konsystencję i cudownie się pieni;
+ nie podrażnia i nie wysusza skóry;
+ cena nie jest wygórowana a warto zapłacić każdą cenę za to cudo ;) ;

Wad nie stwierdziłam. O wydajności nie ma co pisać, bo przy tak intensywnym wykorzystaniu nie wymagam, aby jedno mydełko wystarczało na miesiąc. Podsumowując- świetna kostka myjąca, nie zastąpię jej niczym innym! Jeden z moich MUST HAVE :)

Używam tego produktu od: 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 20 sztuk x 100g

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044700].usefull || 0 }}% pomocna.