Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Cena już od 2,31 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

Niezastąpione

O tym produkcie można pisać w samych superlatywach. Jestem oczarowana tym mydełkiem! :) ma przepiękny zapach, świetna krrmowa konsystencję, super nawilża i nie podrażnia. Moje super podrażnione od trądziku policzki, nawet delikatnie łagodził. Można go też śmiało używać pod prysznicem zamiast płynu. Warto go wypróbować, tym bardziej ze cena nie jest wysoka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425721].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobra ;)

Bardzo dobra kosteczka, ładny zapach, przyjemna dla skory. Jednak całkowicie wolę produktu płynne i tutaj u mnie przegrywa. Mam długie paznokcie i na prawdę nie lubię gdy przez przypadek wbiję je w produkt i potem muszę wyciągać produkt spod paznokci. Ehh nie dla mnie jednak gdyby ten produkt był w postaci płynnej to chętnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410286].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie może go zabraknąć!!!

Mydełko to kupuje od lat. Zawsze musi byc obecne w mojej łazience, jest wszechstronnego użytku. Wspaniale sprawdza się do mycia rąk czy pędzli. Czasem jednak kiedy zapomnę kupić żel pod prysznic to mydelko również bardzo fajnie się sprawdza. Nie wysusza ono skóry, ma delikatny zapach, który czuć po użyciu. pozostawia skórę przyjemnie oczyszczona ale i delikatnie nawilżoną. Mój must have w łazience. Gdy tylko się kończy sięgam po kolejne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398231].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit mity

Kremowe cudo w kostce

Plusy:
+ cudownie się pieni
+ gruntowne oczyszczenie, rowniez twarzy
+ piekny zapach
+ elegancki, klasyczny wyglad, ladnie wyglada
+ cena (!!!)
+ dostępnośc
+ nie podraznia, mozna uzywac go rowniez zamiast pianki do golenia
Minusy:
- wydajnosc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392401].usefull || 0 }}% pomocna.

Testowany na zwierzętach, dopóki o tym nie wiedziałam, kochałam szczerze.

Nie używam już ładnych kilka lat. Wcześniej był to mój niezbędnik. Problem z wrażliwymi dłońmi był rozwiązany. Mało tego, przez połowę życia myłam nim, i właściwie tylko nim - twarz.
+ cudowny zapach
+ delikatne mydełko
+ zostawia idealnie gładką i nawilżoną skórę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388456].usefull || 0 }}% pomocna.

Łazienkowy niezbędnik.

Używam tej kostki głównie do mycia rąk oraz stóp. Jest ideałem do prania koronkowej bielizny. Raz na jakiś czas zdarzało się, że myłam nią całe ciało, kiedy skończył mi się żel pod prysznic, a zapomniałam sięgnąć do zapasów po kolejne opakowanie. Sprawdza się świetnie, delikatnie myje i nie wysusza. Szczególnie czuć ten efekt na dłoniach, bo przy niektórych mydłach moja skóra wręcz krzyczy, by natychmiast sięgnąć po krem do rąk.
Dodatkowo pięknie pachnie, bardzo świeżo i delikatnie.
Zużyłam już masę opakowań, polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380706].usefull || 0 }}% pomocna.

czułam, że mnie nie zawiedzie

Rzadko decyduję się na mydła w kostce ze względu na ich właściwości ściągające i wysuszające skórę. Żele pod prysznic Dove są moimi ulubionymi a kupując mydełko miałam cichą nadzieję, że będę tak samo zadowolona i nie pomyliłam się:

plusy:

- zapach
- kremowa konsystencja, która wręcz pielęgnuje skórę
- bardzo dobrze się pieni
- nie wysusza
- skóra nie jest ściągnięta i podrażniona
- skóra staje się delikatna
- nie zostawia osadu
- cena

Mydełka używam do mycia ciała, nie twarzy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365956].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedno z moich ulubionych mydełek w kostce :)

ZALETY:
- kostka myjąca dove bardzo dobrze się pieni, w kontakcie z wodą uwalnia swoje odżywcze własciwości
- ma bardzo kremową konsystencję podczas mycia, słodka dzieki niej jest odzywiona i gładsza niż przy użyciu tradycyjnych mydełek, bez składników nawilżajacych, lub o mniejszej ich zawartości
- ma bardzo przyjemny, relaksujący, typowy dla linii Dove Original zapach
- nie pozostawia osadu na skórze i bardzo dobrze się spłukuje
- nie powoduje alergii
- jest wydajna
- wyprofilowane lekko wygięte mydełko, idealnie dopasowuje się do kształtu naszych dłoni
- ma dobrą cenę
- dostępne nawet w hipermarketach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357261].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajne mydełko

Kostka ta pachnie normalnie, taką świeżością i czystością. Zapach jest delikatny i samo mydełko też. Troszke słabo się pieni, przez co nie jest wydajne, ale nie wysusza skóry co jest ogromną zaletą. Do tego nie uczula i szybko się zmywa. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348756].usefull || 0 }}% pomocna.

Syndet.

Dove nie jest zwykłym mydłem. Dove jest syndetem.
Jest bardzo kremowe, pięknie pachnące. Tworzy gęstą piane. Nawilża, pielęgnuje, a przy tym dobrze myje. Doskonałe także dla alergików. Nie wysusza skóry. Jest świetne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335111].usefull || 0 }}% pomocna.