Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Cena już od 2,34 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

Jedyne mydło, jakim mogę się myć

Moja skóra jest skłonna do alergii i to jedyne mydło, jakie toleruje. Dodatkowo ono nie pozostawia takiej charakterystycznej dla mydeł warstwy na skórze, co też jest dla mnie na plus. Wracam do niego nieustannie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522841].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem przyjemna

Kostka Dove gości w mojej łazience od bardzo dawna. Choć pod prysznicem lubię uzywać żelu to czasami używam także kostki Dove.
Plusy:
- dobrze myje ciało i dłonie,
- dobrze się pieni i spłukuje,
- nie wysusza i nie podrażnia,
- pozostawia skórę miękką i gładką w dotyku,
- delikatny zapach,
- wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505386].usefull || 0 }}% pomocna.

bije na głowę inne mydła w kostce

Klasyczny zapach Dove zawsze mi się podobał i chyba mi się nie znudzi.. co raz do niego wracam :) nie ma w nim nic do czego mogłabym się przyczepić
+ dobrze myje
+ nie wysusza skóry, po umyciu nie ma mowy o uczuciu ściągnięcia
+ skóra jest miękka i gładka
+ zostawia cudowny zapach
+ dobrze się pieni
+ jest łatwo dostępne
+ kosztuje kilka złotówek
To jedno z moich ulubionych mydeł :) polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500146].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja ciąża

super mydełko

Bardzo dobre mydło. O ciekawym, lekko wygiętym kształcie. Dobrze czyści, myje, bardzo się pieni i przepięknie pachnie. Jest to typowy, kremowy zapach Dove z serii niebieskich kosmetyków, zarówno dezodorantu, jak i żelu pod prysznic. Jedyny minus to trochę wysoka cena, ale za jakość się płaci.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495711].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepsze mydło świata :)

Wszystko już chyba zostało powiedziane o tym mydle, cóż dodać... Ja nie widzę w nim żadnych wad, jest ze mną od bardzo dawna i ani myślę z niego zrezygnować.

Myślę, że osoby z suchą skórą znajdą w nim swojego sprzymierzeńca - nie wysusza, nie podrażnia, a nawet skóra jest lekko nawilżona po kąpieli.

Dla mnie niewątpliwą zaletą jest to, że nie zostawia specyficznego mydlanego osadu na skórze, nie jest ona potem tępa w dotyku.
Samo mycie się jest przyjemne, bo mydło ma miękką, kremową konsystencję, nie przesuwa się tępo po skórze jak typowe mydła, jest trochę jak krem w kostce.

Próbowałam innych wersji, też są w porządku, ale ta to zdecydowanie moja ulubiona.

Dla mnie same plusy + bardzo przyjemny zapach, polecam każdemu!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495006].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyk łazienkowy

Nie podrażnia, ma prześliczny zapach klasyczny dla Dove, nie kosztuje dużo. Pielęgnuje skórę dłoni, z łatwością ją myje. Produkt godny polecenia i konieczny do wypróbowania :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489276].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpione

O tym produkcie można pisać w samych superlatywach. Jestem oczarowana tym mydełkiem! :) ma przepiękny zapach, świetna krrmowa konsystencję, super nawilża i nie podrażnia. Moje super podrażnione od trądziku policzki, nawet delikatnie łagodził. Można go też śmiało używać pod prysznicem zamiast płynu. Warto go wypróbować, tym bardziej ze cena nie jest wysoka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425721].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobra ;)

Bardzo dobra kosteczka, ładny zapach, przyjemna dla skory. Jednak całkowicie wolę produktu płynne i tutaj u mnie przegrywa. Mam długie paznokcie i na prawdę nie lubię gdy przez przypadek wbiję je w produkt i potem muszę wyciągać produkt spod paznokci. Ehh nie dla mnie jednak gdyby ten produkt był w postaci płynnej to chętnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410286].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie może go zabraknąć!!!

Mydełko to kupuje od lat. Zawsze musi byc obecne w mojej łazience, jest wszechstronnego użytku. Wspaniale sprawdza się do mycia rąk czy pędzli. Czasem jednak kiedy zapomnę kupić żel pod prysznic to mydelko również bardzo fajnie się sprawdza. Nie wysusza ono skóry, ma delikatny zapach, który czuć po użyciu. pozostawia skórę przyjemnie oczyszczona ale i delikatnie nawilżoną. Mój must have w łazience. Gdy tylko się kończy sięgam po kolejne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398231].usefull || 0 }}% pomocna.

Kremowe cudo w kostce

Plusy:
+ cudownie się pieni
+ gruntowne oczyszczenie, rowniez twarzy
+ piekny zapach
+ elegancki, klasyczny wyglad, ladnie wyglada
+ cena (!!!)
+ dostępnośc
+ nie podraznia, mozna uzywac go rowniez zamiast pianki do golenia
Minusy:
- wydajnosc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392401].usefull || 0 }}% pomocna.