Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

Lubię mydła, więc szperam po różnych firmach.. Postanowiłam spróbować.. I używałam do ciała.
Szybko przestałam. Skóra była tępa, nienawilżona.. Przez jego konsystencję nie czuję się czysta po jego użyciu.
Wydaję mi się, że sprawnie się pieni - z gąbką zawsze o to łatwiej.
Cena i wydajność jest okej, niestety działanie mnie w ogóle nie zadowala. Dove jest po prostu nie dla mnie..

Jedno z moich ulubionych mydeł

Lubię kostkę Dove- tradycyjny zapach i kremowa formuła sprawia, że mając ręce napawam się zapachem. Lubię używać go do golenia nóg, do mycia całego ciała jednak potrzebuję żelu, po samej kostce Dove skóra jest nawilżona ale nie aksamitna. Mimo to uwielbiam to mydło.

Zawsze w domu

Kostka myjąca Dove lub najzwyklejszy Biały Jeleń zawsze znajdują swoje miejsce w naszej łazience. Stosowała babcia, ciotki, wujkowie - stosujemy i my.

Cellulit składniki

Bardzo dobre mydlo.

Jako jedno z nielicznych mydel nie wysusza. Daje kremową pianę, dobrze oczyszcza, jest wydajne. Próbowałam wielu mydel o naturalnych składach i żadne nie dawało dloniom takiego komfortu jak to. Zapachy są cudowne , typowe dla tej marki.
Polecam. Jest bez wad.

Sentyment jeszcze z dzieciństwa

To mydło pamiętam jeszcze z lat gdy byłam kilkulatką. Kupowała je moja babcia bo był to jedyny środek myjący jaki znała który nie wysuszał skóry (czasy przed popularnością żeli). Ja zazwyczaj byłam myta zwykłym mydłem bo było tańsze i zawsze domagałam się (z wielkimi awanturami) dove bo nie ściągał skóry (a już wtedy miewałam problemy z przesuszeniem). Zazwyczaj wygrywałam. Potem zaczęłam kupować je sobie sama jako młoda nastolatka. Rozhulały się wówczas moje problemy z suchością skóry dłoni (także obecne od dzieciństwa) i sstarałam się ich nie myć niczym innym, bo dove szkodziło im najmmniej. Nie znam innej kostki mydła na rynku która byłaby tak łagodna dla skóry jak ta. Wprawdzie dziś jestem raczej entuzjastką żeli, to nie zapominam o tej kostce, choć rzadko stosuję ją do ciała, raczej tradycyjne do rąk. Właściwości nawilżające tego produktu są niepodważalne i obietnica producenta jest w pełni spełniona. Jest to też kosmetyk lubiany przez mojego chłopaka, ze względu na neutralny zapach i właściwości. Zużyłam niepoliczalną ilość opakowań tego produktu i kolejne tyle jeszcze przede mną.

Moja ulubiona

Mydełko - niby taka zwykła rzecz a cieszy. Bardzo lubię Dove. Leży sobie w mydelniczce , myje przede wszystkim nasze ręce więc co w nim takiego niezwykłego? Ano to, że trochę jednak się różni od innych mydełek. Nie rozciapcia się po kilku użyciach, a moje dziecko potrafibsolidnie mydlić ręce, nie wysusza skóry, ma kremową konsystencję no i pięęęknie pachnie. Jak nic same plusy ;-)

dobrze nawilża

Jest to moja ulubiona kostka myjąca - nie wysusza, wręcz przeciwnie dobrze nawilża. Ma ponadto przyjemny, delikatny zapach. Łatwo ją dostać, co również jest wielkim plusem.

Najlepsze mydło w kostce

Przede wszystkim nie wysusza skóry,tak jak inne mydła w kostce.Po umyciu skóra nie jest szorstka,ściągnięta i nieprzyjemna w dotyku.Skutecznie myje,nie podrażnia i nie pozostawia osadu na skórze.Plus za dodatek kremu nawilżającego.Mydło się dobrze pieni,jest wyjątkowo wydajne,łatwo dostępne i w niskiej cenie.Pozostawia delikatny zapach na skórze.Dodatkowo ma wygodny kształt,przez co jest jeszcze bardziej komfortowe w użyciu.Dla mnie same plusy.

Miły

Mydła w kostce mają tendencje do wysuszania rąk te je nawilża i dodatkowo pięknie pachnie. Świetnie oczyszcza z zanieczyszczeń. Ma przystępną cenę i jest łatwo dostępne.

nawilżenie i mycie 2 w 1

Najłatwiejsza recenzja :) używam tego mydła od ....... ok 10 lat jak nie dłużej i zawsze do niego wracam mimo iż szukałam zamiennika ze względu na cenę i skończyło się na tym że nie ma nic ani lepszego ani porównywalnie dobrego i tak już ta kostka u mnie jest i to w zapasie. Kostka myjąca idealnie nadaje się do mycia nie tylko rąk ale i twarzy oraz ciała brud i brzydkie zapachy uciekają a ciało jest miękkie i co najważniejsze nawilżone w porównaniu do innych mydeł po których użyciu dłonie i ciało jest szorstkie i matowe.

Najlepsze

Mydło dove to jedyne mydło w kostce,którego używam czasami nawet do mycia twarzy.
Świetnie radzi sobie z suchą skórą,nie podrażnia jej i nie wysusza jeszcze bardziej.
Delikatnie ale skutecznie myje i pielęgnuje skórę nie zostawiając na niej żadnych osadów.

Jest dobrej jakości, jednak mi nie przypadła do gustu

Kostka jest bardzo dobrej jakości, jednak nie mogę strawić jej zapachu, jest wręcz duszący, strasznie mocny i tylko z tego powodu nie będzie to mój ulubieniec, a szkoda. Myślę, że jeśli dove wyprodukuje kiedyś te mydełko w opcji bezzapachowej to na pewno skorzystam.