Complete Night

Complete Night

Pasta pomaga zapobiegać 7 oznakom wskazującym, że zęby mogą nie być w pełni zdrowe, czyli: 1. próchnicy zębów, 2. osadowi nazębnemu, 3. chorobom dziąseł, 4. kamieniowi nazębnemu, 5. przebarwieniom nazębnym, 6. próchnicy odsłoniętych korzeni zębów, 7. nieświeżemu oddechowi.

Pasta zawiera 0,321% fluorku sodu o działaniu przeciwpróchniczym, triklosan (zwalczający bakterie), pirofosforany (zapobiegające osadzaniu się kamienia nazębnego) oraz pantenol i witaminę E. Dzięki tym składnikom pasta zwiększa odporność szkliwa na działanie kwasów, zapobiega próchnicy i kamieniowi nazębnemu, pomaga odżywiać i regenerować zęby oraz dziąsła podczas snu. Witamina E i pantenol znane są z ochronnego działania na błonę śluzową jamy ustnej.

Cena: 8 zł / 125 ml

Polubiłam:)

Zwykle nie używałam past osobno z podziałem na dzien/na noc,tylko jednej,niezależnie od pory dnia.

Ale jakiś miesiąc temu kupiłam Complete Night-byłam ciekawa,czy działa na zęby inaczej niż Complete Extra Fresh.
Cóż,okazało się,że pomiędzy tą pastą a klasykiem jest tylko jedna różnica-wersja na noc ma mocniejszy smak i trochę lepiej odświeża oddech.
Poza tym jednym szczegółem wszystko jest takie samo,jak w Complete Extra Fresh-czyli doskonałe usuwanie osadu,wybielanie i nie podrażnianie zębów.

Nie wiem,czy jeszcze kiedyś kupię,choć przyznaję,że przy używaniu duetu Complete Extra Fresh i Complete Night,moje zeby stały się jeszcze bielsze i ładniejsze niż wcześniej.
Cena również zachęca do kupna.
Polecam.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

na 4. :)

Lubię używać tej pasty zgodnie z przeznaczeniem, czyli na noc. :)

Dobrze czyści zęby i język, nie jest taka ostra i mega miętowa jak inne pasty. Wiadomo, uczucie odświeżenia jak przy innych pastach. Nie podrażnia mi wrażliwych dziąseł.

W ciągu dnia wolę używać innych past, wybielających zazwyczaj.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Bardzo dobra pasta

Jest to bardzo dobra pasta - jak inne blend-a-med. Nie różni się niczym szczególnym od past na dzień poza troszkę mocniejszym smakiem. Czyści zęby i odświeża oddech tak samo jak inne pasty, te na dzień.
Myślę, że kupię ją ponownie.

Używam tego produktu od: 5 mies.

dzienny smoky eyes

Polecam!

Używam tylko past Blend-a-Med i jestem z nich 100%-towo zadowolona, ale myslę że pasta na noc to tylko chwyt reklamowy i niczym sie nie różni od past "na dzień" ;)

Z tej pasty byłam również zadowolona. Dobrze czyści zęby i chroni przed chorobami jamy ustnej (nie tylko zębów, ale też przyzębia). Po użyciu przez długi czas pozostawia przyjemne świeże odczucia. Jest wydajna.

Jak każda Blend-a-Med jest sprzedawana bez tekturowego pudełka i także w dużym opakowaniu (125 ml) - ekologiczna - DUŻY +

Używam tego produktu od: rok temu

Pasta wydajna jak każda inna,ale jest lepsza od innych.Pod względem "smaku" i rzeczywiście działa.Pomimo,iż mam dużo problemów z zębami,to rzeczywiście zapobiega przed niemiłym zapachem z ust i chorobom dziąseł.A po wizycie u dentysty,kiedy będę miała zdrowe zęby wtedy wam napiszę,czy chroni rzeczywiście przed próchnicą :P

Używam tego produktu od:przeszło miesiąca

no....dobra jest :)

Bardzo dobra pasta-używam tylko BaM w różnych wydaniach:)
Ta sprawia że zęby przez długi czas pozostają czyste(omg ale to brzmi:D) zapewnia długotrwała świeżość -nie mam jej nic do zarzucenia.Smak taki "inny" ale w porządku.U mnie większość(jeśli nie wszystkie BaM )lekko wybielają kły i ta nie odbiega od schematu:) (to nie autosugestia-przy innych pastach efekt bieli moich ząbków zanika:( )Ogólnie bardzo polecam-oczywiście nie tylko przed snem:D
(moja pierwsza recenzja pasty do zębów więc proszę o wyrozumiałość-nie bardzo wiedziałam jak się do niej zabrać:))

Używam tego produktu od:dłuuugo(na zmianę z innymi BaM)
Ilość zużytych opakowań:tej akurat 1

t a k

Używam raz po raz: idealnie czyści zęby.
Doskonała też na dzień - bez dwóch zdań.
Fajny zapach. Swietna konsystencja!
Pasta nawet wydajna w porównaniu z innymi BaM.
Polecam.............

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: 8?