Mineral Care Spa, Aromatic Body Scrub

Mineral Care Spa, Aromatic Body Scrub

Aromatyzowany peeling do ciała na bazie bogatej w minerały soli z Morza Martwego. Wzbogacony w odzywcze dla skóry - olejek kokosowy, wosk pszczeli, witaminy C i E. Skutecznie usuwa martwy naskórek, pozostawiając skórę gładką, nawilżoną, odżywioną. Nie wymaga zastosowania balsamu. Występuje m.in w wersji aromatyzowanej pomarańczami i migdałami.

Cena: ok. 59zł / 500ml

Migdałowy rozpieszczacz

Bardzo lubię ten peeling.

+ naprawdę pięknie wygładza, skóra po nim jest gładziutka jak jedwab :)
+ ma cudowny mocno migdałowy zapach, po spłukaniu ciała zapach długo pozostaje na skórze
+pięknie pielęgnuje, absolutnie nie potrzeba po nim niczym już smarować ciała, wystarcza nawet suchej skórze

- mógłby być tańszy

Ilość zużytych opakowań: 1- 500ml

Dobry

+dobrze ściera naskórek i wygładza
+dość fajnie pachnie, jednak dla niektórych zapach może być zbyt intensywny i trzeba się do niego przyzwyczaić [ja mam waniliowy]
+ma masłowatą konsystencję, mocno natłuszcza, jest wydajny
+ma solidne opakowanie

Ciężko się zmywa, tworzy taki film na skórze, jednak ja to bardzo lubię :)

Oszczędność czasu(peeling i natłuszczenie w jednym)

Peeling o ładnym grejpfrutowym zapachu. Drobinki średniej wielkości, idealne do całego ciała.
+ pozwala na zaoszczędzenie czasu, po jego zastosowaniu nie trzeba dodatkowo nakładać balsamu, ponieważ pozostawia natłuszczającą warstwę

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Manicure - geometryczny french

komfortowy

Bardzo lubię peelingi i używam ich regularnie ponieważ mam problem z wrastającymi włoskami.
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. użyty zgodnie z instrukcją, czyli na suche ciało, a następnie spłukany, daje efekt gładkiej i natłuszczonej skóry.
to może niektórych zrażać, bo faktycznie jest TŁUSTY i zostawia bardzo wyczuwalny film na skórze. ja akurat to lubię.
Nie trzeba używać potem żadnego balsamu.
Pachnie przyjemnie, ja mam wersję grapefruitową.
raczej nie jest wydajny, ale warto go mieć. polecam.

Ilość zużytych opakowań:

No KWC poprostu!

Trochę zawsze hamowała mnie cena tego kosmetyku, ale trafił mi się w wymianie i jestem oczarowana:)
+ cudowna miękka konsystencja, łatwa w rozprowadzaniu na suchej (zarówno w sensie nie mokrej i jak suchej co do typu) skórze
+ w olejkowym, miękkim kremie mnóstwo ścierających drobinek
+ ładny zapach - mam wersję grapefruitową (a nie przepadam za tym zapachem) i proszę - podoba mi się:))
+ pięknie i bez wysiłku wygładza skórę - jest jedwabista w dotyku
+ po spłukaniu i wytarciu ręcznikiem faktycznie nie potrzeba balsamu, a to u mnie rzecz niebywała
+ wydajność średnia, ale wystarczająca

Minusów jak na razie nie widzę o planuję zakup następnych wersji - pierwsza będzie lawendowa;)

Używam tego produktu od: około 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i napewno nieostatniego:)

oj nie!

Kupowałam masło do ciała tej samej firmy, a peeling był dołączony gratis.
Mimo zachęcających obietnic producenta, kosmetyk bardzo mnie rozczarował. Przede wszystkim jest strasznie zbity i gęsty, dlatego trudno się go aplikuje - ja nakładam go szpatułką na gąbkę i masuję skórę. Jest tłusty i jak wspomniało już kilka recenzentek, ciężko się go zmywa i zostawia warstwę na ciele. Moim zdaniem końcowy efekt nie jest porywający, a już na pewno niewspółmierny do mąk, które znoszę podczas jego aplikacji. Drobinki są drobne, szybko się rozpuszczają i zostaje tylko ta tłusta maź. Tych wad nie rekompensuje zapach - z aloesem ma niewiele wspólnego. Znam lepsze peelingi za zdecydowanie niższą cenę.

wanilia blee

Jest to bardzo dobry produkt, ponieważ nie trzeba po nim się balsamować. Ściera porządnie, ale co do zapachu waniliowego... okropieństwo. Nie mogłam się przyzwyczaić - dla mnie zbyt chemiczny, sztucznny, odpada. Może kupię, ale wysławiany grejfrutowy. Cena dość wygórowana, w promocji dwa produkty za 22zł jest ok, ale w regularnej nie kupiłabym. Skóra jest idealnie miękka, nawilżona i wygładzona. Polecam

Używam tego produktu od:6mcy
Ilość zużytych opakowań:1 waniliowe

WARTO

Opakowanie jest dobrze zakręcane, wygląda estetycznie.
Zapach grapefruita podoba mi się, nie mam do niego zastrzeżeń.
Konsystencja mnie zaskoczyła, ale pozytywnie. Dobrze się rozprowadza na ciele, masarz jest przyjemny i pozytywne efekty. Dobrze złuszcza, jednocześnie naprawdę nawilża. Posiadaczki suchej skóry powinny to szczególnie docenić, ponieważ po spłukaniu nie trzeba używać balsamu. Wydajny, bo wystarczy niewielka ilość.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Doskonały

Miałam wersję grejpfrutową, waniliową i aloesową i najbardziej lubię grejpfrutową dużo ładniej pachnie niż balsam. Konsystencja gęsta, tłusta, cudownie odpręża i relaksuje, dobrze usuwa martwy naskórek. Skóra po nim jest nawilżona i wygładzona, pozostawia lekko tłusty film, więc balsamu nie trzeba stosować, wydajny, cena też dobra (najlepiej kupować w promocji).Najlepszy peeling jaki miałam.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat z przerwami

Wygładza

Bardzo dobry peeling. Wygładza, natłuszcza. Skóra po nim jest przyjemna w dotyku. Nie trzeba używać balsamu. Bardzo istotny jest zapach. Pomarańczowy i waniliowy był ładny. Z przyjemnością i szybko zużyłam dwa opakowania. Teraz mam peeling o aromacie migdałowym. Dla mnie jest to obrzydliwy zapach. Sztuczny, chemiczny, czuć jakąś naftą czy naftaliną. I dlatego z oporami go zużywam. Cena dosyć wygórowana. Pewnie znowu kiedyś kupię w promocji ten peeling, ale zdecydowanie o innym aromacie.

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

bardzo lubie :-)

dobrze zluszcza, nawilza i - poniewaz wymaga porzadnego masazu - ujedrnia skore.
bardzo intensywne i smakowite zapachy (wersja grejpfrutowa i pomaranczowa).
wydajny, uzywam go bez opamietania (2-3 razy w tygodniu), a zuzycie pierwszego opakowania zajelo mi prawie 3 miesiace
odejmuje jedna gwiazdke z bardzo prozaicznej przyczyny - zapycha mi wanne ;-/

Używam tego produktu od:3 miesiace

mlask

uwielbiam ten peeling :-) kupuję grejfrutowy. ten zapach jest po prostu boski.

+ dobrze ściera (grube drobiny soli)
+ b.dobrze natłuszcza (aplikuje się na suchą skórę)
+ MEGA przyjemność używania
+ naprawdę niepotrzebne jest stosowanie balsamu po jego użyciu, ale wiadomo, że to spotęguje jedynie efekt gładkiej, miękkiej i jędrnej skóry :-) choć czasem mi się zapomina
+ piękny grejfrutowy zapach

kocham ten zapach :-) uwielbiam ten peeling. używam go dla czystej przyjemności. (skuteczniejszy jest jedynie peeling robiony z kawy).

nie miałam innego smaku/zapachu. nie wiem jak się inne sprawdzają. może to też kwestia tego? grejfrutowy jest super. polecam.

Używam tego produktu od: ok rok