Maybelline, Great Lash Mascara (Tusz pogrubiający pielęgnacyjny)

Maybelline, Great Lash Mascara (Tusz pogrubiający pielęgnacyjny)

Dostępna w pięciu odcieniach, w kolorowym opakowaniu przypominającym dziecięcy kosmetyk. Szczoteczka klasyczna.

Bardzo lubię tę maskarę

Na duży plus na pewno od razu idzie szczoteczka. Jest mała i tradycyjna - nie silikonowa. Bardzo fajnie wydłuża rzęsy, nie skleja rzęs i również nie osypuje się w ciągu dnia. Na dolne rzęsy jest idealna. A czy pielęgnuje? Nie zwróciłam uwagi choć moje rzęsy wydają się dłuższe.

Mój pierwszy tusz do rzes

Bardzo stary tusz do rzęs, mam co niego sentement. To nie poraz pierwszy malowałam rzęsy. Nie jest rewelacyjny ale w podstawowym stopniu spełnił swoje zadanie.

Kocham!

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to szczoteczka, wtedy pomyślałam że to nie może się udać, ale okazało się, że ta mała spiralka świetnie podkręca rzęsy, w dodatku ładnie je wydłuża i delikatnie pogrubia. Tusz ma ładny, intensywny kolor czerni. Ma dobrą konsystencję przez co dobrze się aplikuje. Nie zasycha w opakowaniu (mam swój otwarty od ponad pół roku i nadal ma tą samą konsystencję). Nie kruszy się i jest trwały. Ma wygodne opakowanie. Jest wydajny, niedrogi i ogólnodostępny. Dla mnie to hit i dlatego z czystym sercem wam go polecam! ;)

fajna mascara

bardzo fajna maskara dla młodych dziewczyn. daje naturalny look, dzienny makijaż, taki szkolny według mnie. nie bryli się, ładnie rozczesuje rzęsy. nie osypuje się. bardzo dobrze wspominam malowanie tym tuszem. mój pierwszy w życiu być może dlatego mówię właśnie że dla młodych dziewczyn do szkoły :) wybaczcie to ale to pierwsze moje skojarzenie i mimo wszystko bardzo polecam

Wspomnień czar!

Aż łezka się w oku kręci na widok tego opakowania, gdyż jest to mój pierwszy w życiu tusz! Używałam go będąc w liceum i jak dla osoby, która dopiero zaczynała swoją przygodę z makijażem, był on w sam raz i nie potrafię zliczyć, ile opakowań zużyłam. Teraz, na pewno bym go nie kupiła.

Zacznijmy od opakowania: małe. Mała jest więc również szczoteczka, co utrudnia nakładanie produktu.

Sam produkt też pozostawia wiele do życzenia. Co prawda mocno przyciemnia rzęsy oraz ich nie skleja, ale ma irytującą tendencję do odbijania się na górnej powiece, gdyż wolno schnie.

Mój pierwszy tusz w życiu

Gdy byłam nastolatka zobaczyłam ten rusz u.mojej ciotki i pomyślałam że muszę go mieć wiec w końcu go kupiłam i na tamte czasy wydawał m8 się mega świetny. Jakiś czas temu postanowiłam wypróbować go ponownie i go kupiłam . Ku mojemu rozczarowaniu szczoteczka okazała się malutka i w porównaniu do innych szczoteczek ciężko równomiernie rozprowadzić tusz.
Efektu pogrubienia za bardzo się nie doczekałam bo rzęsy zaczęły mi się sklejać . Niestety szybko też zaczął wysychać i po dwóch miesiącach musiałam kupić nowy tusz.
Co niezmiennie mi się w nim podoba to opakowanie które od lat pozostało takie same, szczoteczka z zielona nakrętka wszędzie rozpoznawalna i różowy dół od tuszu. Nie da się go pomylić z żadnym innym tuszem w tej kategorii.

Zużyłam kilka opakowań

Zużyłam kilka opakowań tego tuszu. Za każdym razem dokonywałam zakupu w Biedronce. Opakowanie kosmetyku jest małe. Mała jest również szczoteczka - dla jednych będzie to wadą, dla drugich zaletą. Mnie początkowo przeszkadzał ten rozmiar. Jednak szybko nauczyłam się malować taką szczoteczką. Łatwo dociera do kącików oczu i maluje najkrótsze rzęsy. Tusz pięknie rozdziela rzęsy, pozostawia na ich głęboką czerń. Ma również działanie pogrubiające. Co ważne nie kruszy się. Bardzo lubię ten tusz i chętnie do niego wracam.

Zwykły

Tego tuszu używałam wieki temu,cena byla atrakcyjna jak na marke Maybelline. Niestety był zbyt czarny do mojej karnacji,włosów,tęczówki i efekt wyszedł teatralny.Zle sie czulam z takim makijazem.Tusz nie jest najgorszy,mozna nim sie umalowac i w miare jest trwaly.Dzisiaj to dla mnie kosmetyk retro.

Używa produktu od: próbka

tylko do kosza

W tym uroczym opakowaniu znajduje się wodnista substancja, której nawet nie da się nałożyć na rzęsy .. totalna porażka, ten produkt nadaje się wyłącznie do kosza.

Za tą cenę to ideał jakich mało!

Spełnia wszystkie funkcje tuszu do rzęs, jest bardzo czarny. Rzeczywiście odbija się na górnej powiece, ale dla mnie nie jest to jakiś ogromny minus. Daje bardzo naturalny wygląd, malowanie dolnych rzęs tą szczoteczką to poezja! Jest trwały, nie rozmazuje się. Zawsze używam dwie warstwy bo jedna to za mało żeby ładnie podkreślić rzęsy. Opakowanie przeurocze, i cena mega niska, kupiłam go w Biedrze za 6 zł. Dla mnie dobry i tani kosmetyk.

Okropny.

Zupełnie nie rozumiem jak mógł zyskać miano kultowego. to chyba włącznie dlatego, że był wypuszczony w czasach, gdy nie było zbyt wielkiego wyboru wśród kosmetyków.
Kupiłam ten tusz zwiedziona tym tytułem i bardzo mnie rozczarował. A ja z reguły nie mam problemu z tuszami, bo moje rzęsy sa całkiem ładne-trzeba je tylko przyciemnić.
Ten kosmetyk jednak jest na tyle okropny, że wylądował w koszu, bo nawet bym nie chciała obarczać kogos takim "darem".
Łatwo sie nim uciapać mimo, że nie jest kolosalnych rozmiarów. Ponadto zlepia rzęsy i na pewno nie pogrubia , czego własnie ja oczekuję od tuszu. Rzęsy mam długie, jasne na końcach i cienkie, więc tusz naprawdę nie powinien mieć utrudnionego zadania.
Dodatkowo jako jedyny tusz ze wszystkich jakie miałam (naprawdę!) rozmazuje się. Do tej pory nie wiedziałam co to znaczy, gdy dziewczyny pisały, że im się tusz rozmazuje, ale z tym faktycznie tak jest.
Czekałam az może trochę podeschnie, ale niestety... Więcej szkody niż pożytku.Nie polubimy się.
Nie polecam.

Przyjemny

Kupiłam ten tusz przez przypadek i ciesze się ze to zrobiłam. Podoba mi się w nim jak naturalnie wygląda na rzęsach, nie wydłuża on za bardzo, ale raczej nadaje lekko objętości i koloru rzęsom, co wykorzystuje gdy robię prawie niewidoczny makijaż. Świetnie nadaje się do dolnych rzęs. Lubie go też używać do brwi (ściągam resztkę tuszu ze szczoteczki i wtedy bardzo delikatnie i precyzyjnie przejeżdżam po brwiach. Wygląda to wtedy jakbym nie miała na nich zupełnie nic, a jednak są zaznaczone. Mogę sobie na to pozwolić bo mam ciemne włosy, a moje brwi za troszkę za jasne). :)