Maybelline, Great Lash Mascara (Tusz pogrubiający pielęgnacyjny)

Maybelline, Great Lash Mascara (Tusz pogrubiający pielęgnacyjny)

Na Zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczomych przebój absolutny. Dostępna w pięciu odcieniach, w kolorowym opakowaniu przypominającym dziecięcy kosmetyk. Do wyboru są następujące rodzaje tuszu (w kolejności widocznej na zdjęciu):
- Washable (zmywalny)
- Blackest Black (zmywalny, w kolorze nasyconej czerni)
- Waterproof (wodoodporny)
- Curved Brush (zmywalny z zakrzywioną, podkręcającą szczoteczką).

Przyjemny

Kupiłam ten tusz przez przypadek i ciesze się ze to zrobiłam. Podoba mi się w nim jak naturalnie wygląda na rzęsach, nie wydłuża on za bardzo, ale raczej nadaje lekko objętości i koloru rzęsom, co wykorzystuje gdy robię prawie niewidoczny makijaż. Świetnie nadaje się do dolnych rzęs. Lubie go też używać do brwi (ściągam resztkę tuszu ze szczoteczki i wtedy bardzo delikatnie i precyzyjnie przejeżdżam po brwiach. Wygląda to wtedy jakbym nie miała na nich zupełnie nic, a jednak są zaznaczone. Mogę sobie na to pozwolić bo mam ciemne włosy, a moje brwi za troszkę za jasne). :)

Bez rewelacji

Dostałam ten tusz w gratisie do zakupu jakiegoś innego kosmetyku. Pierwsza myśl była, że lubię kosmetyki marki Maybelline i pewnie się nie zawiodę. No i zawiodłam sie. Dla mnie bez rewelacji. Nie zauważyłam ani żeby moje rzęsy były bardziej pogrubione, może troszkę się skleiły. Poza ładnym opakowaniem i przystępną ceną nic więcej nie wniósł w moje życie.

Dobry dla nastolatek

Jeden z moich pierwszych tuszy, delikatnie podkresla rzęsy,nic pozatym ,trwałość słaba-odbija się na powiece,plus za szczotkę-ładnie rozczesuję rzęsy-moze dlatego ze tusz jest rzadki,nie skusze się juz na ten tusz...bo efekt jest za delikatny,a trawlosc jak juz wspomniałam słaba.

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

Jest w porządku.

Ładnie wydłuża rzęsy, nie sklejając ich ze sobą. Jestem zadowolona z efektu czerni. Tusz się nie kruszy, co jest bardzo dużym plusem. Jeden z lepszych, które do tej pory używałam :).

Stary ale jary

Bardzo niska cena w Biedronce (ok. 4 zł) skusiła mnie do zakupu zapomnianego przeze mnie tuszu. Lata świetlne temu używałam go.
Kosmetyk zdziwił mnie pozytywnie. Nakłada naprawdę czarny tusz, choć szczoteczką nieźle trzeba się namachać, żeby otrzymać wymarzoną firankę. Tusz bardzo dobrze rozdziela rzęsy wydłużając je tak, że zawsze muszę wytrzeć powiekę. Już dawno żadnemu tuszowi się to nie udało.
Dla mnie szczoteczka mogłaby być większa. Tą czasem dziabnę sobie linię wodną.
Tusz jest tak trwały, że nie mam mowy ani o obsypywaniu ani o efekcie pandy pod koniec dnia. Trzyma się mocno i trochę trzeba się namęczyć przy zmywaniu. Używam go już ze 3 m-ce i nadal jest wilgotny i nadaje się do użycia.
Pozytywnie mnie zaskoczył. Spróbuję go jeszcze wyhaczyć w Biedrze.

zbyt rzadka formuła i byle jaka szczoteczka

Tusz jak tusz może tragedii wielkiej naszym rzęstom nie zrobi bo od jego używania nie wylecą. Nadaje im czarny kolor chyba nic poza tym.

Bardziej na minus.

Lekko się rozmazuje pod dolnymi rzęsami

Kupiony w biedronce za dyszkę

Świetny tusz :)

+ ładnie wydłuża
+ nie kruszy się
+ wydajny
+ tani

Nie sądzę żeby je jakoś specjalnie pogrubiał, a co do sklejania to w moim przypadku zależy od tego czy starannie maluję rzęsy :) no i wystarczy przemyć szczoteczkę po jakimś czasie i jest jak nowy. Może nie jest to jakiś najlepszy tusz ale u mnie się sprawdza no i jak za taką cenę jest godny polecenia :)

legendarny

Aż dziw , że po tylu latach istnienia tuszu dopiero teraz kupiłam. Pamiętam, że sporo koleżanek używało, ale ja wtedy preferowałam miss sporty, rodzaj, który niestety wycofali. Maybelline trwa niezmiennie od lat i to jest super. Producenci często kombinują z ulepszaniem sprawdzonych i popularnych produktów a wychodzi kicha.
Całkiem przyzwoity tusz. Może trochę skleja, fakt, ale wyciąga i pogrubia porządnie rzęsy, przy odrobinie dokładności oko robi wrażenie.
Widziałam tu zarzut dotyczący małej szczoteczki. WIdać, ze tusz pochodzi z czasów, gdy mial byc praktyczny i nie wydziwiano. Spójrzcie ile razy pada krytyka na wielki WOW szczoty, które mają sugerować wyrabany efekt a nie sposob pomalowac nimi rzęsy bo szczota zahacza o galkę oczną. Tu mała szczoteczka sprawdza się super.
Kupiłam na wyprzedaży w biedronce za 6zł. Choć ostatnio jadę na uzupełniaczu z celii wpychanym do ulubionego opakowania i szczotki żółtego lovely to okazja kupna skusiła mnie i nie żąłuję, choć wolę lovey

ideał do dziennego makijażu

Miałam ten tusz zarówno czarny jak i brązowy.
+da się nimi stopniować efekt
+idealny do delikatnego tzn "no makeup makeup"
+pięknie wydłuża rzęsy
+nie odbija się, nie kruszy
+malutka szczoteczka umożliwia precyzyjne nałożenie tuszu
+niska cena (udało mi się dorwać każdy z nich za ok 15-20 zł)

Kosmetyczna porażka

Całe szczęście kupiłam ją w niskiej cenie, ponieważ chyba jedyny jej plus to fajnie wyglądające opakowanie. Mam najbardziej podstawową wersję.
Szczoteczka jest tragiczna, nie da się nią nic robić. Tusz skleja, kruszy się, nie wydłuża. Nadaje się co najwyżej jako pogotowie ratunkowe, gdy skończą się już wszystkie inne maskary.

tragiczny

Mam teraz bardzo długie i gęste rzęsy od odżywki więc jedyne co wymagam od tuszy to żeby je przyciemniały na końcach, (bo brwi i rzęsy mam czarne ale na końcówkach tak jakby jasniejsze) i nie rozmazywały się ani nie kruszyły. Niestety ten tusz odbija mi się na górnej powiece rozmazuje się i się kruszy, więc jak dla mnie to jest dyskwalifikacja, poza tym ani nie wydłuża ani nie podkręca po prostu nic nie robi a na dodatek ciężko się zmywa.
Nie rozumiem fenomenu tego produktu, kupiłam tylko z ciekawości bo był tak bardzo zachwalany.

Jest ok

Jako osoba młoda z młodymi gęstymi i długimi rzęsami wymagam od tuszu podkręcenia. Maskara nie daje efektu ani pogrubionych, ani podkręconych rzęs. Efekt po tej maskarze jest podobny do nóg pajączka. Ten tusz moim zdaniem nadaje się tylko do malowania dolnych rzęs, bo jego szczoteczka jest mała i chuda.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie