Johnson's, Czysta Energia, Żel pod prysznic

Johnson's, Czysta Energia, Żel pod prysznic

Delikatnie oczyszcza odsłaniając pełną świeżości skórę. Dzięki wyjątkowemu połaczeniu wyciągu z kwiatu lotosu, łagodnych substancji oczyszczających oraz delikatnemu zapachowi jest naprawdę łagodny dla skóry. Na długo pozostawia uczucie naturalnie czystej i odświeżonej skóry "jak spod prysznica".

Dostępne pojemności: 250 i 400 ml.

Cena: ok. 8 - 10 zł / 400 ml

zapach cudaśny

Mimo iż gustuję w gęstych, kremowych, mocno pieniących się i mocno pachnących żelach, ten wyjątkowo rzypadł mi do gustu i to bardziej od swojego starszego "brata" z mleczkiem/olejkiem migdałowym.
Zapach jest bardzo, bardzo, bardzo ładny - czuę świeżość, ale nie cytrusową, morską, tylko taką...jakbym byłam na łące pełnej białych kwiatów skąpanych w rosie.

Poza tym jest tani (choć mało wydajny , bo strasznie wodnisty). konsystencja kiepska, ale kolorek mił dla oka, a zapach obłędny ;-)
Nie nawilża, nie wysusza
Największym plusem tego żelu jest właśnie zapach. Niestety nie utrzyuje się on po kąpieli.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Uwielbiam!

Uwielbiam żele od Johnson & Johnson, wykupiłabym je wszystkie.

Idealnie nawilża, nie wysusza. Ma przyjemny zapach, opakowanie ok. Dobrze się pieni.

Jedynym minusem jest to, że jest rzadki.

zbyt wodnisty

Niby wszystko z tym żelem jest ok:
nie wysusza skóry,
pięknie, odświeżająco pachnie,
zapach utrzymuje się dość długo na skórze,
opakowanie jest poręczne.

Tylko co z tego, jak niestety żel jest tak rzadki, że po wylaniu na dłoń połowa przecieka między palcami?

Bardzo mnie to denerwuje, stąd tylko 2 gwiazdki. A szkoda, bo żel ma potencjał...

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Rewelacja

Chętnie kupiłabym go ponownie, ale niestety od pewnego czasu nie mogę go nigdzie dostać. Jest w ogromnym opakowaniu i jednocześnie w niskiej cenie, cudownie pachnie, mógłby być tylko trochę bardziej gęsty, ale jest tak wspaniały, że wcale mi to nie przeszkadza.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:kilka

Przyjemny

Często widziałam go w promocji aż wreszcie go kupiłam. Byłam mile zaskoczona. Jest bardzo wydajny, a przy takim dużym opakowaniu staraczy na długo. Bardzo dobrze się pieni. Zapach jest bardzo przyjemny, odświeża skórę. Cena nie jest wygórowana.

Używam tego produktu od:pierwsze
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie.

super

mnie również urzekł ten świeży zapach,jest wspaniały,nigdy bym się go nie spodziewała po johnsonie.dobrze się pieni i jest bardzo wydajny.jednak nie kupię go ponownie przez moje upodobanie do eksperymentowania.ale oczywiście jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Super!

Ten żel akurat dostałam w prezencie i od razu przypadł mi do gustu. Zapach jest rewelacyjny, bardzo orzeźwiający. Ja akurat lubię świeże zapachy a ten jest powalający. Dzięki niemu prysznic to jest czysta przyjemność. Ponadto zapach utrzymuje się długo na skórze, która jest po nim delikatna i odświeżona. Jest ukojeniem po ciężkim, stresującym dniu.Poza tym jest bardzo wydajny i dość nie drogi jak na 400 ml. Polecam!

Używam tego produktu od: długo

Cudownie odświeżający!

Po ten żel pod prysznic sięgnełam po raz drugi. Bardzo lubię jego żelową konsystencję. Dzięki temu jest niezwykle wydajny i cudnie się pieni. Ma świeży zapach i skóra jest naprawdę wyraźnie odświeżona.
Plusem jest jego pojemność. Zawsze kupuję 400 ml. Opłaca się! Polecam.

Używam tego produktu od: Jakiegoś czasu.

odświeża

Kupiłam go na promocji za 6 zł. Jest bardzo wydajny, a przy takim dużym opakowaniu straczy na długo. Bardzo dobrze się pieni.
Zapach jest delikatny, ale wyczuwalny po kąpieli na skórze. Bardzo przyjemny, odswieża w gorące dni i doskonale budzi rano.
Właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam.

uwielbiam ten aromat

Zapach jest powalający - uwielbiam tę świeżość, ten wigor który funduje mi ten produkt. Szkoda że woń tak krótko utrzymuje sie po kąpieli :(

Świetna, gęsta konsystencja. Pięknie się pieni i dokładnie szoruje. Ciało jest czyste, odświeżone, pełne energii a zarazem odprężone. rewelacja!

Praktyczna butelka i mega wydajność! Miałam butlę 400 ml i końca nie było widać, bo wystarczy dosłownie kropelka by uzyskać pożądaną ilość piany.

Byłoby KWC, gdyby nie to,że właściwości pielęgnacyjne przeciętne... wielka wielka szkoda aczkolwiek i tak polecam

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno 400ml

miły

po nieprzyjemnych wrażeniach z dreamy skin skusiłam się na wypróbowanie tego żelu johnsons.
na szczeście,ten żel jest przeciwieństwem dreamy skin.
przejżysta,lekka,dobrze pieniąca się konsystencja.
wydajny.
nie spowodował alergii,świądu,niczego nieprzyjemnego,zapach ma cudowny,ale troche mało go czuc na skórze po kąpieli,za to poszła gwiazdka,niestety troche mu do KWC brakuje.
nie wysusza skóry,ani nie nawilża.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 x 250 ml,teraz polowa 400 ml

Fajny

Żel o bardzo fajnej konsystencji. Jest wydajny i nie wysusza skóry. Po prysznicu czuć wyraźnie odświeżenie, co jest wielkim plusem. Dodatkowo zapach jest bardzo delikatny, co sprawia, że jest miły dla nosa i nie drażni :)