Emporio Night for Her

Emporio Night for Her

Zapach wylansowany w 2003 roku. Reklamowany jako kwiatowo - drzewno - ambrowy wabik na mężczyzn, który natychmiast urzeka absolutną esencją kobiecości.

Szlachetny, czarujący, balansuje między siłą i delikatnością. Ten urzekający kontrast zapachowy, uzyskano dzięki nutom żurawiny i głogu przeciwstawionym aromatowi jedwabistej i niewinnej piwonii.

Siłę kompozycji stanowi drewno tekowe, oraz mirra, która stanowi wspólną nutę męskiej i damskiej wersji zapachu.

Nuta głowy: czarna porzeczka, bergamotka, żurawina, głóg, bursztyn.

Nuta serca: piwonia, konwalia, magnolia, frezja, fiołek, heliotryp, irys.

Nuta bazowa: drzewo sandałowe, mirra, paczula i białe piżmo.

Cena: 190 zł / 30 ml, 225 zł / 50 ml, 320 zł / 100 ml

czysta przyjemność

Na początku orzeźwiający, czysty. Lekko kwaskowy, myślę że to przez czarną porzeczkę. Ostatecznie jednak zdecydowanie półsłodki. Po owocach pojawiają się delikatne kwiaty. Ja czuję jaśmin, którego nie widzę tutaj w składzie. Najbardziej podoba mi się baza. Charakterystyczna dla Emporio, zarówno damskich i męskich. Elegancka ale nienachalna, trochę pikantna i słodka położona na drzewie sandałowym. Kończy mi się buteleczka: szkoda, że zostały wycofane. Zapach na każdą okazję, może z wyjątkiem klubów, imprez itp. gdyż nie należy do killerów. Przyjemny.
Ponieważ przyjdzie mi pewnie za nim tęsknić dokładam 0,5 gwiazdki;)
Bardzo poręczna butelka, choć lakier na niej łatwo porysować.

dawno dawno temu...

czyli jakieś 7 lub 8 lat temu dostałam go w prezencie od zafascynowanego mną faceta;) powiedział ze ten zapach jest taki jak ja i totalnie przekreslił swoje szanse;) zapach jest ładny ale brakuje mu pazura i ognia, jest zbyt łagodny, zbyt subtelny,zbyt zwyczajny.nie ,,zaczepia", nie ma ogona. dla romantycznej kobietki a nie dla chimery;D
plus za fajny, nowoczesny flakon w przepięknej czerwieni.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

Genialny!

Uwielbiam zapachy Armaniego!!!! Wybierając nowe perfumy najpierw zaglądam na półkę z jego zapachami :) Ten bez watpienia jest wyjątkowy...
50ml tego zapachu dostałam w prezencie. Zakochałam się w NIM od pierwszego pryśnięcia. Zapach jest trwały i bajeczny :) :) :) Zupełnie inny niz reszta perfum. Ciężko mi opisać co czuć, ale działa na mnie..i na chłopaków ;) Wszyscy mowią, że cudownie pachnę ;)
Nie podoba mi się tylko opakowanie ;/ takie nijakie, "surowe" i nie widać ile pozostało w buteleczce.
Ostatnio zagladalam do Sephory i Douglasa i niestety ich nie znalazłam ;( No cóz..będę szukała na serwisach aukcyjnych..
MOJ ZAPACH!

Używam tego produktu od: roq

Manicure - kolorowy french

KOCHAM

Moj ukochany! Zmyslowy,seksowny i BAARRRDZO kobiecy zapach. Idealny na wieczor,idealny by uwodzic...nim uwodzic...Mnie uwiodl od pierwszego razu. Ma w sobie niesamowita glebie,moc!Cos,czego najnowsze perfumy Armaniego-niestety-nie maja!:( Wszystkie sa nijakie,BANALNE i malo charakterystyczne:( Dlatego bardzo mi smutno,ze zapach ten zostal wycofany:(:(:(
Udalo mi sie kupic jakis czas temu 50 ml w jakiejs perfumerii internetowej...teraz juz nie do zdobycia...

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:2...3

sexi zapach

Zapach mega uwodzicielski, pudrowy, charakterystyczny, po prostu dziala na zmysly, ale nie jest przy tym duszacy ani nie jest mdly. Uzywam na przemian z innymi perfumkami [flower by kenzo& kenzo amour& Moschino I Love Love& DKNY & kokosowa jakas] ale zadna nie robi na moim mezczyznie takiego wrazenia! Lubie ubierac sie w ten zapach, bardzo delikatnie otula! Jestem jego wielka fanka, opakowanie niezwykle poreczne, minimalistyczne w swej formie, doskonale by wrzucic do torebki na impreze!! Nie zgadzam sie z innymi opiniami, jakoby byl krotkotrwaly, aczkolwiek uzywam tylko perfum wymienionych powyzej i do nich odnosze swoja oto recenzje. Używam tego produktu od:zamiennie od 2 lat.
Ilość zużytych opakowań:3.

Nijaki.

Zapach z tych nie do zapamiętania.
Wbrew nazwie, nie jest to zapach na nocne rozrywki, prędzej kojarzy mi się jako zapach do czytania książek w bibliotece ;-).
Płaski, nieoryginalny, nudzi się od pierwszego psiknięcia.
Emporio bardzo tu zawiodło, aż byłam zaskoczona tym zapachem, generalnie jestem dużą fanką ich zapachów zarówno damskich i męskich.
Opakowanie ok, minimalistyczne, ale nie przepadam za tym atomizerem (to samo było z White), który dziwnie i nierówno psika.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: przez rok
Ilość zużytych opakowań: 1 x 30ml

Uroczy

Bardzo lubię Armaniego,chociaż nie wszystkie jego zapachy .Kiedy testowałam wydawał się bardzo orientalny,ognisty ale delikatny zarazem.Jest ciepłym,pudrowym, nie duszącym zapachem.Bardzo tajemniczy i uwodzicielski,bardzo specyficzny.Odejmuje punkty za nietrwałość.

Od urodzenia dziecka go nie używam czyli od roku a ostatnio poczułam w przychodni od pacjentki.Przestał mi się podobać, troche mnie zmulił. Ot takie mydełko.

Używam tego produktu od:4lat
Ilość zużytych opakowań:2X100ml/EDP

ładny, ma głebię

Kupiłam na Allegro uzywany flakon 100 ml, prawie pełny. Cena była bardzo niska, dlatego więc mogę spryskiwać sie nim do woli- a czynię to kilka razy w ciagu dnia, gdyż zapach wydaaje mi się nietrwały. I chyba tak jest, ponieważ moja koleżanka nie zapytała: "czym pachniesz?" Poczatkowo coś mnie w nim drażni- zapach wydaje mi się mieszaniną sprzecznych nut. Nie lubię go w tym momencie. Jednak drugie wrażenie jest już przyjemne- kwiaty, powietrze. Zdecydowanie uwodzi mnie koniec zapachu- ma w sobie to "coś, co sprawia, iż lubię perfumy Armaniego. To coś wyczuwam też w Code ( które uwielbiam ). Nuta ta jest świeża, troszkę "pieprzna", taki wiatr, który czuć w wypranej i wysuszonej na powietrzu poscieli. A więc , jesli chciałyscie kup[ić wodę ciężkawą, słodkawą, sexi w sam raz na wieczór, to się rozczarujecie. Nazwa jest myląca. Według mnie to całkiem przyzwoity, acz nietrwały zapach, typowo dzienny i w dodatku uniwersalny. Pasuje do pracy, do teatru, a nawet na rower.Używam tego produktu od: 2 tygodni

Dodaję gwiazdkę- jednak porwał mnie ten zapach po 3 miesiacach, kiedy włożyłam na siebie sweterek ( lato mamy paskudne ) i ....szok. Co tak pięknie pachnie? Otóż emporio, czerwone emporio. Dopieroteraz chciałabym go używać, ale skończył sie już. Dlatego kupie ponownie za niesamowitą trwałość ( sweterek wisi na wieszku w garderobie, nie był złożony i zamknięty w szafie ) oraz za głębię zapachu, która jest ciepła, zmysłowa i oryginalna.

do wszystkiego?

Strasznie mi ten zapach cos przypomina, ale to bardzo, czyzby zżynka? Ale do rzeczy. Po flakonie spodziewałam się ciężkiego, ambrowego zapachu. Nic z tych rzeczy! Zapach jest świeży,no może z nutką czegoś cieplejszego w bazie, jest to zapach ktory może nie wzbudzi zachwytu, ale nadaje się dobrze na każdą okazję. Średnio trwały(mam edp).Używam tego produktu od:kiedyś, dość dawno
Ilość zużytych opakowań:jedno opakowanie 30 ml