Cera Naczynkowa, Regenerująca maseczka z aktywnymi wyciągami roślinnymi

Cera Naczynkowa, Regenerująca maseczka z aktywnymi wyciągami roślinnymi

Przeznaczona jest do pielęgnacji cery z rozszerzonymi, pękającymi naczynkami krwionośnymi i skóry skłonnej do podrażnień. Zmniejsza rumień, obkurcza naczynia krwionośne oraz wyraźnie zmniejsza skłonność do powstawania nowych. Starannie dobrane substancje czynne, wzmacniają i uelastyczniają ściany naczyń włosowatych, zwiększając ich odporność na uszkodzenia. Maseczka natychmiast łagodzi podrażnienia i sprawia, że skóra odzyskuje zdrowy koloryt. Regenerująca maseczka jest hypoalergiczna, pozbawiona sztucznych barwników. Beżowa barwa maseczki wynika z wysokiej zawartości aktywnych wyciągów roślinnych.

Jest OK!

Kupiłam tę maseczkę w podwójnej małej saszetce w drogerii by wypróbować ją i się nie zawiodłam :) bardzo polecam, dla osób z zaczerwieniami po trądzikowymi, mi one po niej zmalały a cera jakby odzyskała równowagę w kolorycie!

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 mała saszetka

dobra

A ja stosowałam ją jakoś przed rokiem i dobrze ją wspominam. Pamiętam, że niezwykle skutecznie chłodziła moje policzki. Co prawda jakoś specjalnie nie rozjaśniała ich czerwoności, ale przynajmniej działała łagodząco. No i wydajna była dosyć. Jeszcze żadna maseczka nie służyła mi przez tak długi cza.

Używałam rok temu przez rok.

Mierna

maseczka średnio wydajna. Wielkich efektów po niej nie zauważylam. Znam wiele innych, lepszych , tańszych i polskich maseczek na naczynka , które dzialają bardziej efektywnie.
Po tej maseczce miałam bardziej nawilżoną buzię i to własciwie wszystko. Efekt wybladzenia skóry był prawie niezauwazalny. Byc moze po dłuzszym stosowaniu można zauważyć efekt, ale ja szukam czegoś co zadziała od razu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Anna Małecka masaż twarzy

Naprawdę łagodzi

Mam cerę naczynkową, szczególnie ujawnia się to jesienią i zimą, do tego dość wrażliwą.
Do FlosLeku skóra mi się chyba przyzwyczaiła, zaczęłam szukać czegoś innego i tak trafiłam na Sorayę i ten kosmetyk.

Używam go od października i jestem pod wrażeniem. Po raz pierwszy od dwóch lat poważne zaczerwienie miałam zaledwie dwa razy, co przy wiatrach (nie mówiąc o mrozie) miewałam codziennie.
Do tego maseczka naprawdę łagodzi podrażnienia - dwa dni temu coś mi podrażniło skórę na szczytach policzków - czerwona, piękąca, nieprzyjemna. Nie mając pomysłu co z nią zrobić, sięgnęłam po maseczkę naczynkową i położyłam grubszą wartwę. Po 15 minutach podrażnienie zaczęło ustępować. Kolejna warstwa maseczki na noc + woda termalna i do rana zapomniałam o podrażnieniu.

Serdecznie polecam :)

Używam tego produktu od:2 miesięcy

zawiodlam sie

Mimo wartosciowego skladu maseczke nie zrobila nic. Kupilam ja w maju. Pare miesiacy sie na nia napalalam i nie mglam sie doczekac przyjazdu do PL. Maseczke uzywa sie jak kremu/pozostawia na skorze. Ja probowalam sie przekonac do niej na dwa sposoby. Pierwszy to taki jaki zaleca producent, a drugi to nakladalam gruba warstwa i po jakims czasie zmywalam. Maseczka nic dobrego nie zrobila. Zarozowienia jak byly tak byly. Moze winna jest konsystencja? Maseczka na postac zelu. Z drugiej strony, zel-maseczka od Flos Lek tez ma postac zelu i tez sie ja na skorze pozostawia i tamta spisala sie o wiele lepiej. Spodziewalam sie duzo po tej maseczce, a dokladnie o ekstraktach tak wysoko w skladzie i niestety... Bardzo sie zawiodlam. Odkrylam dla mnie krem-maseczke Flos Lek, ktora to lekko nawilza, natluszcza i naprawde koi juz w 5min. Firmie Soraya podziekuje, gdyz na mojej cerze wogole sie nie sprawdzila.

Używam tego produktu od:maja
Ilość zużytych opakowań:1/2 i oddalam znajomej

Fajnie schładza

Używam od trzech tygodni ale zauważyłam że schładza buzie,. Najpierw umyłam twarz żelem -twarz zrobiła sie jak zwykle trochę zaczerwieniona, mam bardzo wrażliwe na ciepło, kawę, wodę, chemię itp., ale maseczka ochłodziła i lekko rozjaśniła mi cerę.
Zobaczę jak zużyje całą tubkę, ale dla mnie ok
Sprawdzałam skład pod względem zawartości i na tyle na ile się orientuje to na początku sa naprawdę SAME WYCIĄGI ROŚLINNE!!!
Skład: aqua, arnica montana (flower) extract,
cupressus sempervirens (seed) extract,
polygonatum multiflorum extract,
vitis vinifera (grape) leaf extract,
aesculus hyppocastanum (horse chestnut) seed extract, panthenol,
vaccinium macrocarpon (cranberry) fruit

Używam tego produktu od:03.2007

Dziwna

Zakkupiłam maseczke ponieważ jestem posiadaczką cery naczynkowej. Niestety produkt zawiódł mnie mocno. Miałam wrażenie że po aplikacji podrażnił jeszcze bardziej i tak już moją wrażliwą cerę - po dwóch próbach korzystania z produktu zrezygnowalam. Dla mnie pogarsza stan cery a nie jej pomaga.

Nie polecam - dla mnie nic przyjemnego ...

Używam tego produktu od:juz nie używam