Intensywny krem pod oczy zawierający kinetynę

Intensywny krem pod oczy zawierający kinetynę

Krem pod oczy zawierający kinetynę; nawilża i poprawia wygląd delikatnej skóry wokół oczu. Zawiera o 25% więcej kinetyny niż Intensywny krem Kinerase do twarzy. Zwiększona ilość tego składnika powoduje szczególne nawilżenie delikatnej skóry wokół oczu oraz wyraźne wygładzenie zmarszczek mimicznych i tzw. ”kurzych łapek”. Dzięki zawartości kinetyny krem spowalnia procesy starzenia się komórek skóry i przywraca jej jędrność i elastyczność.
Kinetyna to naturalny, roślinny hormon wzrostu, pobudzający wiele procesów fizjologicznych. Badania naukowe wykazały, że kinetyna jest również zdolna do opóźniania starzenia się ludzkich komórek skóry zwanych fibroblastami, występujących w warstwie skóry właściwej. Fibroblasty odpowiedzialne są za produkcję białek: kolagenu i elastyny, które nadają skórze elastyczność, jędrność i odpowiednie napięcie. W procesie starzenia się skóry ilość fibroblastów obniża się, w związku z czym ilość włókien kolagenu i elastyny ulega zmniejszeniu i pojawiają się zmarszczki.
Preparat Kinerase jest hipoalergiczny, wolny od barwników i zapachu. Nie powoduje powstawania trądziku, co oznacza, że nie zatyka porów, lecz pozwala skórze na swobodne oddychanie. Ponieważ Kinerase nie zmniejsza wrażliwości skóry na światło słoneczne, należy standardowo zabezpieczyć się przed szkodliwymi promieniami UV. Najlepiej stosować krem w połączeniu z filtrem przeciwsłonecznym - minimum SPF 15.

Cena: 135 - 160 zł / 20 g

wielkie rozczarowanie

ten krem to moje najwieksze rozczarowanie kosmetyczne. Kupilam ten krem bez uprzedniego testowania i to byl blad. Ale do rzeczy... Cos dziwnego dzieje sie z moja skora podczas uzywania tego kremu. Na poczatku wszystko wydej sie byc OK - krem szybko sie wchlania i nie podraznia oczu. A potem jakby wyparowywal. Skora pod oczami staje sie wysuszona jak wior i w rezultacie wszystkie linie mimiczne staja sie jeszcze bardziej widoczne. Myslalam ze to moze wplyw niskiej wilgotnosci powietrza w biurze i na zewnatrz. Prerzucialam sie na clinique i problemy jakby zginely...Pare dni temu skonczy mi sie krem clinique i wrocilam do odstawioneo na bok kremu kinerase. Historia powtorzyla sie raz jeszcze a mamy przeciez wiosne i wylaczona klimatyzacje. Jednym slowem dla mnie ten krem i kinetyna to wielka sciema... zwlaszcza ze nie ma obiektywnych badan potwierdzajacych jej skutecznosc. Zdecydowanie nie polecam....

Używam tego produktu od:2 miesiecy z przerwami
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

dobry ale bez rewelacji

Z kosmetykami, jak z mężczyznami - którys może byc bardzo przyzwoity, a my i tak szukamy innego ;)
Do tego kremu nie moge sie doczepić, ale brakuje mu tego czegoś, co skłania nas do ponownego zakupu. Ot, dobry, przyzwoity krem, który polecam...
Cena może być, zwłaszcza, że wydajnośc jest duża. Wygodna, higieniczna, miękka tuba. Dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania. Konsystencja dośc lekka, ale dobrze i na długo nawilża skóę. Cudów nie zdziałał i cudów nie oczekiwałam. Ale przetestowac warto. Ja idę dalej...

Używam tego produktu od:2 miesiące

dziękujemy ci Polfo:)

No niesamowite. To że krem się błyskawicznie (jak ŻADEN! inny dotąd) wchłania, to nic. Że nawilża, niech tam. Że opakowaniu duże. To, co wprawiło mnie w stan szoku absolutnego, to fakt, że "naruszył" moje wieczne podkowy pod oczami, z którymi już się głęboko pogodziłam, bo nic, a to nic, ich nie rusza. A kinerase lekko, co prawda, ale jednak. A wcale nie tak długo go używam.
Pojemność opakowania - o 33% większa niż standardowo.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

super!

bardzo dobra konsystencja, brak zapachu, bardzo dobra tolerancja, chociaz testowany oftamologicznie to on niestety nie jest.
Niby tresciwy a doskonale sie wchlania, bardzo wydajny.
Jesli chodzi o dzialanie- doskonale nawilza, nie podraznia(co niestety czasami sie zdarza innym kremom)
i rzecz niemozliwa- usuwa cienie,i drobne zmarszczki mimiczne.Skora jest jednolita,jedrna ,zwarta i idealnie wygladzona.
Nie wiem jak sprawdzi sie na "wiekszych " zmarszczkach,ale na te moje pierwsze pare jest idealny!
cudo:)

Używam tego produktu od:3 tyg