Nivea, Nivea Baby, Mleczko nawilżające hipoalergiczne (stara wersja)

Nivea, Nivea Baby, Mleczko nawilżające hipoalergiczne (stara wersja)

Nawilża, zapobiega wysuszeniu i utrzymuje optymalną równowagę skóry maleństwa. Dzięki naturalnym minerałom wspomaga regenerację skóry i wzmacnia jej barierę ochronną. Zawiera także starannie wyselekcjonowane składniki nawilżające oraz pantenol o właściwościach kojących. Lekka konsystencja mleczka zapewnia łatwe rozprowadzanie i szybkie wchłanianie.
Bardzo wygodne w użyciu dzięki poręcznej pompce.
Delikatna formuła mleczka, oparta na najwyższej jakości składnikach pochodzenia naturalnego, została opracowana przy współpracy lekarzy pediatrów i dermatologów, aby wspomagać zdrowy rozwój skóry maleństwa już od chwili narodzin. Produkt jest hipoalergiczny, dlatego może być stosowany nawet u niemowląt, których skóra jest wyjątkowo delikatna i skłonna do podrażnień.
Polecane przez Instytut Matki i Dziecka.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Maris Sal, Panthenol, PEG-40 Stearate, Dimethicone, Sodium Carbomer, Xanthan Gum, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Parfum

Cena: ok. 12 zł / 400 ml

Średniak

nivea mleczko hipoalergiczne

Jeżeli ktoś lubi parafinowe "nawilżenie" to będzie z tego produktu zadowolony. Dla mnie to niestety za mało, wolę zainwestować w olejek lub oliwkę z naturalnym składem. Natłuści, nawilży, ukoi, natomiast mleczko z Nivea daje złudne nawilżenie do następnego mycia. Krzywdy nie zrobi, ale po co mi kosmetyk, który w zasadzie jest dla mnie neutralny. Na plus stosunek ceny do ilości (jest piekielnie wydajny). ;)

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

a i na cóż drożyzna z aptek...

różniaste balsamy, mleczka i lotiony wypróbowałam na atopowej skórze dziecka, począwszy do ogólnodostępnych , skończywszy na specyfikach aptecznych... O dziwo, to mleczko synka nie uczula... Na dodatek jest lekkie, wręcz wodniste, szybko schładza swędzące podrażnienia, a muszę przypomnieć , ze produkt stricte apteczny to nie jest... Dozownik ułatwia aplikację, mleczko pachnie dość neutralnie, a nieprzejednana babcia unikająca nowości i eksperymentów uznaje tylko je i to wystarczy za pozytywną rekomendację ;)

Bardzo dobre mleczko

Mleczo ma piękny zapach, który zostaje długo na skórze. Doskonale nawilża i bardzo szybko się wchłania. Jest dosć wydajny. Nie uczula i nie podrażnia. Nie mogę znależć żadnej wady dla tego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Cellulit mity

idealnie pielęgnuje

Dla mojej córci stosuję balsamy i mleczka dziecięce od urodzenia z początku kilka użyć było oliwką hippa ale ostatecznie zdecydowałam się na te pierwsze i już 1,5 roku je używam :)
Mleczko używam razem z córcią,a więc:
-idealnie nawilża
-szybko się wchłania
-pięknie pachnie
-skóra jest miękka i gładka
-łagodzi podrażnienia
-wydajny
-niska cena jak na 500ml butelkę

Gorąco polecam!!!

Używam tego produktu od:ok półtora miesiąca

zdecydowanie tak

Zastąpiłam nim oliwkę jak moja Zuza podrosła, i jestem bardzo zadowolona. Wygodne opakowanie, bardzo wydajne, długotrwale nawilża. Jak na razie nie planuję z niego rezygnować, bardzo dobry dla dziecka jak i dla mamy ;). tylko cena się nie zgadza, w rossmanie jest droższy niż 12zł

Ilość zużytych opakowań: sporo

nie tylko ;)

kupiłam dużą butlę - 500 ml. dzięki temu wygodnie się dozuje, jednak czasami zasycha na czubku i robi sie "skorupka" (ale to czepianie się szczegółów)
jest bardzo lekki i zdecydowanie nie podrażnia . nie przyniesie ulgi bardzo suchej skórze ale do codziennego stosowania po myciu zdecydowanie się nadaje. mnie odrobinę męczy zapach, trochę różni się od typowego nivei - i za to 4. i jeszcze za to że nie nawilża jakoś mega mega - ale jak wyżej - przy codziennej (czy raz na 2 dni) pielęgnacji, nie damy ciałku się przesuszyć ;)

nie tylko dla dzieci. u mnie stosuje go cała 5-osobowa rodzinka.

no i właśnie - opakowanie ekonomiczne, a że dobrze się rozprowadza, nie trzeba dużej ilości by pokryć nim całe ciałko

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno ( 500 ml)

nie tylko dla niemowlat

-delikatne
-lekkie
-nawilżające mleczko
-nie podrażnia
-nie uczula
-szybko się wchłania
-wydajne
-wygodny dozownik (mam duze opakowanie 500 ml)
nie tylko dla niemowlat:) ale bardzo suchej skorze raczej nie przyniesie ulgi

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Super!

Same zalety: Niesamowicie wydajne, lekkie i cudownie nawilża. Zapach delikatny, po chwili nie ma po nim śladu. Skóra jest przez cały dzień nawilżona i zmiękczona. Wygodna pompka, dzięki której można precyzyjnie wydobyć kosmetyk. I co najważniejsze- ma mało substancji chemicznych i nie uczula!

Używam tego produktu od:5 mies

przyjemny

Zalety:
- Miły delikatny zapach
- Przyjemna budyniowa konsystencja
- Duże opakowanie z bardzo wygodną pompką
- Cena przyzwoita

Wady:
- Jak dla mnie za słado nawilża i pozostawia zbyt wiele tłustej warstwy. Gdyby mleczko wchłaniało sie lepiej to było moim ulubionym :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobry i wygodny ;)

Mleczko pozostawia skórę naprawdę nawilżoną. Lekko budyniowa jak dla mnie konsystencja pozwala gładko i z poślizgiem rozprowadzić się na skórze i szybko się wchłania. Duży plus za wygodne opakowanie z pompką, która ułatwia dozowanie produktu. Zapach lekki, nie narzucający się - rzekłabym dyskretny.

Generalnie polecam. Moim zdaniem mimo, że to produkt dla dzieci, warto wypróbować go na własnej (dorosłej ;)) skórze.

Używam tego produktu od: 1. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych 400 ml

Laury i fanfary ;)

Pomimo usilnych starań,naprawdę nie mam do czego się przyczepić ;) Mleczko znakomicie sie rozprowadza,szybko wchłania,świetnie nawilża skórę i delkatnie natłuszcza,nie lepi się na skórze,zapach bardzo delikatny ulatnia się błyskawicznie (tylko po co ta perfuma w składzie?),nie jest "utajonym wysuszaczem",który to pozornie działa korzystnie na skórę, a tak naprawdę podstępnie ją wysusza,po dłuższym stosowaniu.Nie powoduje powstawania kroścideł uczuleniowych. Wygładza skórę,pozostawiając ją miękką i przyjemną w dotyku.Ogromne i higieniczne opakowanie,niska cena to dodatkowe atuty.Nie jest produktem do zadań specjalnych,śmiem wątpić,iż bardzo sucha skóra nie odczuła by jego dobroczynnego działania,ale sucha i normalna napewno. Jako uczuleniowiec polecam.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1,5