Kompletna Regeneracja, Szampon 19 składników

Kompletna Regeneracja, Szampon 19 składników

Głęboka regeneracja to kompleks zawierający 19 składników tworzących jedną, regeneracyjną formułę, która w pełni regeneruje suche i zniszczone włosy. Szampon delikatnie myje suche, zniszczone włosy i głęboko je regeneruje. Redukuje łamanie się włosów oraz zwiększa odporność do 95%. Włosy odzyskują zdrowy połysk i odczuwalną elastyczność.

jeden z moich ulubionych :)

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych szamponów ! Regeneruje, odżywia, pięknie pachnie i jest wydajny.
Niestety odłożyłam go na bok, bo zdecydowałam się na zakupienie jakiegoś szamponu bez silikonów, aby moje włosy mogły troszkę odetchnąć. Ale na pewno do niego kiedyś wrócę. :)

Używam tego produktu od: około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

swojego czasu go lubiłam;)

Uzywalam go kiedys ,gdy jeszcze nie zwracalam uwagi na składy kosmetykow.
Mysle ,ze jest dosc dobry jak na ta firme;)
-wlosy są ujarzmione wygladzone,miekkie w dotyku
-dobrze sie rozczesują
-fajny zapach
-dostepnosc
-duzo lepszy od czarnego Gliss Kur ,który przetłuscza włosy i mam wrazenie nawet im szkodzi

Działa nawet w porzadku ,jednak dla bardziej wymagajacych polecam bardziej naturalne szampony:)
Jak na typowo drogeryjny produkt oceniam go niezle i wspominam miło, mimo że w czasie jego uzywania wlosy nie zregenerowaly sie specjalnie ani nie pzrestaly łamac.
Pomogla dopiero bardziej naturalna pielegnacja.

mam mieszane uczucia.

+włosy są bardziej zregenerowane
+nie obciąża włosów
-łamią się po tym szamponie jeszcze bardziej

uważam, że są lepsze szampony z firmy Schwarzkopf (gliss kur)

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Cellulit jak stosować kosmetyki

Jeden z ulubionych

Świetny szampon, jeden z ulubionych, często do niego wracam. Bardzo mi pasuje, mimo, że mam przetłuszczające się włosy.

Plusy:
+zapach, bardzo mi się podoba, i pozostaje na włosach przez dłuższy czas
+nadaje włosom miękkość
+bardzo dobrze się po nim układają
+fajna konsystencja

Wiadomo, że skóra głowy się przyzwyczaja do szamponów, dlatego po zużyciu jednej butelki (tej małej lub połowy dużej), zmieniam na jakiś czas szampon.

Używam tego produktu od: ok 5 lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście, nie liczyłam, często wracam do produktu

bardzo dobry

Zawsze wracam do niego w miedzyczasie testując inne, ale zaden nie jest taki jak ten. Włosy dobrze się po nim rozczasują, są mięciuchne, lśniące, zapach jest boski, utrzymuje się na włosach do nast dnia.
Ja używam też maski z tej serii i moje włosy są zregenerowane, oczywiście regularnie podcinam końcówki i włosy są w bardzo dobrym stanie, chociaż są farbowane.

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: duuużo :)

OK!:)

PLUSY:
- nie obciąża
- ma fajny kolor
- włosy się błyszczą i są bardzo miękkie
- ładnie pachnie
- dobrze się pieni
- dobrze myje

MINUSY:
- nie regeneruje

Używam tego produktu od: września 2011

jako taki

Miałam problem z suchymi włosami i skusiłam się na ten produkt. Byłam zadowolona z tego, że świetnie mył włosy przetłuszczone. Jednak włosy jak były suche, tak zostały. Musiałam wydać znacznie więcej na odżywki niż na sam szampon, a to uszczupliło bardzo mój skromny budżet. Właśnie wykończyłam opakowanie i juz do niego nie wrócę

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

niestety nie

używam go od roku. na początku się dogadywaliśmy ;) ale z biegiem czasu coraz więcej robiłam z włosami i przestał wystarczać. moje włosy są naprawdę suche i zniszczone, przyzwoity efekt uzyskiwalam w połączeniu z odżywką tylko. sam w sobie specjalnie dobry nie był. generalnie nie wiem czy polecam, zależy jak komu przypasuje. cena na plus, bo duża butelka droga nie jest. ale teraz po długim czasie stwierdzam ze nie robił z włosami nic poza myciem ich. taki sobie szampon. bez szału.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

Dosyć dobry

Po dużo przeczytanych dobrych recenzjach,postanowiłam wyprubowac...i jestem mile zaskoczona.
+dobrze sie pieni
+nie trzeba go brac duzo
+ma fajny zapach,nie jest duszaco chemiczny
+włosy sa miekkie
+troche jakby błyszczace

Nie zauwazyłam zmian,ale pierwszy raz uzylam go wczoraj. Zreszta nie oczekuje od niego ze nie wiem jak poprawi mi włosy,ale i tak włosy wygladaja po nim fajnie.
Polecam go wam,bo jest jednym z lepszych zz tej firmy.

Używam tego produktu od: niedawna

średni

Używałam tego szamponu czasem z odżywką, a czasem bez. Bez odżywki efekt jest dużo słabszy. Ja nie zauważyłam jakiejś radykalnej poprawy stanu włosów po użyciu tego szamponu. Moim zdaniem dobrą robotę zrobiła jedynie odżywka, po której niestety swędziała mnie głowa. Prostownicy używam razem ze środkiem ochronnym przeciw wysokim temperaturom, więc ten szampon miał być dodatkiem. Niestety nie spełnił moich oczekiwań. Włosy na końcach szybko się przesuszały, a od skóry głowy się przetłuszczały.

Nie kupię tego znów. Ale pewnie zostanę przy odżywce, którą warto stosować od czasu do czasu.

Niezły

Jestem z tego szamponu zadowolona. Moje mega zniszczone, wypadające, rozjaśniane włosy potrzebowały mocnego odżywienia. Ten szampon pomógł w rozczesywaniu, dobrze się pienił, choć dopiero po drugim nałożeniu, bardzo ładnie pachnie i nie podrażnił mi głowy. Mogę polecić na bardzo zniszczone włosy ale bez odżywki się nie obędzie. Kupię go być może ponownie, ale lubię testować szampony więc nie wiem kiedy :)

Używam tego produktu od:1 miesiąc

dobry ;)

*włosy są po nim miękkie,
*trochę lepiej się układają,
*lepiej się je rozczesuje,
*widać już po kilku użyciach, że rzeczywiście są zregenerowane- mocniejsze i bardziej lśniące,

ale używałam razem z odżywką, więc sam szampon pewnie nie za wiele zdziała ;)

cena (wraz z odzywka) troche za wysoka jak dla mnie ;p

ogólnie bardzo miło wspominam mycie głowy tymi kosmetykami ;D

Używam tego produktu od: 2 miesiące w zeszłym roku