Avon, Be... Spontaneous EDT

Avon, Be... Spontaneous EDT

`Be...Spontaneous` to radosny, zielony zapach dla ciekawej świata optymistki.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: grejpfrut, imbir, liście szałwii, skoszona trawa
nuta serca: groszek, różowa konwalia, frezja, dziki mak
nuta bazy: brzozowe drewno, bambus, piżmo.

lekki i przyjemny :)

Zapach idealny dla młodej dziewczyny. Rześki, delikatny, taki wiosenno-letni. Świetnie sprawdza się w ciepłe dni, zarówno na dzień, jak i na wieczór. Cena też w porządku. Niestety, nie jest zbyt trwały, trzeba nosić go przy sobie w torebce, gdyż zapach szybko się ulatnia.

Używam tego produktu od: całe wakacje :)

mój zapach:)

Zakochałam się w nim po uszy:) Letni, świeży, subtelnie delikatny, po prostu cudowny zapach:) Ma coś w swojej nucie co zawładnęło moim sercem:) Idealny do szkoły,pracy czy na spotkanie:) Zapach stworzony dla osób energicznych. Piękne i poręczne opakowanie.
Jego jedyną wadą jest trwałość:( no ale wszystkiego mieć nie można.
Cena w promocji jak najbardziej kusi:)

Jeśli kiedyś zapach ten powróci do sprzedaży to z pewność będę je regularnie zamawiać:)

nietrwały

Produkt zupełnie nie dla mnie. Po pierwsze bardzo nietrwały. Po drugie, oczekiwałam obiecanej nuty konwalii, groszku i frezji. Nie doczekałam się. Po zastosowaniu zapach rzeczywiście przypomina zieleń, coś jakby trawa, ale też nie do końca.
Mnie nie przekonał.
Plus za kolor i fajną butelkę

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Słaby...

Niestety zapach nie dla mnie...
Przede wszystkim jest nie trwały i za bardzo czuć w nim trawę i ogórka. Zupełnie nie przypadł mi do gustu... Innym może się podobać, ja jestem na nie;)

Używam tego produktu od: dawno

ladny ale nietrwaly

Bardzo ladny zapach,delikatny,kojarzy mi sie z letnim porankiem,rosa na trawie,swiezy,lekki,kwiatowy,idealny na dzien,do szkoly,pracy,niestety bardzo ale to bardzo nietrwaly,zapach tylko na wejscie,po 2 godzinach juz go nie czuc,a szkoda,bo bym kupywala,butelka fajna i kolor zielony jak wiosna,lato:)Zapach idealny dla nastolatek jak i dla starszych,kojarzy mi sie z latem,lniana sukienka i łąką pelna kwiatow:))))

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

fajniutki ;)

Bardzo lubię ten zapach. Jest świeży, dodaje energii i pobudza :)
Właściwie odpowiedni dla osób energicznych, które nie lubią mdło-słodkich zapachów.
Używam go co jakiś czas zamiennie z innymi perfumami.
Duży plus za cenę.
Minus za trwałość.

Piękny ale nie trwały.

Ten zapach jest cudowny! Kupiłam go w promocji po 31,90 więc nie tak znowu drogo. Gdy tylko psikłam się tym zapachem to odrazu wiedziałam że jest on mój! Ale dlaczego jest tak strasznie nietrwały? Praktycznie jakbym używała zwykłego dezodorantu. Za to minus. Nie kupię tych perfum już dlatego że jest nietrwały a co za tym idzie mało wydajny. Ale jak mówię - piękny naj zapach!

Ilość zużytych opakowań: kończe jedno

Nie dla mnie

zapach nie dla mnie...
na innych moze inaczej pachnie,ale na mnie on nie pachnial
poza tym szybko sie ulatnial
jakos nie przypadl mi do ugstu
poza tym byl dosc drogi jak na jego utrzymywanie sie na ciele
jest wiele zapachow o wiele ladniejszych niz ten

ogolnie nie polecam

Używam tego produktu od:dawno temu

zadna rewelacja

posiadam mgielkę o tym zapachu i musze przyznac,ze nie przypadła mi do gustu.Zapach ogoólnie podchodzi mi skoszoną trawą :P.Trwałosc kiepska.
Cena przystępna. Osobiscie nie lubie się nim psikac

Używam tego produktu od:poł roku
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

mizeria

Pała za trwałość!!! A w zasadzie za jej brak, bo po 5 minutach absolutnie nic nie czuć :(
Po drugie zapach - płaski i płytki, mało kobiecy raczej dla 10latki. Owszem orzeźwia ale na mnie działa wręcz mrożąco.
Nie chce mi się go wykańczać gdyż tyle alkoholu wylanego na skórę z miernym efektem i trwałością to kiepski interes.

Ilość zużytych opakowań: mało

zieloniasty ;)

Zapach ładny, świeży, bardzo zielony, jestem zwolenniczką tegu typu zapachów, więc przyjemnie mi się go używa, ale niestety jest zupełnie nietrwały, ulotny, po pięciu minutach już go nie czuję, a żeby czuć
go trochę dłużej to muszę sporo na siebie wylać!Mam go od miesiąca, a już zużyłam połowę, także w ogóle nie jest wydajny!Szkoda, bo zapach podoba mi się i miło
by było czuć tą świeżość dłużej niż przez pięć minut po użyciu!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

koszmarne

Nie wiem kto i dla kogo wymyślił takiego smrodka! Jak dla mnie jest po prostu nijaki, niestety jak większość avonowskich zapaszków :(
Zapach jest koszmarem samym w sobie, aby nie było dane mi już więcej go czuć! Butelka równie paskudna!

Używam tego produktu od:niet
Ilość zużytych opakowań:niet!