Let There Be Light Lotion SPF 15 (Emulsja rozświetlająca)

Let There Be Light Lotion SPF 15 (Emulsja rozświetlająca)

Lekka, mocno rozświetlająca emulsja do cery poszarzałej i zmęczonej. Nadaje jej satynowy blask, gładkość, wyrównuje przebarwienia i drobne zmarszczki. Zawiera wyciąg z lukrecji, rozmarynu oraz olejek z pestek winogron. Filtr SPF chroni skórę przed szkodliwą ingerencją promieni słonecznych.

Ok

Całkiem fajny rozświetlacz.
Nie używam go na całą twarz, jedynie na górną część kości policzkowych i odrobinę w zagłębieniu ust.
Bardzo podoba mi się opakowanie, ładne i higieniczne.
Jedyna zastrzeżenie jakie mam do tej emulsji to że przy wyciskaniu wyskakuje zaschnięta grudka produktu, pozostała w pompce po poprzedniu używaniu. Hm wyszło mało składnie ale mam nadzieję że wszyscy rozumieją o co chodzi :)

można przetestować

Nie za droga ( zwłaszcza na allegro ;)), bardzo wydajna, no i jest jej 50 ml zamiast standardowych 30ml... Ładne, wygodne i higieniczne opakowanie ( choc drazni mnie korek za skłonnoscia do pekania). Baza ma kolor łososiowy, bardzo przyjemnie sie rozprowadza, błyskawicznie wchłania. Ma filtry - jesli wierzyc producentowi. Rozświetla twarz - na perłowo-rózowo, ale także nabłyszcza, więc wymaga zmatowienia. Poniewaz nie uzywam podkładu - stosuje ja a krem, a pod puder. Wklepywanie jej najlepiej robic przed lustrem, a i potem sie dobrze i z bliska obejrzec - wchłania sie bardzo szybko, więc nie zawsze zdazymy ja rozsmarowac.Rózowo-perłowe smugi na brodzie czy pod okiem - wygladaja dziwacznie ;)
Ogólnie nie jest zła, ale mogłaby tez byc lepsza...

Używam tego produktu od:kilku tygodni

wspaniały

Opakowanie jest bardzo estetyczne, a pomysł z pompką wyśmienity i pozwala na higieniczną aplikację. Emulsja ma delikatny perłowy blask i (niestety) jest bezzapachowa. Wspaniale rozprowadza się na skórze i zapewnia jej efektowne, satynowe wykończenie. Delikatnie rozświetla, wyrównuje koloryt, niweluje oznaki zmęczenia. Skóra wygląda na wypoczętą.
Fajna sprawa.

Używam tego produktu od: 10 dni