Nivea, Men, Sensitive, Chłodzący balsam po goleniu

Nivea, Men, Sensitive, Chłodzący balsam po goleniu

Nowy Chłodzący balsam po goleniu Sensitive, bez alkoholu*, chłodzi skórę po goleniu neutralizując uczucie pieczenia. Lekka, nietłusta formuła, wzbogacona ekstraktami z rumianku i alg,

Nie klei się i szybko się wchłania.
• Natychmiastowo łagodzi podrażnienia.
• Pozostawia przyjemne uczucie chłodu po goleniu.

*nie zawiera alkoholu etylowego

Chłodząca ulga dla twarzy

Nivea Men Sensitive faktycznie jest bardzo delikatny dla skóry dobrze się rozprowadza jego konsystencja jest lekko wodnista ale przez to bardzo wydajna ma przyjemny zapach bardzo szybko się wchłania i faktycznie osoby które mają problem z piekącą skórą po goleniu i nie mogę dobrać sobie kosmetyku mogą śmiało zastosować ten produkt bez obaw że będzie ich piekła skóra.Polecam ten balsam każdemu dbającemu o siebie mężczyźnie

Uczucie chłodu

Mąż ma bardzo wrażliwą cerę, więc często siega po ten balsam który nie podrażnia, łagodzi i daje uczucie chłodu. Cena nie jest wygórowana a bardzo wydajny i wygodne opakowanie.

Delikatny dla skóry.

Wersja sensitive faktycznie jest sensitive i właśnie za to mój chłopak ją ceni. Produkty Nivea goszczą w naszej pielęgnacji nie od wczoraj, chętnie po nie sięgamy, ponieważ doskonale współgrają z naszymi potrzebami.
W tym przypadku balsam po goleniu jest delikatny dla skóry, nie podrażnia jej, nie powoduje uczucia ściągnięcia, a subtelnie nawilża i koi, sprawia, że buzia jest sprężysta i miękka w dotyku.
Przyjemnie pachnie, jest wydajny i nie kosztuje miliona monet co jest ważne w przypadku mojego mężczyzny, który sobie nie żałuje i gdyby mógł wylewałby na siebie kosmetyki litrami :D

Jeśli mąż zadowolony to i żona

Mąż kupił w sklepie Nivea, Men, Sensitive, Chłodzący balsam po goleniu bo produkt ,którego dotychczas używał niestety w sklepie na półce zabrakło. Po pierwszym użyciu mąż miał tak delikatną skórę jak nas syn , produkt ten wywarł na mężu pozytywną opinie, i gorąco poleca.

Super.

Uwielbiam ten balsam chłodzący po goleniu. Skóra zdecydowanie delikatniejsza po jego użyciu. Ma ładny zapach.Wydajny produkt, który chłodzi podrażnioną goleniem skórę twarzy. Polecam.

Jeden z ulubionych

Partner wybierając pielęgnacje po goleniu najczęściej sięga po Nivea.
Przede wszystkim ze wzgledu na łagodność, zapach i cenę.
Balsam go nie podrażnia, nie powoduje wysypu, co do chłodzenia jest to krótkotrwałe odczucie, ale przyjemne.

Sama też czasem po niego sięgam, mimo, że głównie używam już depilatora elektrycznego, bywa, że posiłkuje się golarką, balsam ładnie odkaża ewentualne ranki, koi skórę, po nałożeniu dodatkowo jeszcze maści z witaminą A wiem, że czerowne kropki i inne niefajne aspekty golenia będą mniej dotkliwe.

Ta odmiana balsamu po goleniu w przypadku bazy pod pokład u mnie nie sprawdza się kompletnie, po 1 ten efekt chłodzenia podraznia mi skórę (moja skóra nie lubi takich składników), po 2 szybciej się przetłuszcza.

Sprawdza się za to świetnie jako chłodzący, kojący balsam do stóp po długim dniu pracy, szczególnie latem.

Bardzo dobry

Idealny dla kobiet po depilacji nóg . Łagodzi podrażnienia i nawilża . Jak dla mnie ekstra produkt . Dla facetów z wrażliwa cerą również sprawdza się świetnie . Pięknie pachnie .

Kocham jako baza pod makijaż

Używam zarówno po goleniu jak i jako bazę pod makijaż, sprawdza mi się świetnie w obu przypadkach. Jest nawilżający, lekko lepki, utrzymuje dobrze podkład, nie powodująć więcej świecenia. Moim największym odkryciem było zmieszanie go z podkładem wet'n'wild photofocus, który był dla mnie zbyt matowy, pergaminowy i wysuszający, a po takim połączeniu wygląda wprost nieskazitelnie. Polecam przetestować jako baza :)

Chłodzący balsam Nivea

Narzeczony nie goli twarzy do zera, ale balsam uwielbia. Nadaje skórze odpowiedniej sprężystości, nawilżenia. Nic go nie szczypie ani nie swędzi po goleniu. Balsam jest bardzo wydajny, szybko się wchłania i nadaj skórze piekny zapach.

Cudowny

Balsam jest cudowny daje niesamowite uczucie chlodu,przez co zmniejsza automatycznie podraznienia drobne.Podbieram go mojemu mężczyznie gdy u niego jestem na dluzej.Mam skórę wrazliwa i sprawdza sie rewelacyjnie.Przyjemnie pachnie.

Skuteczny

Balsam został kupiony z uwagi na podrażnioną skórę twarzy po goleniu. Ma fajną lekką konsystencję i łagodny zapach. Zdecydowanie łagodzi podrażnienia i nawilża skórę. Ładnie się wchłania. Ma poręczne opakowania. Sama mam ochotę wypróbować po goleniu nóg.

Nivea Man.

Ten balsam kupiłam swojemu narzeczonemu jakiś czas temu i to dobry wybór. Bardzo przypadł mu do gustu.
Balsam na delikatną konsystencję, która nie podrażnia skóry ( a wiem, że z tym ma często problemy). Co więcej, balsam ten lekko chłodzi skórę i przy tym ładnie pachnie. Ma wygodne opakowanie i jest wydajny. Polecam każdemu mężczyźnie!