Nivea, Men, Sensitive, Chłodzący balsam po goleniu

Nivea, Men, Sensitive, Chłodzący balsam po goleniu

Nowy Chłodzący balsam po goleniu Sensitive, bez alkoholu*, chłodzi skórę po goleniu neutralizując uczucie pieczenia. Lekka, nietłusta formuła, wzbogacona ekstraktami z rumianku i alg,

Nie klei się i szybko się wchłania.
• Natychmiastowo łagodzi podrażnienia.
• Pozostawia przyjemne uczucie chłodu po goleniu.

*nie zawiera alkoholu etylowego

Super.

Ulubiony balsam chłodzący mojego partnera.
To co w nim docenia to fakt, że nie powoduje podrażnień.
Przyjemna konsystencja, która chłodzi, a nie szczypie.
Produkt starcza na wiele użyć.
Pięknie pachnie!

Rzeczywiście bardzo dobry!

Skuszona recenzjami podkradłam tacie, dziś użyłam i... i jest lepszy niż mój damski balsam po depilacji = zmieniam balsam (oczywiście czekając na dobra promocję, które na Nivea są często). Jest nieco leisty (inny niż damskie, kremowe) a dzięki temu przyjemnie się rozprowadza, wchłania, nie zapycha, nie drażni tylko właśnie lekko, przyjemnie koi, nawilża i jest to uczucie chłodzenia/ukojenia. Dla mnie super. Do golenia nóg i pach używam męskich maszynek, ponieważ uważam, że są lepsze, więc jakoś mnie nie dziwi, że i męski balsam pogoleniowy jest lepiej dopracowany. Zapach mi absolutnie nie przeszkadza - wręcz podoba. Fajne odkrycie. Dzięki Dziewczyny:)

najlepszy

Njalpeszy balskam po goleniu na polskim rynku, absolutnie bez konkurencyjny często golę się pod włos i nawet w takichmijescahc świetnie wszystko goi, przy tym piękny zapach, monopolista ;p

udany produkt

Balsamu używamy od lat rodzinnie (żeby nie było - oczywiście zawsze każdy ma swój egzemplarz :). Panowie stosują go po goleniu twarzy, ja głównie po depilacji nóg. Jesteśmy wierni produktowi, bo doskonale się sprawdza.

Balsam zamknięty jest w szkolnej butelce. z nakrętką. Jest dość rzadki więc dobrze się go wydobywa z tego opakowania, ale trzeba uważać by go nie upuścić, bo butelka może się stłuc. Wprawdzie wygląda dość solidnie, szkło jest grube, ale lepiej nie ryzykować.

Jak już wspomniałam, balsam ma dość rzadką konsystencję. Dzięki temu łatwo i bardzo przyjemnie rozprowadza się go na skórze. Nie jest tłusty. Bardzo łatwo się wchłania. Pozostawia skórę miękką i wygładzoną. Rzeczywiście daje efekt chłodzenia (ale dość szybko on zanika) i totalnego odświeżenia. Przede wszystkim jednak balsam łagodzi wszelkie podrażnienia po goleniu - naprawdę świetnie sobie z tym radzi. Dodatkowo, nikogo z nas nie uczula i nie zapycha skóry.

Zapach produktu bardzo mi się podoba - jest taki świeży, "koloński". Produkt jest dość wydajny.

Balsam jest ogólnie dostępny i ma atrakcyjną cenę. Właściwie nie mam co do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń. Lubię go i nadal będę używać.

cudownie wrażliwy

Mój mąż ma bardzo wymagająca cerę jest tylko kilka kosmetyków która go nie podrażnia i uczula. A ten balsam jest cudowny zaraz łagodzi zaczerwienienia po goleniu i fajnie chłodzi-do tego przyjemnie pachnie polecamy gorąco .

Dla kobietki uwielbiam!

Po depilacji nóżek uwielbiam. Mogłabym dotykać się po nogach non stop. Golenie nóg tragedia każda depilacja równa się truskawka i podrażnieniem na wieki wiele testowałam produktów i takiej rewelacji nie ma jak po tym balsamie. Żadnego podrażnienia, nóżki gładkie jak jedwab uwielbiam

Mąż jest na tak

Mój Mąż najbardziej ceni sobie właśnie tego typu produkty od marki Nivea i od kiedy zaczął ich używać to zadomowiły się na półce na stałe. Balsam pozwala na zachowanie odpowiedniego nawilżenia oraz zdrowego wyglądu skóry, która staje się gładka i przyjemna w dotyku. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na twarzy. Ja osobiście bardzo lubię zapach - jest taki męski. :-)

Polecam produkt

Piszę o tym produkcie w imieniu męża. Zdecydowanie polecam ten produkt. Łagodzi podrażnienia po goleniu. Po zastosowaniu produktu moja skóra nie jest podrażniona. Skóra pozostaje długo nawilżona i daje efekt kostki lodu

Świetne dla każdego mężczyzny !

Nivea jest najlepsza do pielęgnacji twarzy dla mężczyzn ! Chłodzący balsam nie podrażnia ani nie wysusza skóry. Daje uczucie świeżości. Balsam ma przyjemny zapach. Twarz jest po nim gładka. Cena jest niska, a opakowanie ładnie wygląda.

Najlepszy balsam po goleniu

Mój chłopak miał problem z piekącą i podrażnioną skórą po goleniu. Było to dla niego bardzo nie wygodne, jak i nie wyglądało estetycznie. Na szczęście odkryliśy ten produkt, który idealnie uporał się z tym problemem. Po goleniu wystarczy wklepać delikatnie niewielką ilość w skórę i efekt chłodzenia czuć od razu.

Zdecydowanie najlepszy

Mój mąż miał problem z piekącą skórą po goleniu. Prowadziło to do powstawania podrażnień, a przede wszystkim nie wyglądało to zbyt estetycznie :/ Na szczęście ten produkt pozwolił na dobre pozbyć się problemu :) Wystarczy po goleniu wmasować delikatnie niewielką ilość w skórę i efekt chłodzenia czuć od razu, a przy tym nie powstają juz żadne dodatkowe podrażnienia. Szczerze polecam.

Fantastyczny!

Mimo, że balsam przeznaczony jest dla mężczyzn, używam go i ja. Dlaczego? Dlatego przede wszystkim, że świetnie działa na moje nogi po depilacji. Mogę pożegnać się z uczuciem szorstkiej skóry. Ponadto zapobiega podrażnieniom, za co go najbardziej uwielbiam! Polecam! Łagodzi, chłodzi i pielęgnuje!