Soraya, Body Care, Mleczko do ciała `Intensywne ujędrnianie`

Soraya, Body Care, Mleczko do ciała `Intensywne ujędrnianie`

Jedwabista konsystencja mleczka sprawia, że po jego użyciu skóra jest aksamitna i gładka w dotyku. Świeży, delikatny zapach utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Mleczko zapewnia 3 Generację Nawilżenia dzięki zawartości nowoczesnej, trójwymiarowej formuły, w której skład wchodzi ekstrakt z owoców noni, ekstrakt z nasion coli, Hydrofilm oraz Aquasystem. Gwarantuje szybką kurację dla skóry suchej i mało jędrnej.
Rezultat:
- skuteczne ujędrnienie i uelastycznienie
- wygładzenie i likwidacja `skórki pomarańczowej`
- długotrwałe nawilżenie i pielęgnacja
- odprężenie i dotlenienie
Zawiera:
* Ekstrakt z owoców noni (dodaje energii, nawilża, stanowi źródło minerałów i witamin)
* Ekstrakt z nasion coli (jest bogaty w kofeinę, ujędrnia, poprawia mikrokrążenie)
* Hydrofilm (zapobiega wysychaniu skóry oraz nadmiernej utracie wilgoci, uwalniając stopniowo substancje nawilżające)
* Aquasystem (stymuluje syntezę akwaporyn, usprawniających przepływ wody ze skóry właściwej do naskórka, gwarantując skórze optymalne nawilżenie)

Cena: ok. 9 zł / 250 ml

Bardzo przyjemne mleczko!

Żeby jakoś wybitnie ujędrniało nie zauważyłam, ale na pewno nawilża i bardzo ładnie pachnie, smarowanie się nim to czysta przyjemność, cena umiarkowana, opakowanie wygodne, mimo tego, że duże. Jest to minus, jeśli ktoś tak jak ja lubi często zmieniać mleczka i balsamy. To nie podrażnia, nie klei się, ale... szybko się nudzi, dlatego przydałaby się mniejsza buteleczka. (Nowa wersja ma 400ml)
Plusy
- delikatny
- cena
- łatwość użycia
- wydajność
- dobrze się rozprowadza
- przyjemny zapach
- nawilża
- ładny zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Taki sobie

Balsam baardzo srednio nawilza, nie mowiac o ujedrnianiu. Jedyna jego zaleta jest zapach, ktory naprawde przypadl mi do gustu. Konsystencja mleczka jak dla mnie jest za gesta, mam wrazenie, ze nie wchlania sie calkowicie. Nie kupie ponownie, wole dolozyc kilka zlotych i miec kosmetyk, ktory faktycznie spelni swoje zadanie.

Używam tego produktu od: maj
Ilość zużytych opakowań:jedno

kolejny słaby

kolejny na którym sie zawiodłam;(
myślałam ze ujędrni a tu nic, mazał sie, nie wsiąkał, no identycznie jak ten zielony tylko zapach inny. troche nawilża tylko i nie kupie wiecej bo nic nie wart

Używam tego produktu od:kiedyś używałam

wrastające włoski

słabeusz.

Plusy:
+ cena
+ opakowanie
+ zapach - wyjątkowo trwały, owocowy.
+ konsystencja - jak na mleczko w miarę treściwa, nie wylewa się, jest w sam raz.

I tu kończą się zalety bo:

Minusy:
- nie nawilża, tylko wysusza skórę! Ratuję się oliwką w żelu na noc, skóra straciła blask, zaczęła się łuszczyć, jest szorstka. I to niby dla suchej skóry, akurat.
- nie ujędrnia, nie wygładza, skóra pozostaje taka jak była.

Jeśli chodzi o pielęgnację, odżywianie i nawilżanie skóry to mleczko jest na poziomie 0. Nic a nic nie robi, może tylko pogorszyć stan skóry. Klapa, słabeusz i już.
Nigdy więcej.

OK

+ jest wydajny, nawilża nawet dobrze, pozostawia gładkie ciało i chyba nawet ujędrnia ;), albo to ten film, który po sobie pozostawia (tzn. nie jest tłusty, wchłania się szybko) - nawet kilka dni po użyciu i po kąpieli ciało wydaje się być gładsze i jędrniejsze; poza tym cena przystępna - ja dałam 9,99 zł za duze opakowanie

- nie ma, ale 5 gwiazdek nie daję, bo wydaje mi się (wiem!!), że są jeszcze lepsze mleczka od niego;)

Aha, i używam tej nowszej wersji - tzn. skład ten sam, ale opakowanie fioletowo-zielone
Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze 400 ml

słaby :/

zużyłam wlasnie 400ml opakowanie tego balsamu. na poczatku bylam bardzo zadowolona - po jego uzyciu skora byla niezwykle gladka! jednak od samego poczatku uzywania wiedzialam ze balsam jest bardzo slaby jesli chodzi o nawilzenie skory :/ po dluzszym stosowaniu pozytywne efekty stosowania marnialy w oczach. ostatecznie ciesze sie ze juz sie skonczyl i juz wiem ze wiecej go nie kupie mimo przystepnej ceny i fajnego oryginalnego zapachu. balsam sie nie sprawdzil, nie polecam.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1x400ml

ma specyficzny zapach

Moja skóra z natury jest wrażliwa, sucha i bardzo delikatna. A mleczko to potrafi zaspokoić jej potrzeby.Ostatnio kupiłam je w drogerii Natura 400 ml za około 14zł, butelka ma inny wygląd niż ta zamieszczona w KWC (cała różowa z dwoma kwadratami:żółtym i zielonym).

Zalety:
-bardzo wydajny (zawsze kupuje 400 ml)
-cena przystępna
-specyficzny, miły dla mojego nosa zapach choć nie potrafię go do niczego przyrównać. To trzeba po prostu powąchać ;-)
-niewielka ilość mleczka potrafi doskonale nawilżyć moją skórę, pozostawiając ją miękką i delikatną w dotyku.
-szybko się wchłania

Jestem bardzo zadowolona z tego mleczka, ale nie wiem czy kiedyś do niego wrócę. Lubię zmieniać zapachy. Jednak kiedy się okaże, że w sklepach nie ma nic ciekawego na pewno jeszcze raz po niego sięgnę.

EDIT:Cieszę się, że już się skończył. Z czasem jego zapach zaczął mnie drażnić, konsystencja już nie była przyjemna dla skóry, jakaś taka ciapkowata się zrobiła. Od częstego używania zniekształciło sie opakowanie w takim stopniu, że trudno było balsam wydobyć, mimo, że została jeszcze połowa.
Odejmuje 2*

Używam tego produktu od:3-4 miesiąc

Jestem na tak

1,5 miesiąca temu, udało mi się kupić, w rossmanie, za 11 z groszami 400 ml! Jestem bardzo zadowolona. Doskonale nawilża, i wg. mnie bardzo ładnie pachnie ;) po kilku użyciach, widać efekt lekkiego wygładzenia skóry. Jedyny drobny -, to to, że długo się wchłania.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

słabiutko

kupiłam z chęci wypróbowania czegoś nowego i lepiej zrobiłabym kupując moje balsamowe KWC droższe tylko o kilka zł

EDIT: BALSAM NIE JEST WART NAWET ** !!!! zauważyłam, że im dłużej go używam tym bardziej skóra wygląda tak, jakbym nie używała żadnego balsamu od dłuższego czasu !!
bardzo szybko się przesusza !

daje ** a nie jedną tylko dlatego, że nie jest klejuchem i nie zostawia tłustej warstwy
a tak poza tym to:
--> absolutnie nie ujędrnia
--> skóra nie jest nawilżona, prawie nie czuć że używałam balsamu
--> zapach jest jak dla mnie za intensywny
--> po nalozeniu duzej ilosci i tak mam wrazenie ze to za malo
Używam tego produktu od: miesiaca

Nic nie robi

Kupiłam dużą butlę i muszę ją wymęczyć, ale nie kupię tego mleczka nigdy więcej. Po pierwsze: to nie mleczko. Mleczko jest rzadkie, a to Sorai na pewno takie nie jest. Smaruje się nim jak treściwym balsamem. I na tym koniec podobieństw, bo treściwy balsam z reguły solidnie nawilża, a mleczko Sorai daje tylko chwilowe uczucie nawilżenia. Czy muszę dodawać, że ujędrnianie to bujda? Nie polecam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno wielkie

słaby

Balsam jest co prawda duży i nieźle nawilża, ale już po kilku godzinach skóra robi sie z powrotem nieprzyjemnie sucha. Jest napięta, ale nie ujędrniona, szorstka i nieprzyjemna w dotyku.
Do tego nieprzyjemny zapach, który utrzymuje się długo, ale w tym przypadku uważam to za jego wadę. Utrzymuje się na ubraniach / pościeli do następnego dnia. Aromat dla mocno wysublimowanych gustów zapachowych, chyba za sprawą owoców noni.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe pół

pospolity

Zawartość tego balsamu na pewno nie odzwierciedla tego co jest napisane na opakowaniu, bardzo się zawiodłam na tej firmie. No cóż, tak jak poprzedniczka zaopatrzyłam sie w większe opakowanie i teraz się z nim męcze.Sama nie wiem co o tym mleczku napisać, jest po prostu takie nijakie. Niby gęste jak się nim nasmaruje wszystki ok, skóra nawilżona, może leciutkie napięcie, a na drugi dzień skóra wysuszona jakbym się niczym po kąpieli nie smarowała, zapach taki sobie. Na pewno juz go nie kupię.

Używam tego produktu od:dwa miesiące z przerwami
Ilość zużytych opakowań:jedno