Blond Cream (Krem rozjaśniający)

Blond Cream (Krem rozjaśniający)

Właściwości produktu:
- przeznaczony do włosów blond
- chroni strukturę włosa
- rozjaśnia o 2-3 tony
- zawiera proteiny pszeniczne, aktywne cząsteczki miodu oraz specjalny polimer Połysk Plus.
Unikalna, specjalnie dobrana kompozycja zapachowa neutralizuje zapach kremu rozjaśniającego w trakcie i po zabiegu rozjaśniania
Zawiera 9% wodę utlenioną.

Cena: ok. 8,30zł

hmm...

Jeżeli nigdy więcej nie wytrzymam w czarnym kolorze, to albo poczekam, albo może użyje tego rozjaśniacza. Zacznę od zapachu: na początku bałam się że będzie niesamowicie śmierdział, ale nie, dało się przeżyć. Na włosach nie utrzymywał się długo. Jak każdy rozjaśniacz wysusza. Jak dobrze, że zainwestowałam w odżywkę, bo po każdym myciu są takie ... dziwne w dotyku. Popełniłam błąd i nie przykryłam włosów żadną folia. Takim oto sposobem w jednym miejscu mam platynę, gdzieś dalej blond, później rudy, brąz i na grzywce pozostałości czarnego. Jednak nie wyglądam najgorzej, a to najważniejsze. Kolory jakoś się ze sobą zgrały i wiele osób mówi, że wygląda to nawet fajnie. Polecam desperatkom, ale jeśli jesteście cierpliwe to nie róbcie tego swoim włosom, albo do rozjaśnienia używajcie mniej drastycznych środków.

Używam tego produktu od: tylko raz

Nigdy więcej

Drugi i ostatni raz ...

Pierwszy raz farbę tej firmy nieopatrznie położyłam sobie na włosach 7-8 lat temu. Myślałam, że już nigdy moje włosy nie odzyskają właściwej im witalności i puszystości. Miałam problem z układaniem oraz z rozczesywaniem suchych i mokrych. Słowem w dotyku i wizualnie prezentowały się marnie. Sprawiały wrażenie nie pofarbowanych tylko oblepionych farbą. Tragedia.

Nie wiem co mnie podkusiło, żeby znowu dać Joannie szansę. Może myślałam, że te parę lat coś zmieniło? Odczucia podobne.

No i najważniejsze, czyli to, po co się farbuje włosy.... mieć je takie jakie obiecuje producent.

Moje włosy przyjmują idealnie praktycznie każdą farbę. Zawsze mam odcień dokładnie taki jaki spodziewałam się osiągnąć farbując włosy - niestety z Joanną takie proste to nie jest, a ostateczny efekt jest zagadką.
Farbuję włosy od 18 lat - Joannę skreślam z listy kosmetyków.

Używam tego produktu od:7-8 lat temu raz i teraz drugi

super!

Myślałam,że 2-3 tony to będzie za mało... ajednak nie, rozjasniło mi włosy właśnie tak jak chciałam.. co wiecej - użyłam jej dwa razy w odstępie 1 roku i jestem zadowolona tak samo jak i poprzednim razem.

Używam tego produktu od:1 roku