Kolastyna, Balsam po opalaniu nawilżający

Kolastyna, Balsam po opalaniu nawilżający

Zgłaszająca osoba: prosiaczek06

Nawilżający balsam po opalaniu przeznaczony do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Kompleks łagodzący z rumianku i D-pantenol łagodzą niekorzystne skutki działania promieni słonecznych, koją podrażnienia i zaczerwienienia. Dzięki zawartości cennych składników i alantoiny balsam aktywnie pielęgnuje i nawilża skórę, pomaga zachować jej elastyczność i sprężystość. Systematyczne stosowanie preparatu wygładza skórę i zapobiega jej łuszczeniu, a także przedłuża trwałość i piękny wygląd opalenizny. Dzięki delikatnej konsystencji balsam szybko i łatwo wchłania się. Może być stosowany do całorocznej pielęgnacji ciała. Idealnie nadaje się po solarium.

Cena: 10 zł / 200 ml

pomocny

W te wakacje naprawdę mi pomógł.
Ogólnie:
-dobrze się rozprowadza
-początkowo lekko natłuszcza, później nawilża
-wzmacnia opaleniznę
-po użwaniu tego kosmetyku nie schodziła mi skóra
-wydajny
-nawet przyjemnie pachnie
-skóra jest taka gładziutka
W wakacje dostałam jakiegoś uczulenia i bardzo szczypała mnie skóra, jakby ktoś mi wbijał igiełki. Robiłam sobie zimne okłady i właśnie używałam kolastyny i bardzo mi to pomogło. Uczulenie było najprawdopodobniej na tle alergicznym i sprawę zażegnała tabletka przeciwhistaminowa, ale kolastyna też pomogła, bo skóra była mniej podrażniona.
Bardzo ją lubię i towarzyszy mi już drugi bądź trzeci sezon ;)

Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

SUPER

Jestem nim zachwycona! Nie wyobrażam sobie wakacyjnego opalania bez tego balsamu. Oprócz tego, że świetnie nawilża i koi moją wiecznie poparzoną skórę to na dodatke CUDOWNIE PACHNIE. Jeśli mi się nie uda go kiedys znaleźć w sklepach to na pewno będę szukać czegoś o podobym zapachu

bardzo dobry

dobrze nawilża i chłodzi
koi lekkie podrażnienia
ładnie podkreśla opaleniznę
przyjemnie pachnie
wydajny starcza na kilka tygodni intensywnego stosowania
mógłby mieć troszkę bardziej zbitą konsystencję

Ilość zużytych opakowań: pięć

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

nie ma lepszego na poparzenia

Któregoś lata w lipcu po zakończonym roku akademickim rozpoczęłam praktyki terenowe (wymóg uczelni). Codziennie przez tydzień cały dzień na jakimś polu (taki był program praktyk). Przez to nabawiłam się poparzeń niemal II stopnia. Pęcherze, strupy itd. I tylko ten balsam był w stanie złagodzić ból i skutki siedzenia tyle godzin w palącym słońcu :-) Nie szczypał to podstawa, nawilżył i schłodził rany. Myślę, że nie każdy kosmetyk poradziłby sobie z tak zaawansowanym poparzeniem słonecznym. Ten zdał egzamin na 6 :-)

Używam tego produktu od: 2006 roku
Ilość zużytych opakowań: 2-3 opak. po 200ml

tak ! :)

Pomógł mi w wakacje gdy bez umiaru korzystałam z jakże wspaniałego wtedy słońca <3. Właściwie nie tylko mi. Pomógł też mojej siostrze, mamie, cioci i babci, a wiadomo że każda z nas ma inny rodzaj skóry. Nie miałam nic więcej do wyboru, ponieważ był jednym balsamem w sklepiku oddalonym o kilka km od naszego biwaku. Dobrze chłodził, nawilżał. Już po pierwszym użyciu czułam się lepiej. Ma fajną konsystencje, dobrą cenę i ładny zapach. Polecam ! :)

Używam tego produktu od: wakacji

Świetny na lato

Kupiłam przypadkiem, chcąc nawilżyć przesuszoną po opalaniu skórę. Dałam 14 zł (nad morzem zawsze są wyższe ceny. ;) ) a jestem zadowolona. Stosowałam całe wakacje i rzeczywiście na trochę dłużej przedłużył opaleniznę, nawilżył skórę. Ma fajną konsystencję, dobra na podrażnienia i dla osób wrażliwych. W dodatku wydajny. Polecam! :)

Używam tego produktu od: całe wakacje używałam
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze. :)

Suuuper:)

Ten balsam jest super:)
Świetnie nawilża skórę,wygładza ją i koi podrażnienia.
Ja wprawdzie nie mam problemów z oparzeniami słonecznymi,ale pamiętam,że zeszłego lata moja przyjaciółka doznała poparzeń nóg.
Dałam jej wtedy ten balsam,i była naprawdę zachwycona.
Na drugi dzień po aplikacji jej skóra nie była tak bardzo zaczerwieniona,zmniejszył się ból i pieczenie.

Następny plusik za przedłużanie opalenizny,śliczny zapach i cenę.
Napewno jeszcze nieraz go kupię:)
Polecam.

Używam tego produktu od:2008 roku

doskonały

kupilam ten balsam dawno temu,gdyż poparzyłam sie nad morzem,ten krem uratował moja skóre!
Jest doskonały,swietnie nawilza,koi,uzywałam tez droższego produktu i nie ma porównania,ten jest najlepszy,zawsze go mam na pólce,za ta cene to rewelacja:)

Używam tego produktu od:bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:zawsze na lato kupuje

JEST DOBRZE

spelnia swoje zadanie, ladnie pachnie, wydajny, gesty. nawilza, wygladza, odzywia i regeneruje. plus za to, ze sie nie klei i szybko wchlania. podtrzymuje i przedluza kolor opalenizny, pomogl mi po spaleniu sie na solarium. jak sie nim posmaruje, to od razu mi jego zapach przypomina wakacje nad morzem, plaze i slonce, czego chciec wiecej. mile skojarzenia plus dobra pielegnacja.

Używam tego produktu od:miesięcy

Podoba mi się ;)

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że nie używałam tego balsamu na poparzoną słońcem skórę, ponieważ nie miałam takiej potrzeby. Jednak jak najbardziej polecam go po opalaniu. Balsam ma ładny zapach, dobrze się rozprowadza i wchłania, nawilża skórę. &quot;Przedłuża trwałość i piękny wygląd opalenizny&quot;. Nadaje się również po solarium.

Używam tego produktu od: używałam w wakacje

strasznie śmierdzi

niestety, ale dla mnie &quot;kiszka&quot;
nie mogę powiedzieć, że nie nawilża, bo jest w miarę ok. chociaż nie widziałam po nim jakiegoś superefektu!

najgorszy jest zapach!!!!!! tak mocny, że nos urywa! nie czuć tego w opakowaniu, ale na skórze, to coś koszmarnego! nie da się tego używać!! wyrzuciłam prawie całe opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: odrobina pierwszego

Miłe zaskoczenie

Nawet zastanawiam się nad podwyższeniem oceny :) Balsam mile mnie zaskoczył. Nawilża skórę zmęczoną opalaniem. Łagodzi podrażnienia, miałam okazję się o tym przekonać. Uratował moją skórę przegrzaną słońcem. Na wakacje nad morzem idealny balsam kojący skórę.

Używam tego produktu od:miesiąc