Double Glitter Eye Liner (Dwustronny eyeliner)

Double Glitter Eye Liner (Dwustronny eyeliner)

Dwustronny eyeliner z praktycznym cienkim i miękkim pędzelkiem, który bez trudu pozwoli wykonać idealną kreskę.
Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych:
czarny + biały perłowy
czarny + żółty perłowy
czarny + różowy perłowy
czarny + niebieski matowy
czarny + brązowy matowy

Cena: ok. 6zł / 2x5ml

OK

Kupiłam eyeliner w sklepie "wszystko po 5zł" :D Mam taki z jednej strony srebrny a z drugiej granatowy. Ze strony srebrnej jestem bardzo zadowolona. Przepięknie się mieni, jest to najtrwalszy eyeliner jaki w ogóle miałam, a miałam różne i o różnych cenach. Wcale się nie wykrusza i nie ściera, wygląda zupełnie jak bezpośrednio po nałożeniu aż do zmycia (nawet po całym dniu). Za to granatowy jest nie specjalny, a to ze względu na jego nakładanie. Ma jakby zbyt mało brokatu, także żeby wyglądał znośnie bez rażących przerw między drobinkami trzeba go nakładać kilkakrotnie. Właściwości podobne jak ten drugi. Gdyby nie małe zaskoczenie granatowym bez wachania dałabym mu 5*

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

tani ale bez rewelacji

mam taki znajomy sklepik z tanimi kosmetykami i tam wlasnie znalazlam ten eyeliner,pomyslalam ze fajne kolorki ma to go sobie sprawie, bo kilka zloty to nie wiele i warto zainwestowac;) mam kolory srebrny-granat,ogolnie to po prostu kupa brokatu w zawiesinie...pedzelek jest dlugi i cienki-trudno nim narysowac jakas porzadna kreske,musialam uzyc pedzelka z innego linera..w sumie to jedynie srebrny kolor do czegos sie nadaje...granat to calkowita kicha.szczerze mowiac nie polecam za bardzo-sa lepsze linery na rynku w niewygorowanych cenach.aha do tego moze uczulac wrazliwe oczy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i na tym raczej koniec-chyba ze zmienia pedzelek i konsystencje:P

precyzyjny

To dopiero początek mojej zabawy z eyelinerami i ten zakupiłam jako pierwszy (mam zestaw czarno-brązowy). Nie mam żadnyh zastrzeżeń do tego eyelinera. Idealną kreskę udało mi się namalowac już za pierwszym jego użyciem :D!. Ma cieniutki i długi pędzelek. Ja maluję się nim tak: nadmair eyelinera z pedzleka wycieram o brzeg opakowania i potem pedzlekiem delikatnie robię kreskę zaczynając od środka powieki i ciagnąc na zewnątrz oka, na końcu zakręcam kreseczkę delikatnie do góry, przez co powstaje taka 'jaskółka'. Następnie dorysowuję kreskę ciągnąc ją od 3/4 oka (bliżej wewnętrznego kącika, czyli tam, gdzie kreski nie było) znowu do zewnętrznego kącika. Naprawdę nie trzeba długo ćwiczyć, bo można łatwo zrobić precyzyjną i cienka kreskę.
Zaznaczyłam, że nie wiem, czy go jeszcze kupie, ale to dlatego, że chcę przetestować jeszcze inne eyeliner :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni