Invisible Dry, Antyperspirant w sprayu (stara wersja)

Invisible Dry, Antyperspirant w sprayu (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Lobuziaczka

Dove Invisible Dry Antyperspirant w aerozolu zawiera kombinację półprzezroczystych składników antyperspiracyjnych, które zapewniają ochronę przed poceniem i przykrym zapachem przez 24 godziny, ograniczając do minimum efekt białych śladów.

Dobry, choć mało wydajny

Jak to ze sprayem bywa, ciężej kontrolować ile się go nakłada. Przyjemnie pachnie, ale nie maskuje potu na cały dzień. Po 7h w pracy zawsze miałam wrażenie, że już zaczyna przegrywać i wypadałoby go zaaplikować pnownie.

PLUSY:

- Zapach
- Nie zostawia białych śladów

MINUSY:

- Mało wydajny
- Nie wytrzymuje całego dnia

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Na zimę wystarczający, na lato nie

Kosmetyk ten kupiłam za jakieś 10zł, lub coś około tego.

Nie pocę się bardzo intensywnie, choć nie jest to też słabo. Ten dezodorant daje radę zimą, w miarę panuje nad moim poceniem; nie czuję, a przynajmniej nie za często, że mam wilgotną pachę.
Natomiast latem absolutnie nie radzi sobie z temperaturą, jedynie maskuje przykry zapach potu. Dlatego tez w czasie lata zmieniłam go na inny dezodorant.
Jeśli chodzi o plamy na ubraniach, to są delikatne, owszem, ale do zniesienia. Pielęgnację skóry mogę potwierdzić-pachy nigdy nie swedziały mnie po użyciu tego antyperspirantu.

Podsumowując: kosmetyk jest taki sobie, nie planuję kolejnego zakupu.

Używam tego produktu od: prawie 10 miesięcy, z przerwami

chyba mój ulubiony

Po problemach z zatkanym gruczołem potowym lekarka zaleciła mi porzucenie antyperspirantów w kulce czy sztyfcie na rzecz sprayów. Obawiałam się jednak uciążliwych białych śladów na ubraniach, dlatego wybrałam ten produkt.

+ jak się chwilkę odczeka i nie trze później ciuchami po pasze (ciężko jednak jest unikać kontaktu z pachą przy zakładaniu obcisłych bluzek), to faktycznie nie pozostawia śladu
+ hamuje pocenie - wcześniej żyłam w przekonaniu, że spraye są gorsze niż kulki czy sztyfty, a ten dezodorant jest naprawdę skuteczny (używałam go także podczas upałów i się sprawdził, choć cudów nie ma, wiadomo ;))
+ jest naprawdę wydajny
+ często można trafić na różne promocje i kupić ten antyperspirant za jakieś 8 złotych
+ ma tradycyjny zapach Dove (taki kremowy), więc, moim zdaniem, nie gryzie się z perfumami

Nie daję mu KWC, bo nie uważam, żeby to był jakiś naprawdę wybitny produkt - efektu WOW nie było. Ale na te 5 gwiazdek spokojnie zasługuje, bo działa :)

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie trzeciego opakowania

pierwsza depilacja bikini

Mój ulubiony.

+ cudowny zapach,
+ nie brudzi,
+ nie podrażnia, można używać bezpośrednio po goleniu,
+/- nie likwiduje całkiem pocenia się, ale pot nie ma w ogóle nieprzyjemnego zapachu, wręcz odwrotnie.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

po prostu dobry

Po prostu dobry antyperspirant - długo utrzymuje świeżość, nawet jak się spocę to skutecznie hamuje rozkład potu, nie plami ubrań, nie podrażnia skóry, zapach w miarę neutralny, dla mni OK. Wydajność dość dobra, z opakowaniem nigdy nie miałam żadnych problemów. Po prostu działa.
Odejmuję pół gwiazdki za to, że w upalne dni nie daje rady pokonać potu w późnych godzinach popołudniowych, ale w końcu w naszym klimacie takich dni nie ma znów aż tak wiele.
Podsumowując u mnie się sprawdza i na razie nie szukam niczego lepszego.

Ilość zużytych opakowań: dużo, przynajmniej 10

są lepsze

Dobry dezodorant generalnie w zwykły dzień do późnych godzin popołudniowych chroni - tzn. pacha ciągle ładnie pachnie :) . Jednak już około wieczora pojawia się lekki nieprzyjemny zapaszek. Więc na tym polu nie jest niezawodny. Nie szczypie. Nie uczula. Zapach jak dla mnie jest taki sobie, jakby mdłe mydło - pod tym względem znacznie gorszy od dove oryginal. Co mnie najbardziej denerwuje, to po spryskaniu pachy, na skórze pojawia się biały osad, a jak dłonią przejadę pachę, dodatkowo się roluje. Może źle wstrząsam czy coś, no ale zawsze wydawało mi się, że umiem korzystać z dezodorantu.. O dziwo nie pozostawia białych śladów. Opłaca się zakupić duże opakowanie w promocji.

Używam tego produktu od: ok 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego dużego opakowania

Nie wiem, co o nim sądzić

Zalety:
+ nie pozostawia białych plam na ciemnych ubraniach, w przeciwieństwie do innych, które o tym zapewniają, a jednak plamy od dezodorantu się pojawiają, głównie z tego powodu często do niego wracam
+ przyjemny zapach
+ chroni przed potem

Wady:
- nietrwały
- mało wydajny
- mam problem z jego dostępnością w mojej okolicy

Używam tego produktu od: dawna

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

przyjemnie pachnie, zero białych plam ale jest niewydajny...

Miałam już wersję Invisible Dry ale w formie kulki, teraz przetestowałam spray. Jest to bardzo przyjemny produkt. Po pierwsze mnie dobrze chroni przed potem i białymi śladami na czarnych ubraniach. Po drugie ma bardzo delikatny zapach myślę że spodoba się większej ilości osób. Nie jest tak wyrazisty jak Silk Dry. Zapach połączonych kwiatów z kremem i czymś słodkim, lekkim. Mnie dobrze odświeżał. Pól gwiazdki odejmuję za wydajność. Niestety używany codziennie u mnie skończył się do zera po 2 tygodniach. Może za dużo go aplikowałam ale Silk Dry w spray wytrzymał u mnie dłużej :)
Ogólnie jestem zadowolona z tej linii i na pewno do niego kiedyś jeszcze powrócę.

Używam tego produktu od: ok 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: skończyłam całe pierwsze opakowanie

Może być, ale wolę dove original!!

Kupiłam go bo nie było wersji podstawowej czyli dove original, którego uwielbiam. W zasadzie jest on bardzo do niego podobny, ale dla mnie mniej zadawalający.

Plusy:
- trwały;
- skuteczny;
- wydajny itd.

Minusy:
- nie podobał mi się zapach (jakiś taki mdły);
- trochę brudzi jasne ubrania;
- trzeba go rozpylać w otwartych pomieszczeniach, bo trochę dusi (głównie osoby w pobliżu:P)

Gdy nie ma innego, czasem się na niego skuszę:P

Używam tego produktu od: może 2 lata temu miałam pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 3 i narazie dziękuję za niego:)

Tak!

Od wielu lat stosuję ten dezodorant - testowałam już wiele i niestety ten jest najlepszy - zawsze do niego wracam!

+ sucha skóra pod pachami na długo! Jeśli już się spocę, to niewiele, na szczęście dezodorant maskuje zapach potu.
+ wydajny
+ nie uczula, nie przesusza, nie podrażnia - mimo, iż często stosuję go zaraz po depilacji
+ nie pozostawia białego "pudru" po aplikacji
+ szybko wysycha
+ nie zauważyłam żeby brudził ubrania

-/+ zapach dla mnie trochę duszący (dla domowników też ;P), muszę rozpylac go przy otwartych drzwiach łazienki ;)
-/+ cena, ale często są propocje w Rossmannie.

Ogólnie polecam go wypróbować, w moim przypadku sprawdził się bardzo dobrze :)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: nie liczę ;)

Nigdy mnie nie zawiódł

Dezodorant kiedyś dostałam od mojej mamy,już nie pamiętam ile lat temu to było..Ale nie rozstaję się już z nim do dziś:)Dla mnie ma same plusy a przede wszystkim:

*nie pocę się za bardzo,a jeśli już to zapach potu nie jest wyczuwalny
*ma piękną gamę zapachową
*jest wydajny
*rano użyty pozostaje do wieczora
*nie podrażnia nawet po wydepilowaniu pach
*nie uczula
*cena względna

Naprawdę wszystkim polecam wypróbowanie,bo jest wart tego:)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Białe nie, żółte tak !

+zapach, całkiem neutralny
+opakowanie

-działa za krótko, tym bardziej, że producent chwali się 24 godzinną ochroną.
-białych plam na czarnych ubraniach nie zauważyłam, za to zostawia mocno żółte plamy na jasnych bluzkach.
-cena

Używam tego produktu od: używałam przez 1,5 miesiąca