Wellaflex, Hydrostyle, Pianka z kompleksem nawilżającym bardzo mocno utrwalająca

Pianka do włosów, która pomaga nawilżyć włosy i przywrócić im prawidłowe nawilżenie, zapewnia mocne i niezawodne utrwalanie oraz sprężystość i naturalnie miękki wygląd włosów nawet przez 24 godziny.
Pianka zawiera specjalną formułę nawilżającą, która zapobiega kręceniu się włosów, pomaga je chronić przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, łatwo się wyczesuje i szybko wysycha nie przesuszając włosów.
Wstrząśnij energicznie przed użyciem i skieruj dozownik do dołu podczas nakładania produktu. W przypadku włosów średniej długości nałóż ilość pianki odpowiadającą wielkości jabłka i rozprowadź równomiernie na mokre włosy. Wysusz je suszarką lub pozostaw do naturalnego wyschnięcia.
Linia pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia włosów, zapobiega ich puszeniu się oraz sprawia, że są miękkie i przyjemne w dotyku.

ok

Mam nieco mieszane uczucia.. tzn.efekt końcowy był bardziej niż ok, ale..

plusy:
+ładny zapach
+długie działanie (następnego dnia ciągle widać było efekty)

minusy:
-początkowo utworzyła się lekka skorupa na włosach i dopiero po rozczesywaniu jej pozbyłam się tego uczucia

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Jest okej :)

Pianka dobra w swojej kategorii :) Wielką fanką pianek do włosów nie jestem, ich forma mnie jakoś nie zachwyca, wolę kosmetyki do stylizacji, których nie muszę nakładać "ręcznie".

Tej pianki używałam do robienia loków (rękami i lokówką), wychodzi bardzo dobrze, włosy ładnie się układają, są miękkie i nieobciążone.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Mój ideał

Ta pianka jest najlepsza z pianek, które miałam okazje stosować.
Plusy:
+ fryzura jest utrwalona cały dzień
+ włosy są nawilżone i elastyczne
+ konsystencja pianki jest bardzo lekka
+ zapach jest przyjemny
+ utrwalenie naprawde jest mocne
Ja z tym produktem bardzo się polubilam, mój must have jeśli chodzi o pianki. Na pewno go kupię kolejny raz!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Dekoloryzacja włosów

SUPER!

Świetna, lekka konsystencja pianki sprawia, że już sama aplikacja jest miła. Pianka spełnia bardzo dobrze swoje zadanie- mocno utrwala fryzurę, nie skleja włosów i zapewnia im piękny, naturalny wygląd niczym prosto od fryzjera ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Utrwala, ale nawilżenia brak

Pianka spełnia swoje zadanie czyli utrwala fryzurę, zapewnia włosom sprżystość i naturalny wygląd. Nie przesusza włosów, nie skleja ich, ani też nie obciąża, łatwo ją rozczesać. Jej konsystencja jest bardzo lekka, a sama pianka wydajna.

Plusy:

- mocno utrwala fryzurę
- nie skleja włosów, nie ociąża ich
- zapobiega puszeniu włosów
- nie wysusza
- przyjemny zapach
- badzo wydajna

Minusy:

- nie zauważyłam efektu nawilżenia

Używam tego produktu od: kilku tygodni

przyjaciółka od lat

Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych pianek. Pamiętam, że wcześniej stosowałam Taft, jednak nie była tak dobra jak Wella.
Zalety:
+ pianka daje mocne utrwalenie
+ pomaga ułożyć i utrzymać fryzurę w ciągu całego dnia
+ nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów
+ nie wygładza włosów, ale sprawia, że są puszyste, lekko uniesione
+ ma przyjemny, delikatny zapach
+ fajna, lekka konsystencja
+ włosy są elastyczne, miękkie w dotyku
Zdecydowanie polecam, warto wypróbować!

Używam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Spełnia swoje podstawowe zadanie, czyli utrwala

Z natury mam proste włosy, a pianka jest produktem po który sięgam, gdy chcę "wyczarować" loki lub bardziej wyszukaną fryzurę. Dotychczas stosowałam pianki, które zawodziły mnie, jeśli chodzi o trwałość fryzury przez cały dzień, a także przetłuszczały włosy.

Pianka Welli sprawuje się znacznie lepiej. Po jej użyciu mogę cieszyć się efektem włosów naturalnie wyglądających, puszystych i lekkich, a dzięki bardzo mocnemu utrwaleniu fryzura utrzymuje się nienagannie cały dzień.
Poza tym nie skleja włosów, nie obciąża, kosmyki następnego dnia wyglądają całkiem nieźle. Przeciwdziała puszeniu i można łatwo ją wyczesać.
Podoba mi się jej delikatny zapach.
Nie zauważyłam, aby nawilżała włosy, lecz myślę, że mimo zapewnień producenta od tego są maski czy odżywki. Natomiast nie uważam również, by przyczyniała się do przesuszenia.

Co do minusów to tak jak zauważyły moje niektóre poprzedniczki, z opakowania wydobywa się jej nadmierna ilość.

Myślę, że pianka nadaje się do częstego użytku, gdyż nie wyrządza krzywdy włosom i chętnie ją polecam.

Godna polecenia

Jestem mile zaskoczona tym produktem ;)
Moje włosu po użyciu niej są nawilżone i naturalne jak w nie jednej reklamie.

Plusy:
- nie przesusza
- nie skleja włosów
- utrwala fryzurę na parę godzin
- bardzo wydajna
- zapach

Minusy:
- z opakowania wydostaje się za dużo pianki

pozytyw

Pianka Wella Hydrostyle spełnila moje oczekiwania, moje wlosy po jej użyciu są sprężyste, nawilżone, błyszczące i pieknie pachną. Pianka nie skleja włosów i ich nie obiąża. Polecam

bardzo dobra relacja jakości do ceny

Nie wiem czy lubię pianki do włosów, ale ponieważ desperacko poszukuję objętości i utrwalenia fryzury, od zawsze mam piankę na półce.
Ta w porównaniu do wcześniej przeze mnie używanych (Fructisa czy Tafta) wypada rewelacyjnie!
Efekt jej użycia jest dla mnie widoczny, a jednocześnie włosy nie kleją się i nie plączą podczas układania. Pachnie ładnie! To ważne!
Fryzura utrzymuje się cały dzień, a drugiego dnia włosy nadal wyglądają dobrze.

Jestem z niej bardzo zadowolona, jeśli oczekujesz pianki której będziesz mogła używać codziennie i wymagasz naturalnych efektów - to produkt dla Ciebie :)

Dosyć przeciętna.

Pianka do włosów to nie jest mój ulubiony kosmetyk. I ten produkt tego nie zmienił.

Pianka faktycznie coś tam utrwala fryzurę. Nie skleja, nie robi strąków, nie przetłuszcza. Tu można by rzec, że spełnia swoje podstawowe zadanie.
Jednak, nie spełnia obietnicy producenta, a mianowicie nie nawilża. A raczej mam wrażenie że matowi włosy. W dotyku nie są one takie aksamitne i gładkie, a raczej szorstkie.

Kolejny jej minus to aplikacja. Z dozownika wydobywa się ogromna kulka piany i nijak nie da się zrobić tak, żeby wyciśnęło się mniej.

Szału ta pianka nie robi. Chociaż i tak tak źle jej nie będę wspominać i jak dla mnie wypada przyzwoicie na tle innych pianek, z którymi miałam do czynienia.

pianka jak pianka

Pianka nie skleja włosów i nie robi strąków.
Włosy są sprezyste i wygladaja naturalnie. Natomiast nie jest to jakies super utrwalenie. Może to wina moich włosów, które ciężko się układają.

Jest też kilka minusów: przede wszystkim dozowanie. Z opakowania wydostaje sie za duzo produktu, niż chce się wykorzystac. Niestety nawet delikatne psiknięcie, powoduje lawinę piany.
Zapach nie jest zbyt zachęcający.
Może być, ale szału nie robi.