Schwarzkopf 3 Weather Taft, Looks, Boost Up Look Volume Spray

Schwarzkopf 3 Weather Taft, Looks, Boost Up Look Volume Spray

Lakier silnie utrwalający fryzurę. Formuła z efektem BOOST UP zapewnia supermocno, pięknie utrwalone włosy o zwiekszonej objętości.

Cena: 14 zł / 250 ml

sprawdza się przy umiejętnym modelowaniu (nawet na długich włosach)

Mam włosy do pasa, mocno pocieniowane.
Tan lakier na prawdę się sprawdza, ale przy umiejętnym modelowaniu, czyli: umyte, wilgotne i rozczesane włosy, suszarka i okrągła szczotka do modelowania.
Ja akurat używam suszarki z wmontowaną szczotką.

Wilgotne włosy dzielę na partie, każdą partię delikatnie spryskuję u nasady i modeluję w górę.
I tak ułożone rano włosy trzymają się dośc długo.

Ocena nie jest za wysoka, bo ja szukam jeszcze czegoś lepszego.

Lakier nie skleja za bardzo włosów, i spokojnie mozna go wyczesac.

Minus to cena, jak na zwykły drogeryjny produkt, to jest trochę za drogi, aczkolwiek jeśli chodzi o zwiększanie objętości, to na pewno jest najlepszy ze wszystkich tanich lakierów.

Ilość zużytych opakowań: kilka

hm..

Lakier nie jest zły, nie skleja włosów, nie sa po nim sztywne. Da sie zorbic ladną objetościową fryzure, jednak szybko znika. Jest dosc nie wydajny, zaden lakier mi sie tak szybko nie skonczył jak ten.

Używam tego produktu od: miesiac

całkiem w porządku

Cóż... po spryskaniu włosy wyglądają lepiej niż przed, ale efekt nie jest spektakularny. Raz psiknęłam za blisko, włosy mi się skleiły i mimo że głowa była świeżo po myciu to wyglądała jak po 2 dniach. Na wilgoci czy deszczu udaje, że go nie ma:P Plus taki,że włosy po nim nie sztywnieją.

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:mam 1 i ostatnie

Manicure - klasyczny

beznadzieja

Kupilam to g***o tylko dlatego ze mojego ulubionego tafta w czerwonym opakowaniu akurat nie bylo i myslalam ze skoro to taft i tamto taft to beda tak samo dobre. O jak sie mylilam!!!! To cos ma same minusy: skleja wlosy, nie trzymaja sie w ogole, trzeba uzyc duzo zeby efekt byl zadowalajacy, a wtedy wlosy wygladaja na przetluszczone, nie mozna uzywac przy skorze glowy bo od razu bedzie efekt nie mycia glowy przez pare dni.
Zdecydowanie odradzam, najgorszy taft ze wszystkich (polecam czerwony-jest super) :)

Używam tego produktu od: paru miesiecy

a właśnie że mój ulubiony!

Bardzo lubię ten lakier, bo moje lekko falowane włosy spryskane od dołu, zyskują objętość i solidniejszy skręt. Wydaje się że są grubsze i sztywniejsze. Ale nie zdarzyło mi się mieć kasku po uzyciu tego lakieru.
Owszem reaguje na wilgoć i to jest jego mankament - włosy stają sie oklapnięte, ale tak znowu często się to nie przytrafia. Inna sprawa, że różnie współpracuje z różnymi szamponami. Jeśli szampon "przyklapnie" i wyprostuje mi włosy to ten lakier wiele nie pomoże.
Aha pachnie super!! i nie powiedziałabym że gryzie się z perfumami, po prostu pachnie w innej strefie:) (np wella może i była dobra ale smród był dla mnei nie do przebolenia)
Polecam bardzo! warto wypróbować.

Używam tego produktu od:z 3 lata
Ilość zużytych opakowań: nie wiem.. dużo

żaden..

Do kupna zachęciły mnie reklamy, fajne opakowanie i obietnica zwiększenia objętości włosów.
Zwiększenie następuje, ale razem ze sklejeniem i maksymalnym usztywnieniem włosów (gdy spryskujemy włosy w odpowiednio dużej odległości). Tworzy swgo rodzaju kask, a nie fryzurę. Zapach, który podczas aplikacji jest ładny i słodki na włosach zmienia się w mocny, alkoholowy, niekiedy trudny do zniesienia (zwłaszcza latem, gdyż jest naprawdę mocny).
Przez ten lakier można nabawić się problemów z włosami, ponieważ trudno go rozczesać czego wynikiem mogą być połamane końcówki.

Miał dawać objętość, powiedzmy, że mu się to udaje, dlatego 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno (niecałe)

Nie polecam!

Nie ma żadnego utrwalenia, a jedynie niemiłosiernie posklejane włosy, które po jakimś czasie stają się oklapnięte.. Jedyny plus tego lakieru to ładny, brzoskwiniowy zapach i design zachęcający do kupna. Ale o utrwaleniu objętości w ogóle nie ma mowy!

Używam tego produktu od: męczę i męczę

nie tego oczekiwalam

Kupilam, bo mam pianke z tej serii wiec pomyslalam ze beda sie dopelniac. Lakier jest przecietny. I nie wiem dlaczego poprzedniczka stwierdzila, ze ma sie po nim helm na glowie. W moim przypadku absolutnie tak nie dziala. Powiedzialabym nawet ze jest za slaby. I wcale ich jakos nie skleja specjalnie, latwo daje sie wyczesac. Wlosy z tylu mam takie do lopatek, a lakier nie utrwala ich na dlugo. Co do podniesienia to nie wierzylam w to zbytnio, ze cokolwiek w tym zakresie zdziala. Z tym ze nie probowalam dozowac tuz przy skorze glowy wiec moze dziala...
Za plus trzeba mu zaliczyc sliczny zapach:)

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

efekt kasku

To trzeba przyznac, ze lakier podnosi wlosy (jezeli spryska sie je u nasady), ale niestety niemilosiernie je skleja :( Jezeli psikniesz go za duzo, uzyskasz piekny efekt kasku na glowie.
Obecnie moje wlosy sa bardzo suche i lakier ten dodatkowo je placze, urudnia ich pozniejsze rozczesanie.
Moze sprawdzi sie u kogos, kto ma problem z przetluszczaniem sie wlosow.
Zapach bardzo ladny i dlugo wyczuwalny.

Używam tego produktu od: