Beautiful Face, Raspberry, Almond & Kiwi Lathering Facial Scrub (peeling wygładzający do twarzy)

Zgłaszająca osoba: Lobuziaczka

Peeling zawiera naturalne ekstrakty z malin, migdałów oraz kiwi, co tworzy perfekcyjną mieszankę usuwającą martwy naskórek.

Jednocześnie odświeża i lekko nawilża cerę.

Cena: ok. 17 zł / 150 ml

2,5 gwiazdki

Ogromna tuba skutecznie zniechęcała mnie do zakupu tego kosmetyku. W końcu jednak uległam tym malinom i tubę podzieliłam na 2 części - dla mnie i dla siostry.
Siostra zużyła i dawno zapomniała, a ja swoją połowę jeszcze męczę. Izie mi topornie głównie z powodu słabego działania złuszczającego. Gdybym myła twarz żelem to ten kosmetyk nadawałby się do codziennej pielęgnacji. Ja używam miceli, a po peeling Freemana sięgam sporadycznie, głównie w celu pozbycia się go.
Nie mam zastrzeżeń co do zapachu, konsystencji i koloru, jedynie działanie ma za łagodne. Raczej drugi raz mu nie ulegnę.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/4

I TAK I NIE....

Z jednej strony zachwycone TAK, z drugiej stanowcze NIE.

TAK, bo peeling rewelacyjnei oczyszcza i.. peelinguje! :) Ziarenka w sam raz - niby male i niepodrazniajace, ale za to niezle oczyszczaja, a buzka po takim zabiegu jest gladziusienka i wypolerowna, ze hej!
Ale NIE, dlatego, ze zdecydowanie podraznia moja wraziwa i delikatn skore.. w chwile po calym zabiegu, jest ona okropna : nieprzyjemnie spieta i bardzo bardzo brzydko czerwona. Odradzam wiec szczerze wrazliwcom i naczynkowcom... :/

Zapach sztuczny, chemiczny, pseudoslodki, a jednak gryzacy, ktory zupelnie nie przpadl do gustu moim nozdrzom (tym bardziej ze takie czesci ciala jak twarz traktuje zawsze kosmetykami lagodnymi, bezzapachowymi, ewentualnie jakimis delikatnymi aromatami olejkow i smietano-mleka) - tu to cos niby malino-kiwi draznilo mnie bardzo. Kosystencja kisielowata, ale lejaca sie (wylewajaca z tubki). NIby duzy i wesoly, ale jak dla mnie zbyt drapiezny.

Używam tego produktu od: 4 msc

bardzo delikatny

myśle że to właściwie powinien nazywać się peeling enzymatyczny i raczej dla suchej skóry.Jest zbyt delikatny dla mojej mieszanej skóry.Fakt nie wysusza ,bardzo wydajny,ale nie zauważyłam oczekiwanego wygładzenia i oczyszczenia skóry.Zapach tez średniacki.

Używam tego produktu od:kiedyś tam

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Świetny

Pomimo dziwnej, kisielowatej konsystencji i bardzo małych drobinek peeling działa naprawdę dobrze. Pachnie na tyle ładnie i niesztucznie, że jego zapach nie drażni mnie nawet teraz kiedy jestem w ciąży, ale nie mogę powiedzieć żeby był specjalnie ładny.
Wygładzona, jakby wypolerowana skóra to efekt krótkiego tete-a-tete z tym kosmetykiem. Żadnych przesuszeń, szczypań, podrażnień. Jeden z nielicznych drobnoziarnistych peelingów, które naprawdę uważam za godne polecenia.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

w porządku!

Zwolenniczki bardzo mocnych peelingow z tego na pewno nie beda zadowolone. Scrub ma male i delikatne drobinki,a w moim przypadku swietnie sprawdzil sie jako zel do mycia twarzy na codzien.
Jest bardzo wydajny, ma sliczny zapach, pieknie wygladza i odswieza buzie.
Nie podraznia i nie uczula.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

kisiel

Konsystencja, wygląd i zapach - gęstej, roztopionej, różowej masy cukierkowej, ewentualnie kisielu. Drobinek ścierających jest bardzo mało i prawie w ogóle ich nie czuć. Dla mojej mieszanej cery jako scrub się nie sprawdzał, zużyłam jako żel pod prysznic.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc może?