Freeman, Bare Foot, Peppermint & Plum Softening Foot Lotion (Orzeźwiający balsam do stóp)

Balsam do stóp zawierający ekstrakty ze śliwek i mięty pieprzowej pielęgnuje suche, zmęczone nogi i stopy. Nawilża zrogowaciałą skórę oraz wprowadza uczucie orzeźwienia.

sucha
kremy do stóp
nawilżające, odświeżające, chłodzące
zapachowa
w tubce
bogate

Leciutki na lato

Bardzo fajny kremik.
Nie zachwycił mnie tak jak peeling z tej samej serii.
Jak dla mnie za mało natłuszcza za to odświeża i nawilża - na lato jest idealny.
Może tylko troche za wolno się wchłania.
Zapach już mi się znudził.

Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:pół roku

super!

Uzywam na zmianę z jego bratem rowniez fioletowym, jednakze ten ma wieksze wlasciowosci nawilzajace i regenerujace. Pozostawia skore bardzo mieciutką. Swietnie chlodzi na lato.
Jeszzce nie mialam lepszego kremu do stopek !

Używam tego produktu od:2 lata

bardzo fajny

Pierwszy z balsamów do stóp, który nie pachnie aptecznie, ale przepięknie, owocowo. Za to dodatkowa gwiazdka. Szczerze mówiąc to najfajnieszy balsam do stóp, którego używałam, ponieważ nie znoszę miętowo-apteczno-szałwiowo-lekarskich zapachów balsamów do stóp, a tylko takie są na rynku. Polecam, bo to przyjemność posmarować nim stopy. Przyzwoicie zmiękcza, nawilża i natłuszcza - nie trzeba tak czesto używać pumeksu. Jest bardzo wydajny, ale używałam przez kilka miesięzy z dużą przyjemnością, chętnie kupię ponownie.

Używam tego produktu od:przez 5-6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Tylko dobry

Pięknie pachnie , odświerza i orzeźwia dzięki mięcie pieprzowej , ale nie nadaje się do pielęgnacji stóp z problemami . Idealny na wszystkie pory roku.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 ego

za tę cenę mógłby być lepszy..

Zużyłam całe opakowanie i: przyjemnie pachnie, konsystencja niezła, chociaż mógłby być gęściejszy, stopy miło nawilżone, ale na krótko, nie polecam do suchych stóp z problemami.
Podsumowując, można kupić jak się lubi ładniutki kosmetyk, ale cud się nie stanie, przynajmniej nie za jego sprawą.

Używam tego produktu od:3 miesiące

Fajny :)

Fajny i przyjemny balsam do stóp:) Miło się go stosuje, zwlaszcza w lato, gdyz daje swietny efekt orzezwienia i lekkiego chlodu.
Zapach super: owocowo-mietowy (lepszy od wersji z herbata).
Balsam szybko sie wchlania, wygladza skore na stopach, ma duze i wydajne opakowanie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

OK

Balsam ma przyjemny zapach (jogurtu z owocami leśnymi) i lekką, choć dość rzadką konsystencję. Cena nie najniższa, ale jest raczej wydajny. Ale jest to raczej balsam odświeżający stopy, niż pomagający pozbyć się np. stwardniałej skóry na piętach. Nawilża też raczej na krótko. Nie wiem, czy kupię jeszcze, bo samo orzeźwienie to trochę mało, no i sprawdza się głównie latem.

EDYCJA 13.12.2006: w dalszym ciągu jestem w trakcie zużywania PIERWSZEGO opakowania - fakt, że w ogóle używam go dość rzadko, ale mimo wszystko znaczy to, że jest diablo wydajny. Potwierdzam wcześniejszą opinię, że lepsz jest do odświeżania nóg i stóp, niż do ich nawilżania i/lub natłuszczania. Bardzo dobry na zmęczone łydki.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy